Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Codzienna Burza Mózgów Touhou (specjal: ULUBIONA POSTAĆ W POFV) (Przeczytany 348720 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA GRA)
Odpowiedź #555
TH10.5+TH12.3 > TH12.8 > TH6 > TH11 > TH7 > TH5 > reszta
  • Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2012, 17:41:03 przez Ignacy Przybylski
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • Tora
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: ULUBIONA GRA)
Odpowiedź #556
EoSD, PCB, IN, SWR, SA, UFO
May your eyes be able to see things better, even if just a little.

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZY/GORSZY T. MUZYCZNY 4 BOSSA)
Odpowiedź #557
Dedykowane kolejnemu zwierzakowi, tym razem zmotoryzowanemu.

32. NAJLEPSZY/NAJGORSZY TEMAT MUZYCZNY 4-GO BOSSA

Tym razem obstawiamy, który temat daje nam najwyższej jakości doznania słuchowe podczas starcia z bossem, który nieuchronnie uderza nas w pysk podbitym poziomem trudności gry. Teraz stawka jest znacznie większa, a przeciwnik powiązany z winowajcą tudzież zdeterminowany Ci wpierdolić. Na czyj hymn bojowy pójdą moje zakłady?

1. Love-Colored Master Spark (IN Marisa) - Bezkonkurencyjnie, byłbym heretykiem waląc tu co innego. Już od wejścia tempo i ZUNpety, a potem melodia swoją szybkością pochłaniają niczym wir gwiazdek, a INowa gitara w tle w przejściu tylko dopierdala wisienkę na torcie. Takiej intensywności nie mają nawet final boss themy, a tu mamy całą długą walkę w srodku gry podstawioną pod TO. Dziwko, z drogi!

2. Vessel of Stars ~ Casket of Star (LLS Marisa) - Kolejne pewne miejsce dla Zwyczajnej Czarodziejki. Tak jak LCMS, błyskawiczne wejście w niespokojną melodię, która utrzymuje ostre tempo walki i akurat w momencie w którym zmęczyłaby przechodzi w wyższy ton i szczytuje, a słuchacz z nia. Znowu, intensywność i uczucie pędu podwajające ciśnienie i uderzające z siłą Mistrzowskiej Iskry, tylko u Maryśki.

3. The Youkai Mountain ~ Mysterious Mountain (MoF Aya) - Sasuga MoF kurwy. Pierdolnięcie z gitary, potem spokojna, niemal folkowa atmosfera z nakurwiającym w tle riffem, aż tu nagle jeb, ruszyła maszyna z kopyta, ZUNpety do czerwoności i na najwyższej nucie spierdalasz z urwiska. Doszedłem. Przy odpowiednim ustawieniu walki omijanie Illusionary Dominance przy zenicie tego równa się prawdziwa walka o każdą sekundę życia. Nie jakiejś tam kapłanki czy wiedźmy. Ciebie, chuju - nie możesz pozwolić sobie na sekunde oddechu i ten temat Ci. Nie. Pozwoli.

4. Phantom Ensemble (PCB Siostry Prismriver) - Od spokojnego pykania w klawisze i za chwile dochodzących skrzypiec nim sie obejrzysz przechodzisz w Merlinowe nakurwianie na trąbce, aby za chwile wpaść głową do przodu w szaleńczy wir wszystkich trzech. Jak w powyższym przykładzie, kolejny przegenialne wejście na lekkiej atmosferze, stopniowe rozgrzewane, dorzucenie ZUNpetów i nie zatrzymanie się na moment aż do orgazmu. Co prawda spokojniejsza część może sie wydawać przydługa, ale to nie dziwne gdy nie ma momentu w którym nie pilnujesz dupska za wszelką cenę.

5. Forbidden Magic (MS Yuki & Mai duet) - Spokojna, a mimo wszystko niemal odbierająca oddech melodia w której czuć powagę walki i stawianie wszystkiego na jedną kartę. Kurwa, inaczej tego nie wyjaśnie, jak na możliwości pralki to jest zwyczajnie piękne i ma to coś.

6. Treacherous Maiden ~ Judas Kiss (MS Mai solo) - Znowu genialna jazda na pełnej kurwie, melodia od samego początku sie nie powstrzymuje, a nad siostrzanym tematem góruje za pomocą niespokojnej i uderzajacej dreszczem emocji drugiej połowie.

