Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou RPG Sessions - dyskusja (Przeczytany 41304 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #90
Wzór zmian dla leniwych

WYGLĄD I CECHY CHARAKTERYSTYCZNE (FIZYCZNE):
Pięć cech najbardziej wg. was charakterystycznych

CECHY CHARAKTERU:
jw. pięć cech

Cechy pozytywne
Z trzy

Cechy negatywne
z dwie

No i w relacje walnąć wszyscy-50. Skopiujcie sobie gdzieś te rozbudowane KP - tak na wszelki. Może się kiedyś przyda, dunno, to już od naszego gejm majstra zależy : p

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #91
Ok, zbyt dawno mnie tu nie było, ale praca w tak pogańskich godzinach jakie teraz mam bardzo skutecznie zniechęca mnie do myslenia.
Tia.


Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #92
Jak widać, GW2 nie wymaga myślenia :U

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #93
Kamruzie drogi!

Pierwotnie zgłosiłeś się z chęcią do uczestnictwa w RPG, co bardzo mnie ucieszyło. Potem, gdy zaczęliśmy ustalać i tworzyć postaci zrezygnowałeś. Happens, mówi się trudno. nie możesz więc wiedzieć, że o tempie prac nad sesjami rozmawiałem z ludźmi na IRCu dałem im wybór - niedopracowany system bądź jego brak i sesje od razu, bądź dopięcie wszystkiego na ostatni guzik i cierpliwe oczekiwanie - zgodnie wybrano to drugie. Każdy kto chciał, mógł do mnie napisać i zapytać co w tej kwestii się dzieje. Osobom, które do mnie napisały, cierpliwie odpowiadałem. Skontaktowałem się z Ekkusu, żeby uzwięźlić karty postaci - z pozostałymi nie skontaktowałem się ponieważ przyzwyczajam się do godzin pracy na nowym projekcie, gorszych niż typowe.

Ty w tym momencie, mając tak naprawdę niewielkie pojęcie o tym jakie są ustalenia, wpadasz do tematu, publikujesz bez mojej zgody wycinki z mojej tablicy na FB, żeby każdy, w tym osoby nieznajome i trolle zarejestrowani na forum mogli sobie ją pooglądać. Karny kutas dla Ciebie za takie gówniarstwo to w tym momencie za mało. Od mojego życia zawodowego i prywatnego łaskawie racz się odpierdolić, bo ostatni raz taki numer przechodzi na tym forum.

Z poważaniem i Wesołych Świąt

Małyszeq, Test Associate 3, Lionbridge Technologies, Inc, PVE Community Event Leader @ Aurora Glade.
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2014, 20:57:08 przez Małyszeq
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #94
Małysz - ale uspokój się, w sumie to skoro sam to opublikowałeś to i tak czy siak każdy mógł to widzieć... right?
...swoją drogą ciekawą masz pracę jak widzę, hehe.
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #95
Derp, płacimy mu za robienie sesji? Nie, ma prawo robić co chce, jak chcemy grać to trzeba szanować to, czym GM chce być zajęty, nawet jeśli to bujanie się na fotelu przez pół dnia. Jak będziecie wywoływać presję i robić z tego wielki obowiązek, to Małyszowi się odechce, byłoby to zrozumiałe.
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • Drewko
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #96
A czy ja coś mówię?
Raczej chodzi o fakt tego że pisze o pracy kiedy sam tworzy dowody przeciwko temu :V Wszyscy wiedzą co robi w czasie wolnym więc nie musi udawać...
...ale ja się nie wtrącam, tak tylko rozbawiła mnie troszkę sytuacja.

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #97
Tylko, że nie mówił o czasie wolnym, a o swojej pracy. Swój czas wolny przeznaczył na daną rozrywkę, a czas dla nas będzie miał jak ogarnie prace. Nie musi dla nas rezygnować ze swojej ulubionej rozrywki i imo to normalne. Czas na nią ma już zarezerwowany, nami się zajmie jak ogarnie kwestie związane z robotą, proste, niczego nie musi udawać. :P

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #98
Ignacu, dziękuję Ci bardzo, aczkolwiek nie upraszczajmy - swój czas wolny musze dzielić między własną rozrywkę, a forum. Obiecąłem wam sesje i słowa dotrzymam, aczolwiek z wymienionych powodów potrwa to nieco dłużej niż się spodziewałem. Mimo to, zasady, które ustalalimy dot. regularnego postowania, nie zmienią się.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #99
Więc czekam/y. Hurr.

