Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 385206 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #300
A co się stanie gdy do jednej pompy wodnej podłączymy drugą? Trzy możliwości. Albo zastój, albo swobodny przepływ informacji, albo cała machineria pójdzie w piździec. Która opcje wybrałem - zobaczysz w czasie sesji.

BTW, sie gubie w tych ikonkach, cały czas zamiast cytować to modyfikuje... soz.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #301
@Ekkusu
Na początku też tak miałem...


Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #302
Kurde, archanioł. W takim razie postać ta nie będzie miała większego wyboru i będzie musiała uczestniczyć w jednej sesji. To tyla, wololo.
Zakładam, że chodzi o 3.3, biorąc pod uwagę stosunki celestian i shinigami oraz ich starcia. Sesje zacne. Lmao, właśnie miałem dylemat między wilkołaczycą a aniołem, ale uznałem, że tą drugą lepiej poprowadzę.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #303
Czytasz mi po prostu w myślach. Wypad z mojej głowy, wyspoilerujesz im zaraz wszystko ; p

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #304
Ekkusu, na książce Grimoire'a wyblakły litery. "of Saishi" zostało starte całkiem, bo Patchy wytłoczyła je wręczając mu książkę, a "Grimoire" było na okładce od początku, trwalsze. te litery się zachowały. Chyba nie sądzisz, że zwaliby go Grimoire od ksiażki "Grimoire of Saishi", co? xD

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #305
Kurde!

*odpala randomowe moe-anime w celu podskilowania swojego moe-zachowania*

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #306
Kurde!

*odpala randomowe moe-anime w celu podskilowania swojego moe-zachowania*
Luz, Serv, ja właśnie zdałem sobie sprawę, że mam postać o zachowaniu geraltowym i mentalności odludka i psychola, nie wiem, czy dam radę odtworzyć dobrze ^^"

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #307
Jacob na początku miał być taką hybrydą Sebastiana z Kuroshitsuji i właśnie Geralta, ale coś mi nie wyszło xP

Cem, żeby Emi była moe, ale muszę też uważać, żeby nie wyszedł mi taki moeblob bez charakteru ;p

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #308
Moe masz. Pilnuj charakteru, na razie nieokreślony :p

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #309
Za jakiś czas zacznie gadać z Kanim normalnie, ale na razie ''czuje się przy nim niepewnie'' ;p

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #310
Spoko. Fajna jest, ale ani to asty nie ma, ani anemii, ani w bibliotece nie siedzi, więc do ideału jej daleko xD

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #311
Ale lubi herbatę ;33

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #312
Dzie Ekkusu, ja kce sesje T^T

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #313
Już miałeś dziś jeden odpis, a my żadnego ;p nie narzekaj :D

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #314
Bo jestem ogarnięty i mi sie dobrze z Ekkusu gra  :P