Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: New Pointless Feature - Update Galerii (Przeczytany 5005 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
New Pointless Feature - Update Galerii
Żeby nie było, że znów nic się nie dzieje. To pokrótce co się działo w tle tygodnia.
  • kilka drobnych zmian w layu strony (jeszcze kilka eksperymentów zostało)
  • trochę zmian w API na potrzeby webservice, aktualnie korzysta z tego nasz bot IRCowy - spróbujcie się go zapytać o to jakie zna Karty zaklęć z gry
  • aktualizacja kontentu - aktualnie w trakcie: poprawa spelli z nowych gier, filmy instruktażowe, planowana rewizja lipcowa postaci
  • w niedługim czasie także wydanie polskiej wersji językowej pewnej trochę już leciwej gry doujinowej Touhou
Ps. Mocno zastanawiam się nad wykorzystaniem Twittera do pomniejszych aktualizacji.

A teraz do tematu newsa:
Dawno temu, przeglądarki WWW nie radziły sobie zbyt dobrze z js'em, teraz to już nie taki problem. Galerie: tj. tapety,artykuły dostały fajny dodatek w postaci czegoś na krztałt wypasionego lightboxa (polecam potestować na tabletach, fajnie działa)
PS. Jak nie działa/nie widać zmiany to CTRL+R i czekać aż załadują się obrazki... (się kiedy delay ten poprawi)
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2015, 11:38:55 przez h-collector


Odp: New Pointless Feature - Update Galerii
Odpowiedź #1
Wersje rozwojowe chrome wciąż mają problem z js:D

Odp: New Pointless Feature - Update Galerii
Odpowiedź #2
I tak jest lepiej niż kiedyś.
Kiedyś to Kreton kręcił nosem na pomysły z lightboxami, bo tną, ale to było daaawno temu.
A pointless feature, bo i tak zamierzałem przenieść tapety na galerię forumową (choć w artykułach np. może zostać).
Bynajmniej jak podejdzie ten skrypt, to mogę go później próbować podczepić i na forum.
--------------------
Optymalizator ładowania skryptów wyłączony...
Trudno, powodował błędy w wyświetlaniu postaci (grafiki) oraz opóźnienie w ładowaniu w skrtyptu galerii :/
Teraz znów to działa... bardziej niezawodnie.
-------------------
Galeria podpięta pod karty zaklęć na kartach postaci.
eg. Aya Shameimaru, Byakuren Hijiri,
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2015, 09:05:50 przez h-collector

Odp: New Pointless Feature - Update Galerii
Odpowiedź #3
Kriss, kto kurwa (prócz mnie) korzysta z Chrome ?

Odp: New Pointless Feature - Update Galerii
Odpowiedź #4
Pół Internetu... Zwłaszcza że sporo wieśdroidów i smart tv używa chrome.

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: New Pointless Feature - Update Galerii
Odpowiedź #5
Nope. wszyscy (prócz mnie) używają chromium. czy jak się to chujostwo nazywa.