Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 06-09 General (Przeczytany 20679 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #30
Jak dla mnie ich buty dają radę. Poa tymi skarpetkowatymi łapciami Sanae, które wyglądają, jakby miała na nogach osiem par skarpetek.
Tu się z tobą zgodzę , buty , mimo że proste i pozbawione szczegółów nie wyglądają źle  ,pasują do takiego a nie innego stylu rysunków ZUN'a .
Większym problemem jest u niego strasznie małą różnorodność w sposobie rysowania twarzy , większość wygląda tak samo >_<

  • JCD
  • [*]
Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #31
Ale mnie PoFV wkurwia.

Nie wiem od czego zacząć. Może od tego, jak porusza sie comp na lunaticu (w trybie vs match), pociski Sakuyi też bardziej się spieprzyć nie dało, co to za hitbox do cholery. Ale i tak najlepsze są timestopy przy castowaniu czarów. Gdy robi sie naprawdę gorąco (powiedzmy poziom spellów >14 + spell 4 poziomu + inne atrakcje dodatkowe) to jest to chyba główny powód moich zgonów. W grze i przy klawiaturze. -,-

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #32
PofV fajna czesc, taki chillout od typowych danmaku...
no i tryb 2 graczy ;3

Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #33
PoFV fajny, ale zbalansowanie postaci mnie martwi. O ile Maryśką clear był względnie prosty, o tyle z Sakuyą wciąz mam ogromne problemy. >.<

Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #34
najzajebistszy fakt PoFV - totalny random (nie trzeba zapamiętywać patternów co dla mnie jest wybawieniem) no i na lunaticu final stage...jest na co popatrzeć jak się skumuluje spellcard i pare innych słitaśnych rzeczy :D

Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #35
JCD: Pokonałeś kiedys bota na lunaticu? Jak nie to ile czasu najdluzej z nim walczyles jedna runde?
Rucham psa jak sra

  • JCD
  • [*]
Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #36
Pokonałem. Ayą xD Ale bot vs Aya to porażka. Słabszy niż normalna postać vs hard bot.

A co do wytrzymania z lunaticem to nie wiem, spróbować kiedyś muszę. Na razie z ekstra się męczę, do 8 stage doszedłem raz ale i tak zazwyczaj na Maryśce padam, nie pasuje mi styl gry komachi.

Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #37
mnie bardziej wkurzają spelle Reimu, ogólnie raz mi się tylko zdarzyło, że zachowałem life na Eiki...i to był jedyny raz kiedy przeszedłem całe EX

Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #38
http://www.shrinemaiden.org/forum/index.php/topic,1132.0.html?PHPSESSID=445aha25ddf75stg57niqiern2
Bo IMO szkoda by było tu tego nie zostawiać :v. Ciekawy fragment o Lunasie btw.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Nae
  • [*]
Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #39
A jeśli by tak zahaczyć sobie o EoSD, to... co myślicie o medżikbukach w S4?

Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #40
A jeśli by tak zahaczyć sobie o EoSD, to... co myślicie o medżikbukach w S4?

zależy o co konkretnie ci chodzi :) są bo są
nigdy nie sprawiały mi większego problemu

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #41
Sa niezniszczalne jak i cala biblioteka?

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #42
Unikanie ich pocisków jest upierdliwe, kiedy siostra się na mnie wiesza, ale tak to nie ma większego problemu.

Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #43
Co do książek na 4 stage EoSD...

Spoiler (pokaż/ukryj)
Ja nie miałem do pewnego momentu pojęcia, że to są książki, i ochrzciłem je mianem "Żyd z okienka" xD (z uwagi na to gwiazdożydowskopodobne coś wyrysowane na nich).

Ale one wkutwiają. Nie są szczególnie trudne, ale wkutwiają.

  • Nae
  • [*]
Odp: Touhou 06-09 General
Odpowiedź #44
Wkurzają mnie szczególnie jak pojawiają się te lasery i te duże pociski też lecą, jak się wepchniesz w taki niewielki przesmyk to przeleci i już po tobie. D:
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2012, 23:07:39 przez Maluetar