Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 385050 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 7 Goście przegląda ten temat.
  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1350
@up
Nie uważacie, że to co już robicie jest już nieco złośliwe?
Nie chcę być złośliwy, ale muszę, bo Ranalcus zaczął mnie wkurzać. Nie sam Chris, a jego postać.
Nie sądzę, by takie postępowanie go zmotywowało...

Cytuj
Altruistyczny, ale tylko gdyż pragnie uwielbienia i wdzięczności innych, o którą jest strasznie zachłany.
Po staniu się Youkai, stał się bezczelny w stosunku do istot ludzkich. Flegmatyczny wpadający w melancholijny nastrój.
Wyróżnia się inteligencją, silną wolą i poczuciem niezależnośc. Serce ma miękkie jak wosk, choć stara się ukryć to przed otoczeniem.

To wycinek z jego karty postaci, a tak dokładniej z charakteru. Czy tylko mi coś tutaj nie pasuje?
Jak już ktoś się decyduje na odgrywanie takiej postaci to niech się chociaż stara, a nie wlewa całego siebie. Ja już o tym mówiłem. Ja PRAWIE nic do Chrisa nie mam (Mógłby mi tak nie spamować tymi wiadomościami na gg raz za razem jak ze mną rozmawia) ale trzeba dojść do pewnego porozumienia w tej kwestii. Albo Chris będzie odgrywał postać tak jakl opisał, albo wyśle mi nową wersje charakteru i nikt nie będzie miał POWAŻNEGO prawa się go o to czepiać. Finito.

Na pewno nie chciałbym by się zrażał. Stara się i chwała mu za to.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1351
Też. Myślałem, aby zmienić zachowanie. I nawet po tym"skoku" na Patchy w sesji Michała.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1352
Charakter został zmieniony więc mniejsza o to. Enjoy.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1353
Nie wiem czy ogarniam. Jak postać Chrisa ma się zachowywać jak podrywacz, to wystarczy mu ewentualnie poprawić KP. RP to sztuka wyboru. Jeśli chce by robił z siebie kretyna to nie widzę problemu, w końcu tacy też mogą być zabawni jak dobrze się ich poprowadzi (a jak ewidentnie przesadzi to ew. zapozna się z lodówką). Ten skok na Patche to może była lekka przesada, ale po stracie waifu...sam planowałem by Cristiano nie wytrzymał śpiączki Sanae i zrobił coś out-of-character, kto by za to winił? Ale na razie zobaczymy jak się to rozwinie.

Zabawy czasem to moje ulubione motywy :3.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2011, 00:17:12 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1354
Ten skok na Patche to może była lekka przesada, ale po stracie waifu...sam planowałem by Cristiano nie wytrzymał śpiączki Sanae i zrobił coś out-of-character, kto by za to winił? Ale na razie zobaczymy jak się to rozwinie.
Jak się odnosi czasowo sesja ex2.2 do pozostałych? (m.in. 4.1)? Bo muszę wiedzieć, kiedy Grimoire ma dostać ataku serca. (przy założeniu, że to czasowa pętla i potem i tak wszyscy się odrodzą)

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1355
Zakładam że Ex 2.2 jest ostatnia teraz. W sumie Deviola Critz zobaczył z widzenia w 4.2, ale jakby się spotkali, to ew. mogę udać że nie pamięta go, chyba że z jakiegoś powodu miałby (np. rzuciliby się sobie do gardeł potem w 4.2). Zawsze można potem poprawić czy cuś.

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1356
Właściwie to chyba bardziej alternatywna rzeczywistość, więc wydarzenia z EX2.2 poza expem nie będą miały odzwierciedlenia w reszcie sesji(chyba).

Koniec sesji EX2.1
Hura.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1357
Będzie śmiesznie jak im nie wyjdzie

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1358
Będzie śmiesznie jak im nie wyjdzie
Fallout 3: Gensokyo Label
Spoiler (pokaż/ukryj)
Nie, nie chcę użyć bomby atomowej na Gensokyo.

Jeśli chodzi o czas akcji to EX2.2 dzieje się po sesjach 4.x i EX2.1.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2011, 18:10:24 przez Michał

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1359
Z racji, ze wlasnie spie, bo mam dzis robote, odpis do ex2.2 dam za pare godzin. I trudno pisac z komorki, zwlaszcza w przypadku Natalii, ktora porozumiewac sie woli wszystkim, tylko nie wlasnym glosem.

tkż, co ma robic w ex2.2? Spuscic lanie temu dziecku w różowym? xD I wyczuwam, ze jest to jakas postac inspirowana jakąś serią, ktorej nie znam... Michal, przyblizysz?

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1360
tkż, co ma robic w ex2.2? Spuscic lanie temu dziecku w różowym? xD

Schizowa babcia dająca klapsy na goły tyłek małej dziewczynce...

Spoiler (pokaż/ukryj)

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1361
tkż, co ma robic w ex2.2? Spuscic lanie temu dziecku w różowym? xD I wyczuwam, ze jest to jakas postac inspirowana jakąś serią, ktorej nie znam... Michal, przyblizysz?
...
Spoiler (pokaż/ukryj)
闇を切り裂く~!
オー ヂイイイイザアアアアアイヤアアアアアア!
OH DESIRE
Spoiler (pokaż/ukryj)
A tak na serio to postacie pochodzą "Umineko no naku koro ni".
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2011, 11:32:32 przez Michał

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1362
Internet. Ale to trochę wyjaśnia.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1363
derp.

Nie oglądałem oh Desi... Umineko, bo na razie Claymore, Bakemonogatari i Code Geass uważam za bardziej zajebiste. Potem pewnie strzelę sobie Yumekui Merry, potem Kissxsis, potem może te tęczowe kucyki... potem pewnie Umineko xD

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1364
Writer's block motzno >_>. Niespecjalnie wiem co bym miał dalej robić. Spróbuje dzisiaj później coś naskrobać, sorki za opóźnienie.
Mam nadzieje że niedługo wrócę do EX2.2. Póki co najlepsza sesja
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2011, 16:34:10 przez critz