Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 385038 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 6 Goście przegląda ten temat.
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1410
Zagraj se jeszcze raz w PCB. Najpierw Yukari osłabiła barierę na prośbę Yuyu by zgarnąć wiosnę. Reimu rozwaliła barierę, Marisa przeleciała nad nią a Sakuya..."ominęła" (idk). Yukari podobno nigdy jej nie naprawiła, zwłaszcza że w bijatykach wystarczy pokonać Youmu żeby dostać się do Yuyuko, a w TD nawet jej nie ma gdy grasz inną postacią. Fort Knox to to nie jest.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1411
To troche przeczy idei zaswiatow, poniewaz z punktu religijno-metafizycznego do zaswiatow nie mozna dostac sie od tak.
no i to nie Yukari tworzyla te bariere

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1412
Herubim,... po pierwsze, Hakugyokurou =/= Netherworld, i akurat ty powinieneś to wiedzieć. Po drugie, Critz ma racje. Po trzecie, oni są własnie przez posiadłością, czyli Hakugyokurou, barierę już dawno ominęli i wątpię, byście dali radfe zrobić porządną barierę w Netherworld. Zresztą było wspomniane, że jedyną porządną barierą jest ta oddzielające Gensokyo od świata zewnętrznego. Więc Herubim, kuźwa, nie osłabiaj mnie.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1413
Tyle ze Hakugyouro nie jest umiejscowione centralnie w gensokyo, tylko tak jakby ciut na uboczu..
no coś na zasadzie mugenkanu no =.=
also
myslalem ze na sesjach modyfikujemy gensokyo, gdyz wszystkiego pod sesje nie da sie przeniesc niemodyfikujac go

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1414
Tyle ze Hakugyouro nie jest umiejscowione centralnie w gensokyo, tylko tak jakby ciut na uboczu..
no coś na zasadzie mugenkanu no =.=

I co to ma do rzeczy? Miejsce zostało odkryte w PCB, i jak ktoś chce się tam dostać to wie gdzie szukać i jak ewentualnie wyminąć barierę

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1415
Gajnie ze we wszystkich dojinach jak ktos tam chce sie doatac to leci so bramy i musi ja przekroczyc...

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1416
Wybacz Ekkusu.
Musimy pogadac przez GG.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1417
Gajnie ze we wszystkich dojinach jak ktos tam chce sie doatac to leci so bramy i musi ja przekroczyc...

=> Marisa

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1418
Marisa jest zjebana >D

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1419
Zajebisty argument

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1420
Chinakeepr umiera, widzę :/

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1421

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1422

Chris nie odpisał, ja tam cały czas jestem gotowy do napisania postu

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1423
Heru Ty podżegaczu wojenny przywitaj się. :<
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1424
Odpisano'd
A, i cytując Ayę:
"It's not certain how long the border will stay so thin, so I recommend visiting as soon as possible."
więc tak jak mówiłem bariera nie została zniszczona, rozproszona ani nic.
Więc nawet w tym momencie mogła powrócić do stanu poprzedniego