Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 387945 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 22 Goście przegląda ten temat.
  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #195
a co, brak strzału snajperskiego?
Pamiętaj że danmaku nie zabija tylko "pokonuje"
Nie mam żadnej karty "snajperskiej". Jeszcze (to się po tej sesji pewnie zmieni).
I potem po przypadkowym pokonaniu Myschi moja waifu by miałą focha na mnie, bo np. jakieś pociski rozdarły jej sukienkę i ukazałyby ewentualnym paparazzi piękne, wróble ciało. A tyle kasy, by wykupić cały nakład Bunbunmaru Shinbun nie mam. :/

Ale... Namyśliłem się. Dziś po powrocie do domu z testu kompów przed Maturą z Informatyki (mamy o 8:00), ubiorę wybór w słownictwo i powinno coś ruszyć.

--------
Cytuj
[Sesja 2.2]
<Youmu> Odpowiadaj na pytania, przestań się do niego łasić i załóż jakieś majtki!
Jak to czytałem w misji Herubima, to wyobraziła mi się Youmu american gangsta-style mówiąca "Get some panties, Biatch!"
  • Ostatnia zmiana: Maj 16, 2011, 09:27:06 przez Phor Cillic

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #196
Dlaczego poddział MS a nie Bazaru? Nie wydaje mi się, aby sesje były na tyle nonsensowne, żeby tworzyć je tu...


  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #197
Widać kto ma jaki do tego stosunek i tyla, o!

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #198
IMO jak nie pasuje w Bazarze to już lepiej założyć oddzielny dział dla sesji, którym moderatorem byłby Ekkusu i ew. inni MG(jak się znajdą ;p)

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #199
Nie powiem, czasami ułatwiało by to mi robotę... znaczy ten mod ; p

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #200
Wlasnie ;p

Bo skoro jest:
''DotS Arena

Forum poświęcone Mapie THDotS''
To czemu nie dla sesji ;D

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #201
Bo tu jest za duża aktywność. Najlepiej wszystkie jeszcze aktywne tematy przenieść do Mental Shi(f)ta i będzie spokój. Ehh...

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #202
@Ekkusu
Napisz do H-collectora, on się chyba tym zajmuje.

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #203
Cytuj
Usłyszał wtedy czyiś śpiew. To Mystia w końcu odzyskała głos, i najwidoczniej chciała mu nieco pomóc w walce.
Możliwe, że nawet Mystia w walce pomoże. O ile przeciwnik lokalizuje mnie na podstawie trzepotu skrzydeł, świstu pocisków, słów itd.

Spokojnie Ekkusu - zamierzam się tego dowiedzieć w sesji, a poza tym i tak byś mi nie powiedział, bo byłby to metagaming :P

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #204
Wal do Hcollectora w sprawie sesji  jestem za

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #205
HC ma za bardzo wyjebane.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #206
Dzieki ^^

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #207
Sorki za nieaktywność. Jak dzisiaj wymienię twardziela w komputerze to wejdę i coś naskrobię.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #208
Też muszę prosić o wybaczenie za przedłużanie sesji... Kombinowanie, co by tu wymyślić na sesję, podczas Kortowiady (ENEJ! :D) nie miało zbytnio racji bytu :|

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #209
Ignuss, lepiej żebyś nic nie zobaczył, bo nie chce skończyć jak Chris xP Chociaż...
Ekkusu, można grać postaciami żeńskimi?