Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje. (Przeczytany 135985 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 4 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #255
Pozwolę temu mówić samemu za siebie. Stream z nico:
Touhou 14 Double Dealing Character - Stage 4-6 gameplay

Spoiler (pokaż/ukryj)
Tak, boss S5 to Oni xD. I Chryste jajebie, ten gimmick.

EDIT: Extra stage
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2013, 08:17:16 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #256
LALALALALA NIE SŁUCHAM NIE PACZĘ NIE OGLĄDAM NIE CHCĘ SOBIE SPOILOWAĆ OBY DO FAJRANTU I NAPIERDALAMY~~~!

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #257
jakiś download pls

https://twitter.com/Acht_10ko/status/366739523146743808/photo/1 i back cover jak ktoś chce

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #258
@UP:

>serduszka

COOOOOOOOOO.TIFF

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #259
Był link

Usunęli po paru sekundach
yeeeeey

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #260
LALALALALA NIE SŁUCHAM NIE PACZĘ NIE OGLĄDAM NIE CHCĘ SOBIE SPOILOWAĆ OBY DO FAJRANTU I NAPIERDALAMY~~~!

To. Nie ma takiego spojlerowania :C

jakoś przy TD nie było, bo pamiętam, że postacie ze stage 4-6 były dla mnie zaskoczeniem~


Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #261
stream w 4 stage tak łudząco podobny do tego z TD
tylko trochę trudniejszy O:
po midbossie mamy z kolei stream podobny do tego z 4 stage w MoF :P
i kurde wiedziałem, że to będzie coś podobnego do Will-o-Wisp z tymi nutkami :P

btw, napis na początku 5 stage brzmi mniej więcej "świat, w którym wszystko jest odwrócone (do góry nogami)". Co to może znaczyć ?
I tak, stage 5 zalatuje Orin aż miło...
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2013, 11:30:38 przez Mayuki

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #262
Torrent się ściąga, ciekawe jak gra będzie działać na moim systemie - stage 2 czasem potrafił przymulać na walce z sekibanki i jej znikających pociskach

Mayuki: że grasz przeciwnikiem, próbując zabić siebie. albo, co gorsza, INVERTED CONTROLS :(
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2013, 11:31:57 przez fretka

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #263
Torrent się ściąga, ciekawe jak gra będzie działać na moim systemie - stage 2 czasem potrafił przymulać na walce z sekibanki i jej znikających pociskach

Sup, daj znać czy jest legitny, jak się ściągnie.

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #264
Torrent się ściąga, ciekawe jak gra będzie działać na moim systemie - stage 2 czasem potrafił przymulać na walce z sekibanki i jej znikających pociskach

Mayuki: że grasz przeciwnikiem, próbując zabić siebie. albo, co gorsza, INVERTED CONTROLS :(

To by było harde
Z gameplaya wynika, że co nonspell/spell stage obraca się lustrzanie : D Ale mógłby się zmieniać W CZASIE spella na przykład, to by było już coś;
aha i patterny nonspelli bossa (całkiem fajnie wygląda) to takie połączenie orinowych i futowych, not much oryginal~

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #265
Mayuki...

Nie ma takiego spojlerowania :C

Ehym. EHYM. EHYM~~!

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #266
Jakby ktoś miał problem z uprawnieniami strony do pobierania dużych plików - wejdźcie w historię, kliknijcie prawym na dowolną witrynę Mega i wybierzcie "Usuń całą witrynę". TO wyczyści Waszą wszelaką styczność z tą stroną i pozwoli wybrać uprawnienia dla pobierania.

SPOILERY PROSZĘ UMIESZCZAĆ W SPOILERACH.

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #267
po pierwszym moim playu:

Spoiler (pokaż/ukryj)
5 stage:O KURWA JEGO MAĆ...
Fretka, wykrarałaś. Jak ktoś oglądał bleacha i wie kto to Hirako Shinji, wie, że trzeba mózgu Aizena, żeby przejść to stage :D
p.s. i się wyjaśniło - od tego, czy weźmiesz broń przy wyborze postaci, czy nie, zależy to, z kim walczysz w 4 stage (i moim zdaniem laska, z którą walczysz z bronią jest 'lekko' trudniejsza...)
kij, skończyłem na 6 stage :/ już wiem, czemu jest tyle bomb i żyć...ta gra sama w sobie jest w ciul trudna imho...

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #268
Spoiler (pokaż/ukryj)
nie pokolei, bo 5 stage zasługuje na pierwsze miejsce, kurwa jego mać, przypomina mi to układanie puzzli do góry nogami w centrum kopernika, jak ktoś to przejdzie/złapie jest piperzonym geniuszem koordynowania półkul mózgowych DD:
4 boss to Prismrivierki na sterydach, ta od broni zmieszana z Shou, ta bez gra z nami w tenisa nutkami, bo czemu nie
ostatni boss TIMEOUT BOLI, bardzo i kojarzy mi się z deczka z Flancią

Spoiler (pokaż/ukryj)
PS. przeszłam dalej niż Małysz, dohohohohohohohohohohoho

Odp: Touhou 14; przypuszczenia i spekulacje.
Odpowiedź #269
a ja nakurwiam continue jak szalona : DDDD

Spoiler (pokaż/ukryj)
TEN PIĄTY KURWA BOSS, JAK TO BOLI
also

Icame.png