Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 385203 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #180
Wiesz - właśnie mam zamiar to zrobić, tylko zastanawiam się, bo idzie o wykorzystanie karty i próba przejęcia inicjatywy w danmaku.
Czy ostrzelać za pomocą Znaku Klucza, celując tylko po części w przeciwnika (reszta pocisków miałaby się skupić na klatce, ale w taki sposób, by nie zranić waifu) czy spróbować wbić się w klatkę/przeciwnika rozpędzając się i używając Znaku Pauzy przed zderzeniem, by przy uderzeniu przeciwnika/klatki nie odnieść obrażeń. Wiem, że na wykorzystanie wyższego poziomu karty mimo motywacji do prób wykorzystania większych pokładów mocy niż obecna wartość kontrolowanej tejże (Mystia w niebezpieczeństwie!) nie mam pewnie szans, stąd pozostaje mi kombinowanie na "pierwszopoziomowych"...

Kurczę drugi czy trzeci dzień już analizuję, która z opcji byłaby korzystniejsza.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #181
a co, brak strzału snajperskiego?
Pamiętaj że danmaku nie zabija tylko "pokonuje"
(No, chyba że jesteś Mimą/Yuuką/Shinki) niepotrzebne skreślić

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #182
Wiesz - właśnie mam zamiar to zrobić, tylko zastanawiam się, bo idzie o wykorzystanie karty i próba przejęcia inicjatywy w danmaku.
Czy ostrzelać za pomocą Znaku Klucza, celując tylko po części w przeciwnika (reszta pocisków miałaby się skupić na klatce, ale w taki sposób, by nie zranić waifu) czy spróbować wbić się w klatkę/przeciwnika rozpędzając się i używając Znaku Pauzy przed zderzeniem, by przy uderzeniu przeciwnika/klatki nie odnieść obrażeń. Wiem, że na wykorzystanie wyższego poziomu karty mimo motywacji do prób wykorzystania większych pokładów mocy niż obecna wartość kontrolowanej tejże (Mystia w niebezpieczeństwie!) nie mam pewnie szans, stąd pozostaje mi kombinowanie na "pierwszopoziomowych"...

Kurczę drugi czy trzeci dzień już analizuję, która z opcji byłaby korzystniejsza.

A może grzecznie poproś o kluczyk?

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #183
Lol, xD

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #184
Lol

Widzę że sesja Herubima dobiega końca, a my nadal w lesie. Jeśli w następnej sesji znów trzeba kogoś/czegoś szukać to chce się nauczyć w bibliotece przed sesją jakiegoś overpower spella namierzającego, bo teraz zanim przeszukamy całe Makai to zejdzie się jeszcze kilka dni xD

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #185
Oh U
Czytacie moje sesje... :P

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #186
Nom. Uczyć się jakoś trzeba.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #187
A potem niechcący Metagaming się robi...

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #188
Lol

Widzę że sesja Herubima dobiega końca (...)

Myślisz? ;]

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #189
Ja wiem, ze to pewnie nie koniec :P

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #190
Ale na pewno jesteś bliżej rozwiązania swojego problemu niż my :>

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #191
heh, no to ciekawie. A na mojej sesji to ja jestem problemem, który musi rozwiązac critz ;D ciekawe :D

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #192
Na dodatek współpracujesz z osobą, której szukaliśmy w sesji 1.2 xD

also postać Critza chyba będzie wrogo nastawiona(via historia postaci) do wszystkich z SDM, wiec my(Chris, ja i ew. Ignuss ;p) być może też będziemy dla niego problemem xD

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #193
Oh, ciezka sytuacja w teamie ^^
jak ja to lubie ^^



Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #194
Moja postać nic nie ma do waszych, przynajmniej dopóki nie usłyszy że jesteście na usługi Remirii bądź Yukari, wtedy unikałby was, przynajmniej do odzyskania pamięci. Specjalnie unika kierunku w stronę SDM i rezydencji Yukari - Sanae i boginki są dla niego ważniejsze niż zemsta, a jako jeden z reprezentantów świątynii musi być sprawiedliwy. Ale jakby zobaczył którąś z nich osobiście, to za rezultat nie odpowiadam :7.
  • Ostatnia zmiana: Maj 16, 2011, 00:02:15 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!