Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Nieudane dziewczynki (Przeczytany 90604 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #45
A co do Raymoo, to zauważyłem iż ZUN zmienił jej nieco charakter - kiedyś była bardziej dziecinna, ale i wesoła - np. flirt z Meirą, jej stosunek do Mimy (dziecinna złość gdy ta jej ubliżała, i radość po pokonaniu jej w PoDD) oraz lol ending z HRtP: Highly Responsive to Prayers - Good Ending #1 (Makai Route) [Touhou 1] Wyżywała się też trochę na Genjim, zwłaszcza jak ten umniejszał jej umiejętności kiedy ta jeszcze nie umiała latać, a co dopiero używać haxów pokroju Fantasy Heaven. W EoSD też to widać po jej komentarzach do siebie: "good medicine tastes bad" do Rumii albo "I'll catch an air-conditioner cold" - plus ten psotny uśmiech na spritach z EoSD. No i oczywiście te przebieranki w LLS, łącznie z majteczkami i białą koszulą w nagrodę za 1cc Hard. Teraz jest nieco bardziej narwana, co widać np. po jej rozmowie z Byakuren, ale nie tak jak fani (w tym też trochę Małysz) ją malują, gdzie zachowuje się jakby miała permamentny okres i myślała tylko o dotacjach, zrzędząc 24h na dobę...

A co do Sanae, to lubię ją właśnie za bycie przeciwieństwem Reimu, gdyż najpierw ZUN przedstawił ją jako poważną Miko, a potem wyskoczył z jej zamiłowaniem do Gundamów. A jej "odrobinę" za duży zapał do ekstrerminacji youkai można tłumaczyć brakiem doświadczenia. Własnie Sanae przypomina mi Reimu ze starych gier.
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2011, 02:03:57 przez Maluetar

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #46
Kanako. Ja wiem, nie ocenia się zunartów, ale po grze w MoF widzę ją jako starą ciotkę, gotującą ryż i noszącą wielki obwarzanek z papierkami i kolumnami za plecami.

Sanae jest głupia, ale jest drugą miko, łamiąc nudny monopol, jak ma większości postaci na swoją profesję. Poza tym ma zajebisty motyw muzyczny.

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #47
ad rem: osobiście nie znalazłem żadnej nieudanej postaci, wszystkie są ZBYT udane...by móc istnieć w rzeczywistości *sigh* ale jakbym miał wybrać najgorzej ubraną, wybrałbym Koishi;

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #48
Tewi, tewi, tewi... -.-

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #49

nie lubisz kjutaśnego amuletu z marcheffką ? :D

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #50
Tewi jest fajna xD śmiechowa. Za to ja nie trawię coraz bardziej Minoriko Aki...Ona jest taka...Nijaka?

Oficjalny Wrigglefag

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #51
Tewi jest fajna xD śmiechowa. Za to ja nie trawię coraz bardziej Minoriko Aki...Ona jest taka...Nijaka?

Morinoko... Aki... coś kojarzę, ale zupełnie nie pamiątam skąd xD Rzeczywiście nijaka

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #52
no co - kolory jesieni ma dziewczyna na sobie ^^ poza tym moim zdaniem wszystkim postaciom z 1 stage (prócz Sexmyszy) najbliżej do nijakości, więc cóż...

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #53
ad rem: osobiście nie znalazłem żadnej nieudanej postaci, wszystkie są ZBYT udane...by móc istnieć w rzeczywistości *sigh* ale jakbym miał wybrać najgorzej ubraną, wybrałbym Koishi;
To co, na gołe klaty? :3
Jeśli o mnie chodzi, już Satori jest gorzej ubrana. Pomimo tego, że krój jest w zasadzie ten sam - kolorystyka stroju ssie.  Jeszcze niżej oceniam ubrania Letty czy Yuugi. Ale na dobrą sprawę - gust jest gust.
:T

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #54
Letty jest fajna...jak juz gdzies pisalem IMO Letty > Cirno.
Minoriko wyglada jak jakas 50 letnia ciocia...no dobra 45 letnia...
Satori jest zajebista. Yuugi...hmm...Ubranie takie normalne ale za to postać ciekawa. A co do stage 1 to proszę mi tu Wriggle nie obrażać >.>'

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #55
Jednak wolę Cirno od Letty, choć i nią nie pogardzę. Tak czy siak - IMO Cirno ma lepszy outfit.
Minoriko rzeczywiście wygląda jak jakaś babunia czy ciotunia ze wsi, ale to nie znaczy, że jest jakaś gorsza - może w tym jej urok? Zresztą dużo postaci w kanonie wygląda w podobny sposób. I na pewno nie 45 lat - z tym wiekiem już bardziej kojarzy mi się Yuugi xd
Do Satori nic nie mam poza kolorystyką. Mało tu do siebie pasuje.

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #56
To co, na gołe klaty? :3

jako facet nie miałbym wielu szans ;3 po prostu nie podoba mi się dobór kolorów pod jej włosy ^^

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #57
IMHO cięzko jest wymyślić coś aby podobało się wszystkim, ba to jest niemozliwe do wykonania.
Są gusta i guściki.

Tewi jest słodziutka, jak młodsza siostra, chociaż to straszny troll. Ale to może jej urok. XD

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #58
Z drugiej strony przecież ten temat po to powstał, by pisać o tym, co się komu nie podoba, więc...

Tewi jest przeurocza, ale jednak wolę Reisen. Cóż, wszystko zależy od gustu.

Odp: Nieudane dziewczynki
Odpowiedź #59
Tewi jest przeurocza, ale jednak wolę Reisen. Cóż, wszystko zależy od gustu.

jeśli chodzi o urok to tak (w końcu to chodzący amulet szczęścia), ale jeśli chodzi o ciuchy...może Zun chciał stworzyć wrażenie, że biedny króliczek nie miał się w co ubrać więc porwał komuś różowe prześcieradło i zrobił z niego kieckę ;3