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #100
IMIĘ:Piotr
NAZWISKO:Sierpiec //imię i nazwisko nawiązują do prawdziwego, ale nie pokrywają się.
PSEUDONIM: Fedora, /Zenon dla przyjaciół
WIEK:21

KOLOR OCZU:Piwne
WZROST: Średnio/Niski
BUDOWA CIAŁA: Przeciętny/Choć odkłada się trochę na brzuchu i nogach
WYGLĄD I CECHY CHARAKTERYSTYCZNE (FIZYCZNE):
- Nosi czerwoną Fedorę (Stąd ksywka) Czarną koszulę, szare materiałowe spodnie i czarne trapery.
- Średniej długości ciemne włosy, szybko się przetłuszczają, rzadkie.
- Uzębienie w niezbyt dobrym stanie, krzywy zgryz, i do bieli im bardzo daleko.
- Blady, ale jeszcze nie wygląda jak ktoś kto wygrzebał się z grobu po wskrzeszeniu. Skóra niezbyt zadbana. Nie umie się golić.
- Wzrost poniżej średniej.

CECHY CHARAKTERU:
- Wierzący i praktykujący;
- Uparty;
- Buntowniczy;
- Lubi rywalizację;
- Czasami dziecinny
- Często poważny

Cechy pozytywne
- Spokojny;
- Niepamiętliwy (Łatwo wybacza);
- Skoncentrowany na jednym zadaniu działa bardzo sprawnie;
- Umie zachować zimną krew, nie przejawia skłonności do pańki;

Cechy negatywne
- znudzony staje się nie do zniesienia;
-
UMIEJĘTNOŚCI:
- Potrafi walczyć drewnianym mieczem, choć nie na wybitnym poziomie.
- Umie zrobić ciasto i babeczki, ale reszta sztuki kulinarnej to raczej podstawy.
- Potrafi też się dosyć zgrabnie skradać. Lata wykradania ukrytych słodyczy zrobiły swoje.
- Angielski na Poziome prawie komunikatywnym. (Zawiesza się jak windows 95)
- Nieco posiada wiedzy nt. rolnictwa i hodowli (wiejskie korzenie), bez mrugnięcia jest w stanie zabić i wypatroszyć zwierzę.
ZAINTERESOWANIA:
- W prawdzie jego największą pasją są komputery, ale interesuje się też polityką, zwierzętami i historią.
- Sporo czasu poświęca na pogrążanie się w marzeniach.

HISTORIA I BIOGRAFIA POSTACI: Podchodzi ze wsi, z Rolniczej rodziny. Większość czasu dorastał w sporej rodzinie z dużym rodzeństwem, z którym relacje są poprawne. Czasem się z nim kłóci ale dał by się za nich pokroić.
W szkole natomiast z początku był obiektem kpin, potem stał na uboczu trzymając się z dala od kłopotów. Uczył się bardzo przeciętnie a nawet słabo... Jednak nigdy nie był zagrożony.
Jego życie, choć poukładane i bezpieczne, nie było usłane sukcesami, ale nie miał żadnych większych porażek czy tragedii. Nigdy nie miał dziewczyny, po części z nieśmiałości, a po części z tego że nie trafił na taką co by go zauroczyła.
Większość czasu spędza na grzebaniu w komputerze i w internecie grze marnuje czas.
Często też lubi powalczyć walczyć na miecze z rodzeństwem i kumplem.
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2015, 23:41:28 przez Red Fedora

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #101
Ok, ok, aktualizacja!

Po długim czasie spowodowanym przerwą świąteczną, dostosowywaniem sie do nowych godzin w pracy, oraz międzylądowaniem w szpitalu, wracam z newsem. Systemy z których bedziemy korzystać, są prawie na ukończeniu i liczę na to, że za dwa tygodnie będę mógł wam je przedstawić, oraz że zaczniemy w końcu te nieszczęsne sesje. Dziękuje wszystkim, którzy wytrwali w oczekiwaniu i będę informował na bieżąco :).

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #102
Dwa tygodnie minęły. W jakich godzinach można się spodziewać najbliższych postów? To będzie jakoś odgórnie ustalone czy czyste #YOLO?

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #103
Nie śpiesz się Kamruz, będziesz przecież informowany na bieżąco jak tylko coś pójdzie do przodu.

Chill bro

Odp: Touhou RPG Sessions - dyskusja
Odpowiedź #104
Nie śpiesz się Kamruz, będziesz przecież informowany na bieżąco jak tylko coś pójdzie do przodu.

Chill bro
Forum jest ponownie aktywne już od paru dni, a jednak, żadnej oficjalnej informacji ze strony administracji nie ma. Męczy mnie już to ciągłe oczekiwanie, do tego stopnia, że odebrało mi resztki chęci do całej tej zabawy. Także bawcie się dobrze, ale ja nie chcę w tym już uczestniczyć.
Rezygnuję.