Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 385101 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1275
Aaaa, w sensie że bana dostał.
To nic o tym nie wiem
Dostał przy okazji bana IP ZaraZa z racji tego, że oboje mają to samo.

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1276
A potrafisz? Ewentualnie wykombinuj se jakąś podpórkę z cienia.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1277
Skoro jesteś wampirem to raczej możesz (ba, musisz potrafić) latać.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1278
tylko osoba potrafiąca super skok mogłaby przejść bez szwanku

Hmm, jako osoby zajmujące się magią w tym świecie raczej potrafimy latać. Moja postać ma założyć, że teraz nie możemy przez cały ten burdel z dymem i wysoką temperaturą?
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1279
tylko osoba potrafiąca super skok mogłaby przejść bez szwanku

Hmm, jako osoby zajmujące się magią w tym świecie raczej potrafimy latać. Moja postać ma założyć, że teraz nie możemy przez cały ten burdel z dymem i wysoką temperaturą?

Poprawiłem. Jeśli chodzi o pytanie to mniej więcej tak, ale jeśli potrafisz latać możesz przez tą ścianę... och. Chyba już za dużo powiedziałem.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1280
Spoiler (pokaż/ukryj)
Aaaa, w sensie że bana dostał.
To nic o tym nie wiem
Czyli że to nie był ban, tylko ban. wakarimashita ;P

powyższy cytat i komentarz nie mają na celu wyśmiania użytkownika, szanuję go i przyznaję, że sam popełniam logiczne błędy w wypowiedziach czasem

Fakt, zbanowało mnie przez ban rzucony na ZaraZa. Już wróciłem.

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1281
Eh, to zaraza z tego ZaraZa.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1282
skasowali konto smarkaczowi chyba jednocześnie.


a Aniel ledwo co mogła dojrzeć co się działo. Światło Sądu, wstawiennictwo używane tylko w wyjątkowych przypadkach przez posłańców Boskich... na pewno to nie była Aniel.
Chyba się pogubiłem, czy cały czas masz na myśli Aniel? czy może pomyliłeś z Kyriel? Bo Aniel nie może widzieć nic, jest ze mną i Ran.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2011, 14:03:39 przez Sulejman

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1283
Servish, oczyść sobie do cholery od czasu do czasu skrzynkę. Trudno, wypiorę te brudy publicznie

Spoiler (pokaż/ukryj)
Zacny Mistrzu Gry Servish!

Zwracam się do Ciebie w sprawie niecierpiącej zwłoki. Otóż, jak zapewne wiesz mój zacny druh i towarzysz przygód Kesim prowadzi mi sesję. Idzie mu to niezgorzej, jednak pewien zgrzyt fabularny niejako nas zasmucił. Otóż w czasie tejże sesji moja urokliwa postać zwana przez większość Alura Une posiadła zdolność prostego porozumiewania się, i nie byłoby to problemem gdyby nie to, że w twojej rozgrywce postanowiła przecież zostać z Lucy. Zostało to spowodowane przez nieuwagę jegomościa. Ze strony waćpana Kesima wyszła propozycja, by w twojej sesji powstała dziura czasowa, w którą dałoby się upchnąć te dwa tygodnie, jednak zważywszy na charakter twojej sesji uważam, że jest to czas zbyt długi. Ze swojej strony proponuje, by plany mojej postaci zostały albo pokrzyżowane, albo odłożone na późniejszy termin (np. Namawianie swoich krewnych przez Lucy... może byłaby z tego kolejna sesja? Próby asymilacji Alura Une do środowiska miejskiego/wiejskiego...). Jeżeli jednak sam masz jakąś propozycje bądź nawet nie brałeś pod uwagi takiej możliwości... cóż, w każdym razie, oczekuję twojej odpowiedzi i stanowiska w tej sprawie.
Z poważaniem,

Lord X

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1284
Ok, zrobione. 0:1 dla Gmaila.

Przy okazji; startujemy z sesją EX2.3.

Ignuss(Kani)
Ekkusu(Naoki)
Kesim(Kiminari)
Herubim(Saito)

Zmieniłem troszkę fabułę, ale tylko troszkę bo ZUN  poprowadził th13 tak jak w dużej mierze przewidywałem. Zatem, jeśli ktoś chce się wypisać/dopisać to teraz.

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1285
Jeszcze cztery rzeczy:
1. Strasznie lubię takie forumowe sesje jak tu obserwuję, ale panicznie boję się takich na kompletnie nieznanych gruntach, jak tu. Co przez to rozumiem, pamiętam jak raz dołączyłem w środku i byłem tak oszołomyony, że ledwo dałem radę przeczytać cały thread i mało, zaaklimatyzować się do sytuacji. Wydaje mi się, że szybko bym różową lodówkę złapał za bycie kompletnie nie rzeczowym i urwanym z choinki. A i wymyślanie sobie kart (nie postaci... zaklęciowych) *cough*... Cenili mnie za to, że jako jeden z niewielu nie meta-gamingowałem. Zachęcicie jakoś czy "raczej nie"?

;D

Dobra, przyznać się: kto straszy ludzi różową lodówką? Stresujecie ich, a potem boją się dołączać, no.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1286
Wat?

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1287
Dobra, przyznać się: kto straszy ludzi różową lodówką? Stresujecie ich, a potem boją się dołączać, no.
Ja się nie boję różowej lodówki tylko mam dziwne wrażenie, że takową wyłapię z wyjątkową łatwością.
Kartę powinienem ułożyć jakoś z rana. (Czyt. od 14.)

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1288
No to rób ;P

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1289
Brawo Tival.
Mam nadzieje że twoja postać to bedzie dziewczyna.
*Ranalcus jest szcześliwy*