Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 412799 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 12 Goście przegląda ten temat.
  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1080
Chryste Panie...
Może niedługo przygotuje poradnik dla potencjalnych Mistrzów Gry? Kto wie...[/spoiler]
...zrób to, proszę...

Nudzi mi sie to machnę
A KP możesz wrzucić tutaj... to jak tobie bardziej pasuje

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1081
Okay, dzięki. Tak czy siak chciałem to rozwinąć, zwłaszcza wygląd (w sumie nie wiem dlaczego tak mało napisałem :<), ale nie wiedziałem, czy wypada tak wbijać po godzinach z poprawkami.
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1082
Ktoś odezwie się do Critza? Niech się wpisze...

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1083
Jeśli jutro:
 - nie pojawi się Critz lub
 - nie zostanie napisany tzw.odpis GMa w sesji 4.2
to zostanę wytrącony z równowagi. Miał załatwić sobie dostęp - nie załatwił. Jego strata - przy 4.1 problem pozostaje chyba nadal (Kyriel jest chyba "główniejszą" postacią). ale przy 4.2 (gdzie wszyscy są równoważni) jest przecież coś takiego, jak "różne wydarzenia w różnym czasie". Reprezentant Świątyni Moriya może więc "zaspać" na pierwsze dyscypliny, podczas gdy ja i Deviol będziemy już starać się o medale. I tak przecież jak Critz będzie miał zdobyć medal, to zdobędzie - a my już czekamy trochę czasu na jego akcję... ;)

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1084
HAHA, panienka sukkub się zdziwiła jak próbowała nas poderwać a ja podkreśliłem, ze jesteśmy zwierzętami.

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1085
Ja się nie zdziwię, jeśli Paranoia ukaże skłonności zoofiliczne :P

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1086
Mogę zaproponować tzw. "aromatyczna herbatkę" Phor?

Bo niedługo będę się bał z domu wyjść. Yandere gracz (I to płci męskiej), brrrr...

@SMOKU

Jakoś to nie przeszkadza tej rzeszy postaci nie/kanonicznych w "zbliżeniu" się do niejakiej Ran czy Chen ; p
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2011, 08:55:20 przez Ekkusu

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1087
^ damn you xD

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1088
Ekkusu, to tylko odgrywanie postaci. Odgrywanie! Dobry gracz dalej będzie odgrywać postać zgodnie z zamierzeniami - bez względu na sytuację, choćby się waliło i paliło.

Ponadto - częściowoyandere zachowanie dotyczy tylko Amber. Phor jest normalnym chłopakiem, któremu zamarzyło się chronić Mystię (w zamian za to, że dziewczyna niegdyś pośrednio uratowała mu życie). Co prawda lubi on patanie po głowie... taki mój "odchył" z RL :P

Nie, dziękuję. Nie chcę żadnej aromatycznej herbatki. Chyba, że w sesji Kani mnie zaprosi na skosztowanie tego trunku ;)

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1089
Spoko. Gdzie i kiedy?

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1090
Czy ja słyszałem słowo herbatka?
:3

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1091
Smoku powodzenia z Paranoią. Jestem ciekaw jak sobie z nią poradzisz, skoro ja nie dałem rady xD

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1092
inb4 ostry zwierzęcy segz :3

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1093
Jeśli rzuci jakieś zaklęcie i GM mnie zmusi, to jej ulegnę. Ale w przeciwnym wypadku Toshiaki nie jest zainteresowany, zwłaszcza, ze Kuroi powiedział mu co to sukkuby

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1094
Odpis w ONImpiadzie będzie jutro. Dzisiaj nie mam siły rozpoczynać wątku.