Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 386130 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 13 Goście przegląda ten temat.
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #975
Pomysł ok, ale co ma do tego zmniejszenie liczby wróżek? xP Wróżki się nie rozmnażają przecież, raczej rodzą się jako ucieleśnienie pewnych zjawisk naturalnych.
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #976
Wiesz - coś musiałoby spowodować ów "nabór". A że najpewniej rezydencja jest pena, miejsca na kolejną usługującą wróżkę może nie być. :P

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #977
Ewentualnie poprowadzisz sesje, czy ja wam kurna tego bronie? Byle by to było zrobione w miarę porządnie... + nie wiedziałem, że rzecz wymyślona w 5 sekund będzie takim wydarzeniem ; p

A wróżki... umierają, ale zaraz potem się odradzają. Więc co najwyżej mogły se pójść w cholerę... bo na przykład Remilii się nudziło. Hurr durr

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #978
Btw, zastanawiałem się co można zrobić z aniołkiem, jak go zjem to będzie jakiś bonus? Ogólnie myślałem, że char na przykład ma nadzieję na jakiś ciekawy profit, ale sam chciałbym wiedzieć jakie są możliwości, żeby nie tworzyć na własną rękę przypadkiem. Chyba, że mają być jakieś niespodzianki/coś planujesz z zaproszeniem do neibios czy czymś tam, nvm. Pytam raczej na wszelki wypadek.
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2011, 12:57:04 przez von Suzumien

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #979
Phor
;_;
Jestes tak zajebisty że to nie ty ociekasz zajebistością, a to zajebistosć ocieka tobą!

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #980
A - pytanko, co oznacza to <Nowe> przy rozwinięciach?
To ze MG tu wpisze ulepszenie, gdy wymyśli ;p



  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #981
Ale prosiłbym o nie kasowanie poprzednich upograde'ów, bo się pogubie. Jak już to dawaj numerki...

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #982
Mam zapisane na dysku, spoko zaraz wymyśle jak to ułożyć.

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #983
Zakładając, że chronologicznie 4.3 jest przed 4.4 to znaczy, ze uda nam się przyprowadzić Meiling ^^

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #984
Ewentualnie nie jest chronologicznie, tylko tamtą sesję wymyślił później.

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #985
Spoiler (pokaż/ukryj)
[move]☢ CAUTION ☢ CAUTION ☢ CAUTION ☢ CAUTION ☢ CAUTION ☢ CAUTION ☢ CAUTION ☢
   INTRUZI W BIBLIOTECE!   INTRUZI W BIBLIOTECE!  INTRUZI W BIBLIOTECE!
☢ CAUTION ☢ CAUTION ☢ CAUTION ☢ CAUTION ☢ CAUTION ☢ CAUTION ☢ CAUTION ☢
[/move]

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #986
Wybaczcie za to, że tak późno piszę, ale gdy pisałem posta dotyczącego moich szans na GMowanie skończył się czas działania hotspota.
Post wyglądał tak:
Cytuj
Skojarzyłem to sobie z RL Olimpiadą, stąd "wydarzenie" ;)

Ale nie wiem, czy dam radę GMować - GMowałem na kilku PBFach, lecz dalej wątpię w swoje umiejętności. Zresztą, bardziej  "widziałbym" się w tym jako uczestnik(czka?) zdarzeń. Jeśli w 4.3 dojdzie do tego, że Remi wkurzy się na wróżki i "zwolni"  nieco z nich (np. za to, ze "miały pilnować, a tego nie robiły"), to mielibyśmy już "pomysł na sesję", do której mogłaby pasować postać Chrisa :P
Teraz wyobrazić sobie, że niektóre zadania, które my byśmy normalnie wykonywali, mogłyby być wyzwaniem dla np. takiej "randomowej wróżki", jaką byłaby Amber.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #987
Spoiler (pokaż/ukryj)
[move]☢ CAUTION ☢ CAUTION ☢ CAUTION ☢ CAUTION ☢ CAUTION ☢ CAUTION ☢ CAUTION ☢
   INTRUZI W BIBLIOTECE!   INTRUZI W BIBLIOTECE!  INTRUZI W BIBLIOTECE!
☢ CAUTION ☢ CAUTION ☢ CAUTION ☢ CAUTION ☢ CAUTION ☢ CAUTION ☢ CAUTION ☢
[/move]