7. Love-Colored Magic (SoEW Marisa) - Uproszczona wersja LCMS, więc z miejsca dostaje punkty za zajebistość, aczkolwiek nie podbija ciśnienia aż tak ostro i brakuje drugiej części, aczkolwiek za prostotę bez zbędnego chaosu i pierdolnięcia, oraz za klimat także należą się jej punkty.

8. Crimson Maiden ~ Crimson Dead!! (MS Yuki solo) - Engrisz czy nie, ta melodia od samego początku chce Cię martwym. Idiotyczne niemalże tempo podkręca atmosferę walki do czerwoności. Szkoda tylko że monotonnością traci punkty do tematu jej dwulicowej siostrzyczki. Isn't it sad? ;_;

9. Locked Girl ~ The Girl's Secret Room (EoSD Patchouli) - Melancholia i nerwowość wypływają strumieniami, a druga połowa napawa czystym i destylowanym strachem przed żywiołową śmiercią Patchy. Może brakuje epickości (np. w porównaniu z wersją SWR), ale klimat starcia buduje jak jasny chuj.

10. Satori Maiden ~ 3rd eye (SA Satori) - W chuj klimatyczny, niemal groteskowy, przez całą walkę świetnie podtrzymuje atmosferę strachu i szaleństwa. Jeśli skopiowane danmaku nie napełnia Cię szacunkiem do młodej Satori, to ten temat nie zawiedzie.

11. Maiden's Capriccio ~ Dream Battle (IN Reimu) - Neko Miko Reimu, ai shiteru... *ahem*. Zabawimy się z Reimu... na śmierć i życie. Nie do końca mi podchodzi ze względu na chaotyczność i luźny klimat, ale wariackie przyspieszenie na przejściu dodaje dreszczu walce. Not bad.

12. Maiden's Capriccio (LLS Reimu) - Jak wyżej, tylko minus punkty za brak drugiej części i właśnie tego przejścia.

13. Old Distant Hermit (TD Yoshika) - Nieco dołek w poza tym świetnym soundtracku TD - pierwsza połowa to jeden wielki chaos z klimatem który do mnie nie trafia, aczkolwiek w połowie wreszcie zbiera się do kupy i po chwili odpoczynku szczytuje na świetnie i szybko rozkręcającej sie nucie. No i punkty za intensywność przez cały czas trwania. Może nie trzyma poziomu, ale jest bardzo słuchalny.

14. Captain Murasa (UFO Murasa) - Tempo jest nawet nawet, jak i temat, który jest słuchalny i w przejściach pobłyszczy nawet sekundami epickością, ale spora część na początku i końcu zdecydowanie do mnie nie trafia klimatem i niezbyt traktowaniem siebie poważnie, po prostu zbyt monotonny nacisk na ZUNpety. Znośny, ale nie pasuje do takiego miejsca jak 4ty boss.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZY/GORSZY T. MUZYCZNY 4 BOSSA)
Odpowiedź #558
Locked Girl. A zaraz po nim, na drugim miejscu, 3rd Eye. Moja ścisła czołówka. ;3

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZY/GORSZY T. MUZYCZNY 4 BOSSA)
Odpowiedź #559
1. キャプテン・ムラサ (żegnajcie nam dziś hiszpańskie dziewczyny... ech ^.^)
2. 古きユアンシェン (idealna melodia do stage, w którym goni się i próbuje się trafić w Seigę, która ukrywa się za Yoshiką, która to ciągle jest przywracana do życia, i znowu, i znowu, i znowu...szaleństwo)
3. 妖怪の山 ~ Mysterious Mountain (iście "tengu-like" piosenka, bardzo przypadła mi do gustu, chociaż początkowo nie zwracałem na nią uwagi)

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZY/GORSZY T. MUZYCZNY 4 BOSSA)
Odpowiedź #560
-Phantom Ensemble
-Satori Maiden ~ 3rd eye
-Love-coloured Master Spark (IN)

ta kolejność, z czego pierwsze dwa miejsca są na równi i wyżej niż motyw muzyczny z IN.

