Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 383835 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1170
Nah, szkubany. Suzumiena nie ma, Ignussa nie ma...

Spoiler (pokaż/ukryj)
Rozwój Alura Une

0-24 miesiące

Zmutowane ziarenko rozpoczyna swój rozwój w ziemi. Jako, iż pod koniec tej fazy ma się rozwinąć złożony, inteligentny humanoid w swoich rozmiarach zbliżony do dorosłego osobnika, faza ta trwa o wiele dłużej niż zwykła ludzka ciąża. Należy też wziąć pod uwagę fakt, że warunki nie są często sprzyjające (sucha gleba, wietrzenie jej, konieczność wykształcenia własnego połączenia ze źródłem pożywienia) co prowadzi do kolejnych opóźnień. Ziarnko po około dwóch tygodniach otacza się błoną, której funkcją jest ochrona rośliny. Wewnątrz jest wypełniona płynem amortyzującym ewentualnie czynniki fizyczne, a powierzchnia jest nieprzepuszczalna dla większości znanych substancji. Jedyna wymiana następuje przez skomplikowaną sieć naczyń, które w razie styczności z czymś niebezpiecznym obkurczają się i zamykają tym samym kanalik. Rozwój samej rośliny bardzo przypomina rozwój ludzkiego zarodka, odpowiednio jednak wydłużonego w czasie. Z dodatkowych elementów należy nadmienić przekształcone pory, przez które wydostają się korzenie pobierające substancje odżywcze w czasie snu, oraz układ pokarmowy z ogromną ilością enzymów trawiących umożliwiających jej przetrawienie jej niemalże wszystkiego. Faza ta kończy się na wiosnę

24-30 miesięcy

Wykształcona humanoidalna roślina przebija powłokę oddzielająca ją od świata i przebija się na zewnątrz, co nie jest specjalnie trudne zważywszy na to, że od świata może ją dzielić maksymalnie pół metra gleby. Jej zachowanie zależy od tego, czy jest to samiec czy samica.

-Samce właściwie od początku są niemalże całkowicie wykształcone, nawet mają pąk na plecach który później przekształci się w kwiat. Charakteryzują się agresywnym i dominującym zachowaniem. Atakują większość istot, są zdecydowanie mięsożerne, chociaż w sytuacjach kryzysowych mogą zjadać inne rośliny. Wykazują opiekuńczość w stosunku do samic oraz są nieprzyjaźnie nastawione do innych Alura Une. Są skupione na przetrwaniu, i charakteryzują się pewną inteligencja, chociaż nie aż taką jak w przypadku kobiet (Porównywalna do przeciętnego człowieka). Posiadają listne "owłosienie" na głowie oraz ciemną zielonkawą skórę. Są o wiele lepiej rozwinięte fizycznie, chociaż pod względem kontroli innych roślin ustępują samicom.

-Samice są o wiele bardziej narażone na niebezpieczeństwa. Posiadają siłę porównywalną do człowieka, chociaż praktycznie od urodzenia posiadają pewien talent magiczny. Są bojaźliwe, chociaż ciekawe świata. Nie posiadają ani własnego kwiatu, ani pąku w którym mogłyby magazynować substancje odżywcze. Rolę tą pełnią liście głowowe, które pęcznieją wraz z ilością substancji zapasowych. Ich ilość może się również zmieniać.

W tej fazie rośliny skupiają się na poznaniu świata oraz na przetrwaniu. Ponadto mogą się już dobierać w pary (Większe skupiska są rzadko spotykane ze względu na potrzebę dominacji samców) Usiłują tez zebrać tyle zapasów na zimę ile tylko mogą.

30-33 miesiące

Ten okres przypada na zimę. Alura Une obydwu płci szukają schronienia w postaci jaskiń bądź też innych ciemnych i niedostępnych miejsc. W razie potrzeby potrafią same wykoppać sobie w ziemi schronienie i tam się skryć. Powtarza się mechanizm pierwszego cyklu - okrywają się błoną z wieloma "korzeniami" co pozwala im przetrwać zimę. W tym czasie wykształcają im się dodatkowe narządy - w przypadku samców kwiat tylni oraz kolce, natomiast u samic kwiaty na głowie oraz kielich wewnętrzny - główne źródło ich magicznej mocy.

33 miesiące - Reszta życia

U samców po wyjściu nie obserwuje się większych zmian - kwiat stanowi źródło ich magicznej mocy, a kolce stanowią fizyczną formę obrony. Zdolne są też do generatywnego stosunku z przedstawicielami ich rasy. Samice natomiast znacząco zyskują na inteligencji oraz sile. Gdy chcą mogą wywołać swój kwiat wewnętrzny i schować się w nim, uzyskując pełnię swej magicznej mocy. Stają się tez o wiele bardziej agresywne w stosunku do innych istot, chociaż sporadycznie potrafią być pokojowo, bądź chociaż neutralnie nastawione. Kwiaty na jej głowie są przystosowane do rozwoju bezpłciowego, z którego najczęściej powstają zwykle Une. Rozmnażanie płciowe natomiast przebiega tak jak u człowieka, tyle tylko, że po stosunku w czasie 3 miesięcy składane zostaje nasiono, z którego po 2 latach powstaje Alura Une. Nie zbadano dotychczas możliwości zapłodnienia przez człowieka/człowieka, chociaż wiadomo, że żeńskie Alura Une wykazują pewne seksualne zainteresowanie... przeważnie przed skonsumowaniem.

Nudziło mi sie troszkę
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2011, 11:45:51 przez Ekkusu

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1171
>przeważnie przed skonsumowaniem.

*przełyka śline* Gulp

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1172
^Śmiechłem
Dobrze wiedzieć ;p

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1173
To chyba będzie moja najdłuższa sesja >.>

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1174
>przeważnie przed skonsumowaniem.

*przełyka śline* Gulp
Cały Ranalcus.

Ekkusu, coś wpisać jeszcze mojej postaci, czy mogę ją już wstawiać?

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1175
- Tak więc mamy udać się do Makai w poszukiwaniu zbiegłej anielicy... Trzeba by porozmawiać z panienką Satori gdyż to jej włości...

>Makai
>włości Satori

Spoiler (pokaż/ukryj)

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1176
Pewnie chciał napisać Shinki, ale się machnął, czo. :<

@Ekkusu
Mam tu jednak całkiem porządny dostęp do netu, więc w razie czego nie rób ze mnie NPC, pls. :3
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2011, 21:01:27 przez von Suzumien
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1177
Na razie nie miałem nawet na to okazji. PISAĆ KUŹWA!

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1178
w 4.2 Odpis'd

Kurczę, czyżbym musiał "łamać" Kodeks Olimpijski? >.<

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1179
Na razie nie miałem nawet na to okazji. PISAĆ KUŹWA!

Lenie, to ja w takich warunkach się pojawiam, a oni mają wyjebane i nie odpisują. :<

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1180
Odmowa dostępu. Again. WTF? Mam pieprzonego moda i nawet nie mogę swoich postów edytować?

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1181
W 4.3 niech ktoś!
Rozumiem, że to z powodu olania pytania Patchy, prawda?

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1182
Rany, chciałem napisać Shinki, nie wiem skąd Satori mi się wpisała =.='

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1183
Cos tu mam popaprane z polskimi znakami, jak wroce do Polski to poprawie odpisy, sry. Przepraszam jesli czasem tez wyjda za krotkie.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1184
Suleje mają mute :/. No to mamy problem z 4.1.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!