Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Rumbling Spell Orchestra (Przeczytany 84978 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Drewko
  • [*]
Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #135
Tłumacz, bo ja pierwszy raz widzę art xD
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #136
Pierwszy sygnał od Hinafudy że RSO 10.0 is cumming. To jakiś event na Mamizou (albo Reimu-Mamizou), mam nadzieję, że dzięki temu Mami będzie chociaż trochę mocniejsza i bardziej grywalna.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2014, 14:36:01 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!


Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #138
Hah. Wszystko co tam widzę to level4 Yuyuko, level1 Suikę, level2 Alice (Eerily Luminous Shanghai Dolls), level2 Marisę (Orreries Solar System), level2 Tenshi (Sword of Meteorological Revelation), level 2 Okuu (Nuclear Blaze Geyser), level1 Koishi (DNA Flaw), level2 Ayę (Wind God Girl) i trochę generalek.
Akurat na 4 (dziwne) talie, więc sam mam tyle. Tylko mi się nie chce rozrzucać tego wszystkiego w jedną kupkę by się poatencjować, bo potem bym już nie pozbierał xD.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2014, 17:05:57 przez critz

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #139
To wszystko to nadwyżki z druku. Co zabawne - przy jednym odbiorze to z Losikiem się uśmialiśmy jak Yuyuko była chyba 20 egzemplarzach. Śmialiśmy się, że można by złożyć talię z samych Yuyuko.

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #140
Pierwszy sygnał od Hinafudy że RSO 10.0 is cumming. To jakiś event na Mamizou (albo Reimu-Mamizou), mam nadzieję, że dzięki temu Mami będzie chociaż trochę mocniejsza i bardziej grywalna.
Paaaanie, jeśli będzie mocniejsza to hohoooo
jest jak najbardziej grywalna, chociaż przy bylejakim tasowaniu jest ciężko wyjść na prostą, chociaż w sumie mój deck był składany bardzo na szybko, kilka rzeczy bym zmieniła (doh, będzie okazja)

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #141
Jeśli mowa o grywalności decków to mogli by odkurzyć 495-o letnią wampirzycę...

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #142
Paaaanie, jeśli będzie mocniejsza to hohoooo
jest jak najbardziej grywalna, chociaż przy bylejakim tasowaniu jest ciężko wyjść na prostą, chociaż w sumie mój deck był składany bardzo na szybko, kilka rzeczy bym zmieniła (doh, będzie okazja)
Welp, mogą z niej być jeszcze ludzie*, nie jest strasznie underpowered. Po prostu potrzeba jej coś, by lepiej eksploatowała swój gimmick z przełączaniem kart - najlepiej jakiś draw żeby mimo chujowego rozdania mogła sobie ułożyć te pierwsze 4 spelle i mogła je sobie potem swobodnie przełączać od interceptu do ataku (i dostawała przy tym stałe bonusy 1/1/1 od Transformation Number Ten). Jakiś inny benefit za przełączanie niż TN10 też by jej się przydał - swego czasu nyttyn jebnął przydługawego ranta o jej słabościach na Dulście. Jakby ta jej nowa karta to było coś w stylu "Search your deck for a Spell Card...", to aż rozważyłbym sobie chyba jej druknięcie :3 (bo na razie search ma tylko przy kasowaniu TN10, co trochę mija się z celem...).

Z innej beczki, jak myślicie komu teraz się trafi wejście do gry :3? W świetle HM Ichirin i Futo to praktycznie pewniaki, a poza tym to idąc dotychczasowymi tropami wyczuwam Shinmyoumaru i Raiko (Seija na upartego też by mogła). Ale taka Wriggle byłaby fajna ;_;.

