Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [sesje] Offtop (Przeczytany 329938 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 6 Goście przegląda ten temat.
  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #555
Potem jeszcze zerknę, czy z kartami wszystko ok. Jeśli tak, to jutro powinniśmy zacząć, może nawet dzisiaj w nocy coś naskrobię.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #556
Btw, jak czytam charakter Raiona, to... Zhearrimst będzie bardzo biedny w tym teamie xD

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #557
Why so?

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #558
Cytuj
Założyłam na głowę szary kaszkiet i ubrałam się w pasujące do niego szare dresy. Zarówno bluzę z kapturem jak i spodnie. Ubranie było to nadzwyczaj wygodne.

Nie za współcześnie jak na szarego mieszkańca Gensokyo, Raion?

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #559
Dresy były wymyślone bodajże w latach 20 już. To prawie 100 lat temu.

A moda na nie zaczęła się gdzieś w latach 60.

Stare dresy powinny już trafiać do gensokyo.
  • Ostatnia zmiana: Październik 04, 2015, 00:05:54 przez Raion

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #560
A jeansy pojawiły się po raz pierwszy w latach 70 XIX wieku. Podaj mi chociaż jedną postać z gensokyo, która by w nich chodziła.
Nie twierdzę, że by się nie pojawiły. Ale już sam fakt posiadania przez jakąś postać spodni jest dość nietypowy. I już przez to tanie by takie spodnie nie były, a podobno chodzi w łachmanach.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #561
Ekkusu.... 80-letnie spodnie to chyba niezłe szmaty, a nie spodnie xD

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #562
Still, nietypowe szmaty, którymi bym prędzej szyby wycierał niż założył.
Nie wspominając już o bluzie z kapturem. No ale ok, może się czepiam.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #563
Spójrz na ubranie Hecati Lapislazuli. Jest bardziej nowoczesne niż to co ja się ubieram.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #564
Biorąc pod uwagę, że Hecatia może jednocześnie istnieć na ziemi, księżycu, i świecie duchowym (Ba, przez to ostatnie nawet w świecie snów) ona akurat ma dostęp do praktycznie wszystkiego. Nie jest izolowana tak jak gensokyo, to też ten przykład jest kinda inwalidą.

Ale mówię, nie będę już tego drążył.

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #565
Ja bym się tym nie przejmował. We'll lose everything.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #566
Well mniejsza więc... ale jak chcesz bym coś w poście zmieniał to mów wprost bym to zrobił to się dostosuję.

Also, zbierzesz te karty postaci i spelle gdzieś w jednym temacie? Np. w pierwszym poście tej sesji?
Czy też może w temacie informacyjnym zarzucić je gdzieś tam w drugim poście co tam jest?

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #567
To pierwsze, ale to jutro jak będę przytomny.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #568
Sorki za zwłokę, ale udzielam teraz korepetycji z angielskiego. Ale odpis powinien się pojawić do 24 max.

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #569
Good guy Ekkusu. Kasę, albo blowjob za to dostaniesz?

Poprawiłem posty w [ex2.1], w których odpisywałem z tableta - bez polskich znaków. Gdzieniegdzie zamieniłem słowo, ale nic się nie zmieniło w treści merytorycznej.
Also, przypuszczalnie dla Sebastiana założę osobny temat, gdzie będzie gromadził zapiski z tego co udało mu się dowiedzieć. Takie podsumowanie okresu przed, między i po -przygodowego.