Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 385054 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 5 Goście przegląda ten temat.
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1245
No, przyda się. :3 Mieszkam w Makai i często podróżuję do Wioski Ludzi, to może byłoby najsensowniej mnie w Wiosce umieścić, w razie czego.
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1246
Przepraszam za brak dopisku.

Sądząc po ilości postaci użytkowników, Gensokyo będzie musiało wypłacić sporo odszkodowań za ten pożar. :V

I mam nadzieję, że Ekkusu się nie pogniewa się na mnie za podpalenie Gensokyo...
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2011, 23:14:38 przez Michał

  • Kesim
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1247
Cóż, Ekku na urlopie a ja specjalnie nie mam co robić. Tak więc mogę poprowadzić sesję dwójce-trójce chętnych. Nazwy nie podam ponieważ od ilości graczy będzie ona właśnie zależeć. Generalnie najprawdopodobniej będzie przegadana (kilka osób które miały wcześniej do czynienia z moim stylem pisania wiedzą że nie potrafię zbyt dokładnie czy zgrabnie opisywać walki), na upartego mogą się tam znaleźć pojedyncze bitewne epizody (nawias parę słów wcześniej). Preferencji co do charakteru postaci specjalnie nie mam, ale chciałbym nie musieć upominać nikogo o nie trzymanie się takowego (podobnie rzecz ma się ze wszystkim innym w rodzaju wiedzy pozapostaciowej). Gdyby coś mi umknęło/czegoś nie dopowiedziałem to pytać.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1248
Preferencji co do charakteru postaci specjalnie nie mam, ale chciałbym nie musieć upominać nikogo o nie trzymanie się takowego
Wut?

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1249
Do sesji nie jest wymagany jakiś określony charakter, ale jak się zapisujesz, to masz odgrywać wiernie taki, jaki określileś postaci.

...Chyba o to chodzi.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1250
Aaa, to spoko

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1251
Gracze z ex2.2 mają chyba mocno wyjebane...

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1252
Czekam na teksty Deviola i Chrisa. Sam tekst dla was mam już dawno przygotowany.

Gdybym był niecierpliwy to sam już bym dawno ruszył z akcją.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2011, 11:35:46 przez Michał

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1253
Zastanawiam się, gdzie Chris. A skoro tak... Możliwe, że czeka na mnie.
Sorry za delay. Ostatnio nie mam głowy, gdy wiercą mi za ścianą.

Wszystko przez te kuce :p

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1254
Wybaczcie. Ale znalażłem prace to "zapierdalam", ale już zabieram sie za pisanie.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1255
>Servish
w sesji EX2.1 to my widzimy ten pociąg, czy tylko słyszymy coś co brzmi jak pociąg, bo jestem w kropce.

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1256
Słyszycie. Za drzewami, przy brzegu na którym jesteście.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1257
Chris się wpisał, ja, Suzu i Critz też... Deviol, rusz głową i dołączaj, zanim się las spali...

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1258
Michale, spal ich, pls... :3

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1259
Jeszcze nie czas :V

Atencja dla graczy EX2.2, którzy jeszcze nie napisali w tej sesji żadnego tekstu: Rozumiem, że teraz wolicie grać Ten Dizajes, ale dzisiaj będzie upływać czas dawania poczynań waszego bohatera. Można dawać teksty do godziny 19.00. Potem ruszam z akcją.