Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [sesje] Offtop (Przeczytany 318817 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 8 Goście przegląda ten temat.
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #105
Mam jeden pomysł który pozwoliłby graczom biorącym aktualnie udział w sesjach ex, wziąć udział w sesjach [2.x].
A także przyszłym graczom pomógłby w braniu udziału w nowych sesjach w tym samym czasie co reszta.

Pomysł jest taki by postać brała udział w 2 sesjach na raz.
Ale:
- Po dołączeniu do drugiej sesji w trakcie trwania pierwszej, wszystkie rzeczy które zdobyła/straciła (w trakcie sesji pierwszej) zaliczą się dopiero po zakończeniu drugiej sesji.
- W trakcie brania udziału w sesji drugiej, postać nie posiada przeżyć z sesji pierwszej. Otrzyma je dopiero po zakończeniu obydwu.

Wady i zalety pomysłu?
+ Osoby których postacie są aktualnie zajęte będą mogły wziąć udział w nowych wydarzeniach
- Mogą powstać drobne niezgodności u postaci spowodowane różnymi rzeczami które nie mogłyby się wydarzyć gdyby osoba najpierw skończyła sesję nr2 lub nr1 a potem miała by te drugie wydarzenia.
- Jeżeli postać będzie grać w sesji nr2, a zginie w sesji nr1. Może odechcieć się jej grać, bo nie zależnie od zakończenia sesji drugiej. Jest już martwa.


Jak więc sądzicie. Dać możliwość takiego pójścia na drugą sesję? Czy lepiej nie?
>Pytanie to uznaję jako ankietę w której uznaję głosy tylko i wyłącznie graczy.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #106
Ja jestem na nie, gdyż:
Spoiler (pokaż/ukryj)
- Jeżeli postać będzie grać w sesji nr2, a zginie w sesji nr1. Może odechcieć się jej grać, bo nie zależnie od zakończenia sesji drugiej. Jest już martwa.

Niemniej jednak rozumiem problem: moje sesje miały początek w innym czasie niż sesje Raiona, przez to jest marna szansa na dokończenie ich przed wystartowaniem przygód z eliksirem nieśmiertelności.

  • adzi
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #107
Oh, Hokuto no Ken. OKLASKI!!!

Ja też jestem na nie, bo to, co powiedział Kenshiro.
Avoinding being cryo-frozen with some English beef since 2015

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #108
O, problem dla jednego gracza właśnie s.ę rozwiązał

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #109
Co się stało?

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #110
Feliks zamiast rozwiązać incydent poszedł z Orin.

Ale przyznam, powiało grozą.

  • adzi
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #111
Szkoda tylko, że te sesje są takie rozstrojone względem siebie. Ogranicza to możliwości kombinacji postaci w danej sesji. Taki na przykład MANLY TEAM 7: Momotaro, Forgus, Dams, Sebastian/Zanarhi/Dams.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #112
- Zhearrimst (Sebastian Miles)
- Cthulhoo (Kumori Shigure)
- Red_Fedora (Felix)
^Mam do waszej trójki dość kiepski kontakt.
Jeżeli chce ktoś z was bym informował was gdy odpiszę w trakcie sesji, to mogę to robić na skype. Możecie mnie znaleźć pod nickiem "Raionek".
Ewentualnie jak sami chcecie coś się zapytać.

Tak czy inaczej, skoro jest was troje to mogę zacząć już sesję waszą? Czy któryś z was będzie miał czas dopiero później, lub też nie jest pewien czy chce zaczynać właśnie tę? - Po prostu upewniam się czy mogę zacząć wcześniej tak jak 2.3.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #113
Niestety, nie mam skype'a :<
Ja jestem aktualnie w trakcie gotowania obiadu, ale z doskoku jestem przy kompie, więc można zaczynac :3
No i śledzę forum dośc regularnie, więc nie potrzebuję byc informowany o pojawieniu się odpowiedzi.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #114
Na skype jestem ale jestem trudny do złapania. Telegram jest zdecydowanie preferowaną opcją komunikacji. Poza tym jest opcja subskrybowania wątku, jak ktoś chce być przywoływany na e-mail.

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #115
Na Skype jestem niewidoczny i zazwyczaj siedzę przy kompie.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #116
Feliks, uciekaj! To Last Word!

  • adzi
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #117
Cytat: Raion
nie uwzględnia [glow=red,2,300]ZUN[/glow]ifikowanej teorii magicznej

Raion, ty sukinsynu XD
Zrobiłeś mi dzień

(btw pod avatarem masz wskazane że jesteś kobietą, ale jakoś nie jestem pewien)

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #118
Raion to kobieta z brodą P:

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #119
Na zewnątrz mogę wyglądać jak mężczyzna. Ale głęboko w sercu jestem małą dziewczynką w śmiesznej czapce.