Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu) (Przeczytany 55511 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #45
*Podszedł i wrzucił trochę grosza do skrzynki*
- Witajcie, jak mija wam dzień?

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #46
-Suppa!-Odezwała się wróżka ciesząc się, że ktoś przyszedł. Reimu skwitowała to westchnięciem.
-Od rana nie daje mi spokoju. Naprawdę nie masz czegoś innego do roboty?
-Tamta trójka gdzieś poleciała i się nudzę! Pobawmy się w końcu w coś!
-Ehhh... mogę TOBIE w czymś pomóc?-Zwróciła się do Saito podnosząc swoje szanowne cztery litery ze schodów. Wróżka zrobiła to samo.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #47
*Saito uśmiechnął sie ciepło*
- Ja tylko przy okazji, w zasadzie nie przeszkadzaj sobie.
*Powiedział, po czym ruszył do w swoim mniemaniu największego Autorytetu w Gensokyo.
Za świątynie*

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #48
A za świątynią to co zwykle. Gorące źródło, żółw w nim... ale największego autorytetu w Gensokyo nie było widać. Nic nowego.  Trzeba ją wywołać.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #49
*Saito przykląkł na kolano, pochylił głowę i rzekł:*
- Moja pani przybądź, gdyż potrzebuje twej rady...
Mima-sama przyzywam cię!

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #50
-Lepiej, żeby powód był wystarczająco dobry by mnie przyzwać-Mruknął ktoś za jego plecami. Guess who?
-To z jakim problemem do mnie przychodzisz?

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #51
- Mima-sama, potrzebuję twojej rady...
Otórz mam następujący problem: Jak nauczyć kogoś, kto nie ma poszanowania dla autorytetu, nie boi się konsekwencji swojego lenistwa i nie ma najmniejszej ochoty tego zmieniać, aby zmienił swoje nastawienie i sumiennie a także i z ochotą wywiązywał sie ze swoich obowiązków?
*cały czas nie podnosił wzroku*
- A także chciałem się dowiedzieć, czy niczego ci nie potrzeba...

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #52
-Innymi słowy jak zmobilizować kompletnego nieużytka do pracy?-Zapytała Mima... chyba się uniosła i usiadła na pobliskim drzewie
-To już do takich rzeczy mnie potrzebujesz? Rozumiem sprawę tamtego doppelgangera, ale to... odpowiem Ci tylko dlatego, że chce CI się odwiedzać taką starą pannę jak ja-Mima zaśmiała się lekko. Kątem oka widział, jak jej niezmaterializowana połowa rytmicznie poruszała się w przód i w tył.
-Jak nie działa kijek to trzeba użyć marchewki. Coś, co dostanie tylko wtedy gdy zrobi to co należy. To najprostszy i najskuteczniejszy sposób... poza hipnozą

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #53
- Tylko jej nie zależy na niczym innym, tylko na świętym spokoju... w tym przypadku nie mam pojęcia jaka może być marchewka.
Nawet zawalenie jej robotą nic nie da, gdyż wykręci się jakoś z tego...
- Czy napewno ci niczego nie potrzeba?

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #54
-Pomyśl, popytaj, poszperaj...  jesteś bystrym chłopcem. Pokaż, że się nie mylę-Za to na odpowiedź do jego następnego pytania Saito musiał chwilkę poczekać.
-W sumie... jest coś, co mógłbyś dla mnie zrobić... podpytaj Yuki czy ma może jakieś interesujące kwiaty, dobrze?

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #55
- Spróbuję się dowiedzieć na czym jej zależy...
A do Yuuki udam się natychmiast Mima-sama...

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #56
-To świetnie... nie trać czasu... ja będę tutaj czekać. Jak zwykle-Mima rozpłynęła się w powietrzu i Saito został sam z żółwiem.

***

Przed sobą miał pole pełne słoneczników. Koło niego przeleciało parę wróżek z takowymi. Buzie miały uśmiechnięte, a głowę pewnie pełną różnych pomysłów. Ledwo co Saito wylądował, a już w tamtym kierunku wystrzelił świetlisty promień. Master Spark.
-Mogę w czymś pomóc?-Zapytała zielonowłosa kobieta. Opierała się na parasolu, a na jej twarzy widniał uśmiech.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #57
*Ukłonił się*
- Witam, przysyła mnie Mima-sama... Pyta się czy masz jakieś jego interesujące kwiaty...

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #58
-Interesujące kwiaty? Kiedy to było kiedy ostatnim, razem się widziałyśmy... szmat czasu. Skoro ma aż tak dużo wolnego czasu to mogłaby się tutaj pofatygować sama... taaaaaaak... wejdziesz może na herbatę?-Zapytała odsuwając się od drzwi swojej chatki. Było w niej coś mocno... niepokojącego. Trochę tak jak w Mimie gdy ją widział po raz pierwszy.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #59
- Ależ dziękuję za zaproszenie, chętnie wstąpie
*ukłonił się i wszedł do środka*