Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 383833 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 5 Goście przegląda ten temat.
  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #720
Oke xP

Ale
inb4 Kani wciska przycisk i spada na nas wściekła lodówka xDD

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #721
Chyba niczym nie zasłużyliśmy, co?

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #722
Co do Kyriel to wybór jest oczywisty (Protip: MG dobrze prawi).
Natomiast wobec Critza to chyba się jeszcze jutro zastanowię. Ew. zobaczę wybory innych. Oni = sake, co mogłoby dać sporo rozwoju charakteru (patrz karta postaci). I jeszcze jest znajomość Suiki z Yukari... Z drugiej strony wmieszanie Critza w sprawy SDM może dać mieszankę wybuchową biorąc pod uwagę jego stosunek do mieszkańców, ale nie wiem jak daleko MG się posunie.

Ew. mogę grać obiema w jednej :D.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2011, 23:42:18 przez Critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #723
Spoiler (pokaż/ukryj)
Pisząc z Rosji, stąd duży lag w odpowiedzi:

Mima. no tak. Po pierwsze, jej wygląd mnie ZAWSZE śmieszył. duża niebieska czapka z gwiazdką, płaszcze na płaszczach szytych z płaszczów, ubrana jak papież niebieskiego kościoła. Nawet ma księżycowy pastorał. I zielone włosy. Zielony o najmniej nadający się na włosy kolor. Dobra, ok, rozumiem, kogoś może zacwycać postać, która ubrana jest w ciężkie szaty, ma zielone włosy i "jest wyjebana w kosmos", oraz kopie piłkę z siłą, która wybija Ziemię z orbity. I Twilight Spark wygląda zajebiście. Nie chcę nikogo przekonywać.
Co do PC-98 - gdzie tam jest dobra fabuła? "Znikąd pojawia się dużo duchów i Reimu wyrusza, by je pokonać" tyle wyczytałem. Do tego migający ekran, migające pociski, ogólnie duże graficzne utrudnienia podczas gry. Nie wiem. To dla mnie pasjonujące jak granie w węża na komórce.

Mistrzu, czy dasz jakieś konkretne informacje o fabule nowych sesji? Bo nazwa to... niewiele mówi i pewnie wezmę 4.2. 3 będzie o Meiling, a 1 wymaga pewnie latania, czego jednak mój mag krwi nie potrafi...

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #724
Sulejmany nie potrafią w epickość

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #725
Ew. mogę grać obiema w jednej :D.
Ostatnio zastanawiałem się jakby to wyglądało ;>

Mistrzu, czy dasz jakieś konkretne informacje o fabule nowych sesji? Bo nazwa to...

Zawsze jest tylko nazwa i poziom trudności.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #726
Jest pojebana :P

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #727
Sorry, ale przyszłem do niej miło spędzić czas na herbatce i się zesrało :P

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #728
Miała ku temu swój powód, to i tak było dość DELIKATNE w porównaniu z tym co zrobiła Youmu ; p

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #729
Daję tylko przykład Deviolowi :P

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #730
Fanon bullshit? Yuuka to taki Force of Nature. Będzie wobec ciebie neutralna o ile nie zaczniesz rozpierdalać jej pola kwiatowego - wtedy no remorse. A tak to przyjmuje pojedynki z silniejszymi istotami, gdzie ustalane są zasady takowych pojedynków.

A to, że poszła do Makai zrobić rozpieprz dla zabawy to czo? Reimu poszła pozbyć się turystów z Makai, a Maryśka za nią by stać się silniejsza (i udało jej się, w endingu Youkai się jej boją, Mastah Spark w następnej grze i w ogóle).

Cytuj
Yuuka: Genocide is just another game. It doesn't matter if it's humans or Makai residents.

Chociaż Mima też poszła z nudów i na pewno nie jest wzorem cnót:
Cytuj
Yuki: I'll lead you to a place where you can rest forever. ♥
Mima: I'm sorry, but I'm afraid I just came from that world...
(...)
Mima: You see, that means I'll be the one to lead you there...
Mai: You don't have to be afraid, Yuki... I'll be sure to beat her for you... 

A po pokonaniu Mai i potem Yuki:
Cytuj
Mima: I'll take you there, just like I promised.
Yuki: I'm sorry~. (crying)
Mima: After all, that other girl is waiting for you there~. ♥
Yuki: Waaaaa...

A, wtedy nie było jeszcze kart, więc pojedynki pewnie były nieco bardziej niebezpieczne.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #731
All Heil Mima-sama!

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #732
W sumie zastanawiam się, czy Cristiano w ogóle mógłby zacząć 4.3. On nigdy w życiu nie zapuściłby się w stronę SDM - chce o nich zapomnieć.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2011, 15:51:39 przez Critz

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #733
Jak się wyrobimy z 3.1, to zainteresowała mnie sesja 4.2. Przywiozę demonom catering od Myschi x)

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #734
Ja się zastanawiam między 4.2 a 4.3.
W sumie wolałbym 4.3, ale to izi modo jest

W każdym razie najpierw muszę się wyrobić z moją obecną -.-