Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [1.3] Zaćmienie: After story (Przeczytany 43772 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: [1.3] Zaćmienie: After story
Odpowiedź #150
Wróżkę sparaliżowało, zimny pot przeleciał jej po czole - Jestem twoja... Czy to znaczy, że... - Zaczęła pytanie. - Będziesz robił ze mną... te rzeczy... i tamte... - Zaczerwieniła się i złapała za policzki. - Mogłeś chociaż przynieść kwiaty...

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [1.3] Zaćmienie: After story
Odpowiedź #151
Nie mógł przewidzieć, czy żartowała, czy potraktowała to na poważnie. Postanowił to jednak ciągnąć dalej-Nie jesteś w moim typie. Ale masz się mnie słuchać. Przynajmniej dopóki tutaj jesteś. Zrozumiano?

Odp: [1.3] Zaćmienie: After story
Odpowiedź #152
- Zrozumiano szefie! - Wróżka się uśmiechnęła i zasalutowała. - Czego sobie życzysz? - Ukłoniła się i nadal uśmiechała. Jak widać traktuje to jako kolejną zabawę.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [1.3] Zaćmienie: After story
Odpowiedź #153
...naprawdę nie wiedział, co jej takiego chodziło po głowie. I czy to nie był podstęp.
-Zrób mi kawy. I powiedz, jak się tu dostałaś, chociaż wszystko było zamknięte

Odp: [1.3] Zaćmienie: After story
Odpowiedź #154
Wróżka wyjęła kilka ziaren kawy z kieszonki i wsypała do filiżanki. Nalała do szklanki wody i w krótkim czasie kawa zaczęła się jakby roztapiać w wodzie. Sama woda również się zagrzała do odpowiedniej temperatury. Wróżka jak widać użyła zaklęcia do zrobienia tego szybciej. - Usiądź szefie. - Spojrzała na fotel i podała kawę. - Weszłam tu otwierając drzwi patykiem. - Umiejętność płatania filgli na poziomie arcymistrzowskim zawiera również zdolność do sporządzania wytrychów wysokiej klasy.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [1.3] Zaćmienie: After story
Odpowiedź #155
Patykiem. Jego drzwi. Widać to nie pierwszy raz, kiedy ot tak sie do kogoś wpraszała. Ale o dziwo nawet robiła to, o co ją prosił
-Imponujące-Wział ostrożnie filiżankę i podmuchał. Zamoczył usta. Średnio przepadał za kawą, wolał herbatę. Ale chciał to sprawdzić-Nie do końca wiem, po co może mi być potrzebna wróżka... patrząc po Twoim popisie z czekoladą, możesz mi narobić zniszczeń. Ale możesz mnie odwiedzać i wtedy uważać, że to też Twój dom. Ale jako, że wtedy też należeć będziesz do mnie, masz mnie słuchać. To chyba oczywiste, prawda?

Odp: [1.3] Zaćmienie: After story
Odpowiedź #156
Kawa była nadzwyczaj smaczna. Nawet ktoś kto nie lubi kawy by ją docenił. Niby delikatny aromat, a jednak na tyle mocna w działaniu by pobudziła maga zmęczonego wieloma różnymi przeciwnościami losu.
- Skoro to mój dom to ja nic nie musze! - Odpowiedziała - Ale jestem twoja więc będę się słuchać jeżeli nie będziesz odbierał mi skopu w pełnię... I nie będziesz mi kazał robić... tych i... tamtych rzeczy... - Ponownie się zaczerwieniła i złapała za policzki.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [1.3] Zaćmienie: After story
Odpowiedź #157
-Od kiedy ogon macha psem?-Cały czas się uśmiechał, i nawet jakby się ożywił, pochylił lekko w jej stronę-Idąc, zaznaczę, na ten moment Twoją logiką. To jest Twój dom, bo sama tak sobie postanowiłaś. Ale Ty należysz do mnie. Czyli co Twoje to też jest i moje. Czyli to też mój dom. Sprawuję nadrzędną władzę nad tym wszystkim. I nad Tobą-Oparł się znowu na fotelu-Swoją drogą, bardzo pyszna kawa, bardzo pyszna kawa...

Odp: [1.3] Zaćmienie: After story
Odpowiedź #158
Jeżeli pozwolisz szefie, udam się teraz na górę oglądać księżyc. - Stwierdziła.

Sesja zakończona powodzeniem! Gratuluję!

Nagroda:
+5% do mądrości (za pracę w planetarium)
+5% do dowolnej statystyki (za poziom easy) (wybrano 5% zręczność)
+10% do dowolnej statystyki (za odgrywanie postaci) (wybrano 10% energia)
+odsyskałeś swoją księgę (za misję główną)
+masz otwarty kontakt handlowy z kappami i Rikako Asakurą.
+Jako kolejna osoba w gensokyo trafiłeś do friend zone Marisy.

Nagroda dodatkowa:
Poprzez zawiązanie paktu z Luna Child, magia Lunar zyskała nowe rozwinięcie.
+ Możliwość wyciszania dźwięku wydawanego przez maksymalnie trzy źródła (np. osoby). - Gdy księżyc na horyzoncie, możliwość wyciszenia wszystkiego w zasięgu wzroku.