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZY/GORSZY T. MUZYCZNY 4 BOSSA)
Odpowiedź #561
1. Satori Maiden ~ 3rd Eye
2. Locked Girl ~ The Girl's Secret Room
3. Love - Coloured Master Spark

A najgorszy

OLD YUANXIEN. Takich nudnych, chaotycznych flaków z olejem nie widziałem od czasu Phantom Ensemble...
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

  • awesome
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZY/GORSZY T. MUZYCZNY 4 BOSSA)
Odpowiedź #562
1. Treacherous Maiden ~ Judas Kiss
2. Capitain Murasa
3. Satori maiden ~ 3rd Eye
4. Vessel of Stars ~ Casket of Star

  • Blanchefleur
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZY/GORSZY T. MUZYCZNY 4 BOSSA)
Odpowiedź #563
Czy Eternal Shrine Maiden bedac theme poziomow 1-4 sie zalicza? xD

Jesli tak to forsowalbym, a oprocz tego:
Phantom Ensemble, Captain Murasa, kocia miko Reimu i oczywiscie Locked Girl
ale nie jako najlepsze, tylko do ktorych najbardziej sie przywiazalem
  • Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2012, 13:04:03 przez Modrzej

Drewko> Spierdalaj, Twoje prawdziwe nazwisko brzmi Houraisan i to jest powód dla którego nie mam zamiaru Ciebie słuchać :<
how cool is that

  • Seina
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZY/GORSZY T. MUZYCZNY 4 BOSSA)
Odpowiedź #564
The Youkai Mountain ~ Mysterious Mountain
Satori Maiden ~ 3rd eye
Love - Coloured Master Spark
Phantom Ensemble
Treacherous Maiden ~ Judas Kiss
Capitain Murasa

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZY/GORSZY T. MUZYCZNY 4 BOSSA)
Odpowiedź #565
O rany, zapomniałem o najgorszym motywie.
Z całą pewnością będzie to themka Ayi z MoFa. Nawet nie pamiętam jej tytułu. Jest tak niewyraźna, że szkoda wysilać się z zapamietywaniem jej.

  • SuperIceKick
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZY/GORSZY T. MUZYCZNY 4 BOSSA)
Odpowiedź #566
Crimson Maiden ~ Crimson Dead - Nie ma po prostu porównania z innymi themkami. Tego uczucia , kiedy Yuki wyrzuca setki pocisków bez ładu i składu, kiedy ta muzyka wchodzi na scenę, nie da się po prostu opisać! No i tak jakby walka z Yuki jest chyba jedyną walką w całym touhou,która ma jakiekolwiek podłoże emocjonalne ^^" Chce nas zabić za zranienie jej przyjaciółki, a nie tak jak inne, zleje nas bośmy się akurat napatoczyli...

Najgorszą będzie chyba temat Seigi.W pierwszych kilku sekundach zapowiada się dobrze, ale później to jest randomowe napieprzanie w instrumenty x-x
  • Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2012, 15:49:05 przez SuperIceKick

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZY/GORSZY T. MUZYCZNY 4 BOSSA)
Odpowiedź #567
Z całą pewnością będzie to themka Ayi z MoFa. Nawet nie pamiętam jej tytułu. Jest tak niewyraźna, że szkoda wysilać się z zapamietywaniem jej.
To przypomnij sobie, posłuchaj i wtedy zdecyduj :3. Może jest tak ostry, że jest i zaraz go nie ma, ale niewyraźny, god no. Mylisz z Captain Murasa :V.

A Eternal Shrine Maiden jest tematem poziomu, więc sie nie liczy. Jak już chcesz naginać reguły to masz Now, Until the Moment You Die; Civilization of Magic oraz Angel of a Distant Star; ja za mało ich słuchałem by osądzać.

  • Suzushii
  • [*]
Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZY/GORSZY T. MUZYCZNY 4 BOSSA)
Odpowiedź #568
Da best?

Love-colored Master Spark!
The Girl's Secret Room
Phantom Ensemble
Hourai Victim

Da worst?
Da worst?
Da worst?

Nie stwierdziłem.
  • Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2012, 16:36:44 przez Suzushii

Odp: Codzienna Burza Mózgów Touhou (teraz: NAJLEPSZY/GORSZY T. MUZYCZNY 4 BOSSA)
Odpowiedź #569
Najlepszy temat to temat Murasy oczywiście. Z pierd*lnięciem. Temat Marisy na drugim miejscu.
Najgorszy to temat Prismriverek. Nudny.
Ten ogień z dna nie wiem