Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 385103 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 5 Goście przegląda ten temat.
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1455
Cytuj
Moja postać powiedziała tylko, że nie wie, jak się tam dostać, a nie że nie słyszała o Mugenkanie.
Teraz z kolei nie ogarniam. Skoro Suzumien wie co to za miejsce, to dlaczego się nie odcina? Z grzeczności? :J

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1456
Cytuj
Moja postać powiedziała tylko, że nie wie, jak się tam dostać, a nie że nie słyszała o Mugenkanie.
Teraz z kolei nie ogarniam. Skoro Suzumien wie co to za miejsce, to dlaczego się nie odcina? Z grzeczności? :J

Nie ma sensu wdrażać się w to ile wie o Mugenkanie, skoro nie wie jak się tam dostać. "Słyszeć coś o Mugenkanie" to jedno, a posiadanie na jego temat wiedzy takiej jak na przykład to, że Yukari tam mieszka, to drugie. Zresztą, myślałem, że Yukari mieszka w jakimś cholera wie jakim randomowym miejscu, a w Mugenkanie tylko Yuuka. Moja niewiedza i nowomyszowatość w tym temacie niczego tu jednak nie zmienia, to co mówi Saito mocno się nie klei, no ok, ale moja postać reaguje jak reaguje. ;P Dziwne to Herubimowe trollowanie.
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2011, 02:12:07 przez von Suzumien
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1457
Może suzumien dal sie wkrecic.
Przez problem z forum nie moglem zamiescic ofpowiedzi, wiec podaje ja jeszcze raz
Sorry, ale nie dziwcie się że moja postać nie chce współpracowac gdyz ten paladyn wystawil juz wam etykietke, a takze pojawiacie się nagle, niszczycie spokoj mego miejsca i co chwila zadacie czegos czego nie mozemy uczynic pobiewaz dostanie sie do domeny Yukari jest nieosiagalne chyba ze przypadkiem.
Moja postac nie mowila o tym miejscu wprost Mugenkan, gdyz dla niej jest to oczywista oczywistosc iz wszyscy w gensokyo znaja te nazwe.

OKI JUZ WIEM W CZYM PROBLEM xD
Caly czas mialem na mysli Mayohige, a mugenkan mowilem dlatego ze na naszej ostatniej sesji RPG MG trollowal jednego z graczy Yuka i z tad to nieporozumienie xD
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2011, 02:18:03 przez HERUBIM

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1458
Cytuj
Zresztą, myślałem, że Yukari mieszka w jakimś cholera wie jakim randomowym miejscu, a w Mugenkanie tylko Yuuka.
A o czym ja mówię? xD. Yukari mieszka na granicy Gensokyo, tyle wiadomo. On to robi specjalnie, hence troll.
W ten sposób i tak będziemy kręcić kółka. Trza czekać na posta Ekkusu, tzn. Yuyuko.
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2011, 02:19:15 przez critz

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1459

Aj, nie ogarnąłem, że link walnąłeś w tym tekście.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1460
Editlem ;P

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1461
:O. I ty się masz za fana pralki? No nie, myslałem że to specjaline xDD. Mayohiga już prędzej, najprawdopodobniej tam jest jej dom, jeśli wierzyć wiki:
http://en.touhouwiki.net/wiki/Mayohiga

Edit w sesji czy ciągniemy troll xD?
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2011, 02:22:52 przez critz

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1462
Może suzumien dal sie wkrecic.
Przez problem z forum nie moglem zamiescic ofpowiedzi, wiec podaje ja jeszcze raz
Sorry, ale nie dziwcie się że moja postać nie chce współpracowac gdyz ten paladyn wystawil juz wam etykietke, a takze pojawiacie się nagle, niszczycie spokoj mego miejsca i co chwila zadacie czegos czego nie mozemy uczynic pobiewaz dostanie sie do domeny Yukari jest nieosiagalne chyba ze przypadkiem.
Moja postac nie mowila o tym miejscu wprost Mugenkan, gdyz dla niej jest to oczywista oczywistosc iz wszyscy w gensokyo znaja te nazwe.

Wiem to, dlatego moja postać powiedziała:
"Nie jestem przyczyną pańskiej paranoi"

OKI JUZ WIEM W CZYM PROBLEM xD
Caly czas mialem na mysli Mayohige, a mugenkan mowilem dlatego ze na naszej ostatniej sesji RPG MG trollowal jednego z graczy Yuka i z tad to nieporozumienie xD

Nie zmienia to faktu, że jedyne rzeczy, o których mówiłeś przed "A pani Yukari jest najpewniej w *********** jak wam wielokrotnie mowilem. *przypominal do znudzenia*" to "nikt nie wie gdzie jest Yukari" "tylko Yukari wie gdzie jest zguba". ;P

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1463
No bo nie trollowalem tylko mowilem prawde, ani razu nie zklamalem.
Editnijmy to zanim Ekkusu wroci i zobaczy ten syf.
Sorki raz jeszcze ale przez tego trolla z Yuka (pojawila sie na 2 minuty, ale kumplowi rozjebala 5 nazistowskich wilkolakow double sparkiem xD)
walnely mi sie nazwy

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1464
Obaj jeszcze macie obie nazwy w postach w dopełniaczu :V.
Do Mugenkanu możne się tylko dostać poprzez Panią Yukari, której jest to domena.

W sumie, nie wiem gdzie jeszcze można by się udać, chyba że ktoś tu wie jak się dostać do Mugenkanu.

Bo będzie mindfuck. Zakurwiam edytować. Done.
Cytuj
(pojawila sie na 2 minuty, ale kumplowi rozjebala 5 nazistowskich wilkolakow double sparkiem xD)
Why do I want to see dat?
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2011, 02:53:49 przez critz

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1465
Też wrzuciłem poprawkę, a kwestię reakcji naszych postaci już omówiliśmy na GG.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1466
Cytuj
Jako iz wasze dzialania nie spodobaly sie pani Yukari i czerpie ona do was od ostatnich wydarzen uraz, nie sadze aby ona, badz Makai a na pewno Aniel byly dla was dostepne.
Kolejny błąd logiczny, yay :V. Makai będzie dla nas dostępne - przecież Suzumien tam mieszka, na lodowych polach. Chyba że twoja postać tak myśli.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1467
No bo gramy w swiat mroku, i jest 5 wrzesnia 39 roku i oni sa scionami ale graja naziolami z thule, no i gracz co nie zna touhou przeszedl do swiata fairy i wylazl na pole slonecznikow, a nasz mg dziobak  postanowil potrollowac i opisal mu Yuke.
ona powiedziala ze moze odejsc dopiero jak sie z nim zmierzy, no to kumpel przyzwal swoich 5 wilkolakow SSmanow <taka moc> silniejszych od niego.
A Nasz MG na to *widzisz ze wyciaga parasolke przed siebie, nagle sa 2 obok siebie. oslepia cie blysk swiatla* no i jak mogl normalnie widziec to to co zauwazyl ze jego ekipa nie istnieje xD

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1468
Juz poprawiam >.<
tak to jest jak czlowiek dlugo nie spi

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1469
Syf ewryłer?