Milordzie, ROTFL gustowny wykonany

A co do Ciebie Phor, rób jak uważasz, nie nalegam

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #988
Cytuj
Imię: Amber
Nazwisko: Sand
Rasa: Wróżka
Moc: niewykształcona (jeszcze?) specjalna moc, podstawowe umiejętności wróżek (latanie, używanie prostego danmaku), Poziom mocy równy z "random Secondary Fairy", lecz mała Amber stara się robić wszystko jak najlepiej, co może zaowocować wzrostem mocy. jednak nie przewyżsżającym inne znane przedstawicielki gatunku
Wiek: z wyglądu hmmm... w wieku Cirno, w rzeczywistości mniej niż 60 (czyli młodsza od Cirno i Daiyousei. Pamiętajcie, wróżki inaczej "dorastają", więc ponad 60letnia Cirno [Potwierdzone w TH12.8] nie powinna dziwić)
Miejsce zamieszkania/bytowania: chwilowo Las Magii. Szuka "stałego kątu" w Gensokyo
Opis wyglądu: Wróżka o oczach lazurowych niczym niebo nad wodą. Włosy, wpadające kolorem w bursztyn, splecione są w dwa małe warkoczyki. Te zaś "wyrastają" z tyłu głowy, ciągnąc się do łopatek wróżki. Na głowie, nad prawym uchem ma przyczepioną do włosów spinkę z przyczepionymi doń: dużym bursztynem i białym "puszkiem".
Amber ma wzrost i wagę typowe dla wróżek. Ubiera się w jasne barwy (w szczególności upodobała sobie różne odcienie żółtego i brązu).
Jej skrzydła nie są połączone z korpusem. Zwykle jej strój składa się z: koszulki, kamizelki, spódniczki, skarpet, butów.
18+
Bieliznę stanowią Biało-żółte majteczki w paski z symbolem gwiazdki na przedzie oraz coś w stylu halki.
Charakter: najpewniej Neutralny Dobry. To, co zwykle robi, nie jest sprzeczne z jakimiś zasadami moralnymi. Jednak jak widziała kiedyś książkę "Prawo", to nie mogła jej przeczytać - literki były zbyt małe...
Historia: Powiedzmy sobie szczerze... kogo mogłaby interesować historia zwykłej wróżki? Skupmy się na wydarzeniach, które "wyróżniają ją" na tle innych. Historia Amber w Sesjach rozpoczyna się w chwili, gdy leciała z innymi wróżkami z okolicy na piknik i wspólną zabawę. Nagle zatrzymał ją wysoki, miły pan, który zaczął ją chwalić. Amber się to niezmiernie podobało, jednak nie wiedziała, co począć. Miło mieć pierwsze spotkanie z kimś innej rasy i milczeć, nie wiedząc co zrobić w odpowiedzi... "Uratowały" ją na szczęście inne wróżki. Biedaczka niestety nie podała mu nawet imienia... ale zapamiętała imię mężczyzny - Lanalculus.

Nieco później jedna znajoma wróżka stwierdziła, że "praca" w Rezydencji Szkarłatnego Diabła może być świetną zabawą. Nasza wróżka zotała namówiona na to, że kiedy pojawi się informacja o wolnym miejscu w SDM, to spróbuje swoich sił jako "pokojówka".
No to zrobiłem, jak uważam. Kartę mojej drugiej postaci - zauważyłem, że Chrisowi się "dobrze" ze mną gra, to spróbuję się wcielić w tą jego historyczną, pierwszą zdobycz... :)
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2011, 21:22:33 przez Phor Cillic

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #989
Jesteś koffany...
;_;

Masz jednego darmowego free hug'a Niedzwiedzio-tulenie/miażdzenie-kości (Wybacz to moje proporcje to powodują).