Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Nieudane dziewczynki (Przeczytany 90628 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #75
Muszę przyznac, ze im dłużej gram, tym bardziej przekonuję się do tej części. Nie jest może jakoś szałowa, jak Subterranean Animism, ale nie jest też przesadnie kiepska. Postaci - zawsze trzeba trochę czasu, żeby je polubic. Muszę stwierdzic, że Miko niesamowicie mi podpadła, z powodu motywu muzycznego, spellcardów, oraz jej umiejętności, która czyni ją czymś w rodzaju Satori + Yamaxanadu na sterydach. High tier...
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #76
Ta, ja sie powoli przyzwyczajam do postaci też. chociaż EX boss mi się nie do końca podoba (MÓJ MĘSKI TANUKI BYŁ PIERWSZY, prawda?)
Te dwa duchy z s 5 mi się srednio widzą, ale pani last boss, Miko, nie jest zła, Seiga "Nyanyan" Kaku- master Yoshiki, tez nie tak zła.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #77
Rysunki lepsze, ale postaci nie mają tego czegoś...

  • Roxiee
  • [*]
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #78
A postaci w 13tce są jak dla mnie bez polotu [jeśli chodzi o wygląd] w ogóle jeśli chodzi o sam pomysł. Facet się wypala, czy co... >___<
Jeżeli poznam bardziej historię, to zobaczę, czy mnie przekonają bardziej, fajnie by było...
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2011, 03:24:31 przez Maluetar

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #79
Rysunki lepsze, ale postaci nie mają tego czegoś...
This.
Nie wiem, może to kwestia stylu rysowania ale mimo wszystko, one takie... Sztuczne się wydają. Bez charakteru.

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #80
Czuje dziwnie bo moim skromnym zdaniem fabuła jak i postacie przy dłuższym przyjrzeniu się są jednymi z ciekawszych jakie ZUN stworzył+dodatkowo dają mini-spoilery co do tego co może zdarzyć się w następnych częściach.
Spoiler (pokaż/ukryj)
Miko i spółka vs. Mieszkańcy świątyni Byakuren

Oficjalny Wrigglefag

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #81
Akurat na świątynie byakuren tez mam wyjebane, jakoś z ufo tylko nue mi przypasowała...

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #82
Akurat na świątynie byakuren tez mam wyjebane, jakoś z ufo tylko nue mi przypasowała...

za to jak na razie to mi Nue mało pasuje tutaj jako EX mid...a świątynia Myouren <sic!> to moim zdaniem powiew świeżości w tym całym shintoistycznym miksie ;)

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #83
W moim odczuciu do nieudanych postaci muszę zaliczyć ex stage boss'a z TD , tak słabego Designu w wykonaniu ZUN'a dawno nie widziałem ;
Szop - sensei w okularach z liściem na głowie - co to ma być ? >_<
Jestem zawiedziony tym bardziej , że zazwyczaj extra stage boss'powie mieli bardzo udane projekty ( choćby Flandre , Yukari , Mokou czy Nue ) a w TD ex stage boss ma najgorszy projekt z całej gry >_> .
Może jednak zmienię o niej zdanie w przyszłości , kiedy fani porobią więcej fanartów .

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #84
Czytałem, ale nadal mnie to dziwi.

A tak do tematu: Ogólnie postaci z TD wydają mi się takie jakieś mdłe, chociaż muszę powiedzieć, że jiang shi jest dość ciekawa. Ale poza tym jakoś żadna nie przykuła mojej uwagi.
No i kurde, ja was proszę. Moc przechodzenia przez ściany? Kurde...

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #85
No i kurde, ja was proszę. Moc przechodzenia przez ściany? Kurde...

wiem, też to zauważyłem; tanie, ot co...i TU mogę się zgodzic, że ZUNowi się kończą pomysły...

Ciekawe czy ZUN kiedyś coś z tym zrobi, ale jest doujin fuel na nową rywalizację

do want; also, nie wiem czemu ale Toyosatomimi kojarzy mi się z Raidenem z MK O.o

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #86
Teraz czekam na przeróbke tej tanuki z okularami ala Ranka Lee

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #87
Moc przechodzenia przez ściany... ale nie tylko fizyczne... Ściany mocy, ściany danmaku, ściany czego tam sobie chcecie...

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #88
Wait wait wait...
Jeżeli każdą granice przyrównać do ściany to...
Teoretycznie Seiga ma skill identyczny jak Yukari?

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #89
Nie do końca, bo ona może tylko przez nie przechodzić, a Yukari może je zmieniać.