Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 385276 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 7 Goście przegląda ten temat.
  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #225
Zarąbista postać. Szkoda tylko, że marne będą szanse jej poznania, skoro taka płochlliwa :p

To zależy głównie od tego, czy ktoś inny niż ja będzie chciał prowadzić sesje ; p

@Servish

No problemo, wiele razy opisywałem sceny erotyczne w sposób... zjadliwy/niewulgarny. Ale to... może prywatnie? Ewentualnie faktycznie na forum +18... pomyśli się. Na razie na takie sceny się nie zanosi ; p

@Dev

Wiemy coś o tym, prawda? ;]

@Sulej

Daj historię, gdyż jest ona głównie dla MG... musi mieć jakiś punkt oparcia ; p

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #226
Taaa. Yuri sex FTW. Tylko nas później o gwałty posądzano.

Oj tam oj tam. Ale herbatka dobra.

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #227
Nie jestem pewny czy Smoku się zgodzi, żeby tam przenieść sesje ;p Sądzę, ze Kreton i inni nie będą mieli pretensji, jeśli przed nazwą sesji dasz znaczek +18 xP np. [Sesja(+18) ...]

Kurde, ale ten sukkub jest zawzięty... już myślałem, że się uda ;>

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #228
Sulej zrobił se słabego maga krwi...

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #229
Nie jestem pewny czy Smoku się zgodzi, żeby tam przenieść sesje ;p Sądzę, ze Kreton i inni nie będą mieli pretensji, jeśli przed nazwą sesji dasz znaczek +18 xP np. [Sesja(+18) ...]

To to

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #230
Nie jestem pewny czy Smoku się zgodzi, żeby tam przenieść sesje ;p Sądzę, ze Kreton i inni nie będą mieli pretensji, jeśli przed nazwą sesji dasz znaczek +18 xP np. [Sesja(+18) ...]

To to

Mnie to wszystko jedno, ważne, by mnie nie ograniczano.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #231
Sulej zrobił se słabego maga krwi...
Tja, mag krwi w sumie. Mi magowie krwi kojarzą się z Frozen Thronem.
 Ale czemu niby słaby? Nie dałem mu wielu mocy na razie, bo po co od razu robić przechuj mocną postać.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #232
Cytat: Sulejman
Ale czemu niby słaby? Nie dałem mu wielu mocy na razie, bo po co od razu robić przechuj mocną postać.

Po to żeby nie robić jej później ;)

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #233
Wiedzialem ze to ona! >.<

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #234
no dobra, dopisałem historię, choć doprawdy, mogliście się domyślić, że tak to będzie wyglądać, jeśli postać tworzę ja.

Tkż, chyba jako pierwszy dałem opis danmaku postaci.

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #235
A pomysł na grimoire'a od Patchy wymyśliłeś sam, czy wziąłeś ode mnie?

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #236
Karta Suleja mi się podoba. A co do Servisha i sesji... proszę uprzejmie, chętnie się pobawię ;]

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #237
Oke, ale nie licz na jakąś wybitną fabułę, ot takie życie codzienne małej roślinki ;3 also właśnie pisze KP mojej żeńskiej postaci ;>

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #238
Weźcie tylko nie róbcie miliona postaci... bo wasza siła będzie podzielona, hihihi...

Tak czy siak, jak dla mnie nie ma problemu. Chcesz bym był tylko ja w sesji - spoko. Chcesz kogoś jeszcze - też świetnie. Zrób tylko temat.

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #239
Moment, nawet zarysu jeszcze nie mam xD Poczekaj tak do soboty, może coś wymyślę ;)