Przejdź do głównej treści

Aktualności

• Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo wyłączona (prosimy o kontakt na IRC) ...
    Ktoś ma za dużo zabawy z rejestrowaniem fejkowch kont...
  • Upgrade skryptu forum

Temat: Sugestie 4.0 (Przeczytany 18564 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Sugestie 4.0
Odpowiedź #150
Może przy okazji usunięcie funkcji "center" z blokowanych i lekkie powiększenie maksymalnych wymiarów?
Hmm, że chcesz centrować coś większego? 1MB 450x200 jest całkiem spore.
Dokładniej chodziło mi o komunikat
"Następujący tag BBC nie jest dozwolony w Twoim podpisie: abbr, acronym, anchor, bdo, black, blue, br, center, code, email, flash, font, ftp, glow, green, html, hr, iurl, left, li, list, ltr, me, move, nobbc, php, pre, quote, red, right, rtl, s, shadow, size, sub, sup, table, td, time, tr, tt, white, spoiler, footnote"

Imo ładniej wygląda wyśrodkowana sygnaturka od tej przyklejonej do lewej strony.

Btw. napewno dorobię opcję, aby na stronie była widoczna tylko "pierwsza" sygnaturka danego użytownika (w sumie mógłbym to dziś już zrobić)
A da się ją odznaczyć? x)

[...] ludzie wrzucali w sygny grafiki wielkości 300x2000 i 10 mb wagi
No to nieźle przeginali :v Wysokość jest wporzo, ale szerokość to bida.

Odpowiedź #151
Dobra limit z szerokością powiedzmy, że zdjęty  (choć nie przesadzajmy od razu z nim ok?), regulamin uaktualni się przy bliższej okazji.
Co do "center", no nie wiem, jeszcze przemyślimy, prawda, że większość podpisów lepiej wygląda wycentrowana, ale trochę gryzie się z lewym wyrównaniem tekstu.
Co do "A da się ją odznaczyć?" , nie... akutalnie nie.
Choć rozważam ew. opcję, coby wycinać tylko obrazki z kolejnych podpisów, a zostawiać tylko tekst.

Odpowiedź #152

Błąd przy lajkowaniu postów

Odpowiedź #153
@Scarpi czy problem nadal się powtarza?
- dziś było aktualizowane forum, w tym plugin Bad Behaviour <- trzeba się zabezpieczać :)
- błąd zgłaszany mam zalogowany z wczoraj i ciekawy w związu z tym mam też komunikat, jakbyś nie odświeżał strony przez pewien czas na której chciałeś lajkować
- zauważ, że są pewne limity czasowe na ilość like pod rząd, tj trzeba odczekać przed kolejnym (trochę te ustawienia były ostatnio zmieniane)

Odpowiedź #154
Czy dałoby się zwiększyć odrobinę limit wysłanych i odebranych wiadomości pw?

Odpowiedź #155
W teorii pracujemy nad tym, ale HC ma pewne opory (uzasadnione). Jak do tego dojdziemy - damy znać.