Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [sesje] Offtop (Przeczytany 314532 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
  • adzi
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #465
...a ja wciąż nie za bardzo łapię, skąd w zakończonym już Starciu Ze Śmiercią taka ilość niepotrzebnie złej inicjatywy ze strony Komachi. Za mało kasy?
Avoinding being cryo-frozen with some English beef since 2015

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #466
Raion, zaczynam się bać tego licznika zbitych talerzy :v

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #467
Ja tam się nie boję o ile nie celuje w liczbę bestii.

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #468
^hue hue hue


A Komachi nie miała złej inicjatywy. Niestety uczestnicy sesji byli dla niej za bardzo agresywni więc się wiele od niej nie dowiedzieli ;< Za bardzo też się śpieszyli z opuszczeniem pustyni więc nie mogli jej spotkać ponownie. Przez ten pośpiech nie mieli też okazji dowiedzieć się nic o eliksirze nieśmiertelności który był tam celem dodatkowym. Ogólnie wielu zaplanowanych tam rzeczy nie umieściłem przez pośpiech graczy z ukończeniem zadania.
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2015, 14:45:59 przez Raion

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #469
To nie brzmi dobrze xD

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #470
^hue hue hue


A Komachi nie miała złej inicjatywy. Niestety uczestnicy sesji byli dla niej za bardzo agresywni więc się wiele od niej nie dowiedzieli ;< Za bardzo też się śpieszyli z opuszczeniem pustyni więc nie mogli jej spotkać ponownie. Przez ten pośpiech nie mieli też okazji dowiedzieć się nic o eliksirze nieśmiertelności który był tam celem dodatkowym. Ogólnie wielu zaplanowanych tam rzeczy nie umieściłem przez pośpiech graczy z ukończeniem zadania.

Może gdyby celem glównym nie było przezycie tej masakry byłbym bardziej zainteresowany czymkolwiek innym.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #471
No cóż, jakoś nie dziwię się graczom, zwłaszcza że im Dams umierał.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #472
W tamtej sytuacji też się nie dziwię.
Chociaż to pośpiech do takiej sytuacji doprowadził. Ale nie ma co się w sumie nad tym rozwodzić.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #473
czyli...komachi...mogła...dać...mi...spokój? WHAOEHQ# )*$@#R%J$O@#*Q(CXQU@#F#@OI#Q%J@#QRO)@#%... nie wiem co zrobić z faktem że chce ode mnie ten składnik, z jednej strony fajnie by było dołączyć do odebrania nagrody...ale bardziej spokojne życie też nie jest złą opcją

  • adzi
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #474
a-ha.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #475
Niech zgadnę, ta mielizna to blokada producentów ceramiki, którzy chcą, aby Futo pozostała w Gensokyo xD

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #476
XD

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #477
Raion, jako gracz powinienen pomóc drugiemu graczowi, ale jako Firene powinienem go olać i po prostu polecieć na łódź xD

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #478
Trudności rpg bywają różne. Raz to ciężkie walki. Innym razem zostawiający cię towarzysze.
:P

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #479
Run, Johanes run! XD