Tak absolutnie unrelated, nostalgicznie przeglądałem sobie jeden ze starych zamkniętych threadów o RSO i aż śmiechłem jak mnie naszło na rozkminę:
Spoiler (pokaż/ukryj)
Tali youmu jest fajna, mozna tak ulozyc zeby zadawala kolo 20 damage 1 hitem,
talia mimy bylaby bez sensu bo na kazdej karcie wygrywasz gre ;P
Mówisz o Blind Cut "Roukan's Bullet-Cutting Third Eye"? Wiesz, że są tylko 4 Youmu leader supporty, prawda? Nie możesz mieć 2 takich samych supportów naraz na liderze, chyba, że grasz Alice i układasz lalki. Na spellu może być tylko jeden spell support. Poza tym, masz jeszcze koszt w SP. Wiele jest talii, gdzie możesz ładnie wystackować ap, ale w praktyce wygląda to inaczej, niż sobie zaplanujesz. Może bym wpadł do Ciebie jakoś w przyszłym tygodniu, to by się zagrało?
Tak tylko spostrzegłem, że Heru miał rację co do tych 20dmg jednym hitem: 5 AV domyślne + 1 od Kedamy podpiętej do spella + 1 od Rouranken + 2 od Teachings of the Master + 1 od OVERDRIVE + 3x1 od Flash + 3x2 od Final Fortress + 2x1 od Bomb / 1 od bomb oraz 1 od Prism (bo limit kart w łapie to 7 + 1 dostajesz na replenishu) = 21 AV ~

A że wtedy nie było OVERDRIVE bo to karta z 9.0, to limit dla Youmu był równo 20 :3. Widzicie! Jakbym wtedy wiedział to stanąłbym w obronie Heru-chana, on znał zasady gry :<.
(Co prawda nikt nigdy nie będzie miał takich warunków, a i Youmu nie potrzebuje takiego kosmicznego AV, bo jej na tym polu nic nie brakuje, a i penetrację ma na dodatek. Ot taki myślowy eksperyment).


* Pun not intended.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2014, 02:19:47 przez critz

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #143
weelp, gusta i guściki :v
lubię Mami, ale jednak moja Koishi jest dużo lepsza (większa ilość wygranych w stosunku do rozegranych meczy... a i tak chcę ją troszeczkę zmienić, dopiero po czasie zauważyłam potencjał w jej niektórych kartach + te kilka nowych)

(swoją drogą miło by było sobie kiedyś z Tobą zagrać, Critzu, niekoniecznie na dulście)

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #144
Welp, póki co mam w keikaku dopiero NiuCon i Omakai, więc do sierpnia to trochę czasu ;_; (no chyba że ktoś planuje jechać może na Watcon 2 do Zielonej Góry 5 lipca, to może rozważę). Ale od czego jest Dulst.

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #145
Ciekawe czy ktoś poza Critzem i mną gra na Dulście z tego forum.

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #146
Ja nie gram, bo Dulst jest zjebany.

...

That being said, nikt się nie wypowiedział w sprawie mojego klienta do RSO. To zapewne oznacza, że jest jeszcze bardziej zjebany niż Dulst, chyba nie warto mi nad nim dłużej pracować. ;S

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #147
Dawałem już Ci swego czasu feedback co można by poprawić w interfejsie, poza tym jest właściwie bezbłędny :3 (koncepcyjnie ofc).
A na Dulście zdarzało mi się zobaczyć raz na ruski rok Sulejmana, Małyszka, Piscillę czy Cthulhoo, Ignacy też zawitał niedawno.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2014, 22:39:48 przez critz

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #148
Jak to nikt.
A ja i Critz?

Odp: Rumbling Spell Orchestra
Odpowiedź #149
Dawałem już Ci swego czasu feedback co można by poprawić w interfejsie, poza tym jest właściwie bezbłędny :3 (koncepcyjnie ofc).
A na Dulście zdarzało mi się zobaczyć raz na ruski rok Sulejmana, Małyszka, Piscillę czy Cthulhoo, Ignacy też zawitał niedawno.
Swego czasu byłam druga w rankingach, ale potem jakoś przystopowałam xD