Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 383838 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #375
@Sumizen

Średnio, sesja nawet nie zahaczy o Makai... przynajmniej nie mam takiego zamiaru. No i jaka wygodna historia... nah, okay.

@Critz

Jak trochę pomyślisz to sesja znacznie zostanie uproszczona za sprawą tego kuriera. Dla Ciebie oczywiście.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #376
W Makai to ja nie wiem, kto chciałby schodzić, nawet Grimoire je omija.

A czemu historia wygodna? Raczej niewygodna, kurde, posadził się nasz Suzu w odległe miejsce.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #377
Wygodna -> Uczył sie magii wbrew woli rodziców ale miał na to wyjebane -> Po swatach zabił rodzinę swej żony razem z nią i spierdolił do Makai i nawiązał kontakt z lodowym Youkai -> Zabili jego rodziców i dali se z nim spokój

To miałem na myśli mówiąc - wygodna.

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #378
[3.1]
Coś podwładni Szkarłatnego Diabła zaniemówili...

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #379
Czekam na Servisha.
Bo chyba jest jakas kolejnosc, tak mi sie zdjae.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #380
Czekam na Servisha.
Bo chyba jest jakas kolejnosc, tak mi sie zdjae.
Nie ma takiej, gracze odpowiadaja bez kolejnosci (potem MG).

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #381
Czekam na Servisha.
Bo chyba jest jakas kolejnosc, tak mi sie zdjae.
Nie ma takiej, gracze odpowiadaja bez kolejnosci (potem MG).

Yep

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #382
@Sumizen

Średnio, sesja nawet nie zahaczy o Makai...

Przecież napisałem, że postać podróżuje do wioski ludzi w Gensokyo. W ogóle nie zakładałem, że akcja będzie się działa w Makai. Myślę, że dałoby się mnie jakoś sensownie wbić w tę sesję, jeśli oczywiście nie ma tam już, według Ciebie, za dużo osób. W każdym razie ładnie proszę. :<
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #383
Pomyśle. Ale jak widzisz na razie jest tam zastój, nad czym ubolewam... ewentualnie zawsze mogę wcisnąć do 3.2, ale jak Ci zależy na 3.1... najwyżej podniosę poziom trudności.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #384
Mam pytanie, jade w Niedziele w góry aż do Czwartku i czy dało by sie zastopować sesje 3.1 albo niech ktos zagra za mnie?

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #385
Mam pytanie, jade w Niedziele w góry aż do Czwartku i czy dało by sie zastopować sesje 3.1 albo niech ktos zagra za mnie?

Będe w takim razie kierował... ewentualnie jak jest jakiś chętny to prosze uprzejmie. Wiesz może co z Servem?

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #386
Pomyśle. Ale jak widzisz na razie jest tam zastój, nad czym ubolewam... ewentualnie zawsze mogę wcisnąć do 3.2, ale jak Ci zależy na 3.1... najwyżej podniosę poziom trudności.

Fakt, zastój jest całkiem poważny i niezapowiedziany. Zależy mi jednak na 3.1 zarówno ze względu na tamtejsze wydarzenia, jak i na osoby biorące udział w tej sesji. Jeśli potrzebujesz kogoś do 3.2, to tam też chętnie dołączę, jeśli można to zrobić nie rezygnując z 3.1.

Co do mojej frekwencji, mniej więcej 2 dni w tygodniu jestem w pracy od 9 do 21 (jutro i sobota, na przykład), ale mam tam internet, który czasem działa, a czasem nie. W tej drugiej sytuacji i tak zaglądam rano i wieczorem. W pozostałe dni jestem aktywny mniej więcej od południa do 3-4 w nocy. inb4 rozgadałem się :<
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2011, 18:08:43 przez von Suzumien

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #387
Nie no, spoko, jak będę mógł to Cię gdzieś walnę... acz postać takiego Kes'a to już wiem jak tam walne... będzie tam tłok...

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #388
Nie no, spoko, jak będę mógł to Cię gdzieś walnę... acz postać takiego Kes'a to już wiem jak tam walne... będzie tam tłok...
za dużo ludzi, odbiorą nam całego expa :/

Od dłuższego czasu gapimy się na Wilkołaka.
Chyba zaczynam być znudzony. Odwrócił się w strone nieznajomego z monoklem.
 - Ty jesteś Chris? Powiedz proszę, dlaczego wszystko wokół nas zamarło i trwa tak od dwóch dni?

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #389
Ok jestem, teraz będę się tłumaczył:
Nie, niestety nie umarłem, moja nieobecność była spowodowana problemami technicznymi nie zależnymi od mnie, ale już powinno być w porządku. Odpisy dam za ok. 4 godz.