Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 383827 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 7 Goście przegląda ten temat.
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #120
Chciałem złapąc za ręke i zaprowadzic, to sie ciesz że się tylko patrze.

A piękne istoty nalezy podziwiać.

No i zawsze mogę dostac plaskacza jak sie kapnie...

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #121
Tylko nie wściekła lodówka! A ma w środku Danio?

Zjadłem razem z maturą z matmy.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #122
Porada, a właściwie nakaz... jak już napisaliście ta cholerną historie i charakter, to sie jej trzymajcie. Bo tu nagle wychodzi, że postać Chrisa jest erotomanem i miała za sobą takie akcje, o których wypadałoby wspomnieć w historii. Na pewno by to ją ubogaciło... goddamnit.


Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #123
Erotoman to takie brzydkie słowo...

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #124
Wybacz Ekkusu, że tym razem napisałem troszkę mało...

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #125
>>zazwyczaj pisze 2-3 linijki

...

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #126
Ja tam piszę tyle, ile uznam za potrzebne. Podczas walki na przykład nie jest dobrze pisać za dużo naprzód, ale jak na przykład rozmawia, to można trochę więcj popisać, choćby o przemyśleniach. W trakcie walki raczej nie przystanie, żeby się zastanowić :p

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #127
A te wszystkie anime pełne fillerów podczas walk, gdzie bohater przypomina sobie całe życie + życia przyjaciół? :P

Also
Ja pisze mało, bo nie chce wybiegać przed MG, a chce wiedzieć jak najlepiej co sie akurat dzieje aby dobrze odgrywać postać...

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #128
O swoich przemyśleniach ciężko jest dużo pisać, a zbyt długie rozpisywanie się(nawet w trybie przypuszczającym) może zostać ukarane zrzutem lodówki na postać przez wkurzonych bogów... lub przebicie włócznią przez tygrysią youkai xD

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #129
No. Fillerom mówimy nie!

A poza tym, moja postać nie ma zbytnio co wspominać. Poza tym, kiedy postać zaczyna wspominać swoje życie to znak, że zaraz zdechnie.

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #130
Poza tym, kiedy postać zaczyna wspominać swoje życie to znak, że zaraz zdechnie.

No dokładnie ;D Mam już nawet awaryjną historię postaci, gdyby Ekkusu się wkurzył i mnie zabił ;p

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #131
Chyba zaczne czytac wasze sesje....

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #132
Poza tym, kiedy postać zaczyna wspominać swoje życie to znak, że zaraz zdechnie.

No dokładnie ;D Mam już nawet awaryjną historię postaci, gdyby Ekkusu się wkurzył i mnie zabił ;p

Youkai mogą być zabite "na amen" tylko przez siłe "boską", czyli w filozofii ZUN'owskiej przez kapłanki. CO prawda osobiście uważam, że gdyby takiemu Youkai wywalić skoncentrowaną wiązką energii magicznej to też by wyparował dokumentnie... ale zobaczymy.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #133
Czyli jak jakiemus zetne leb/rozbebesze to on bedzie zyl dalej?

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #134
I tak oto powoli schodzimy z canonu ;p