Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: ZUNart (Przeczytany 36542 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: ZUNart
Odpowiedź #15
ZUN Pixel art > everything else
Rucham psa jak sra

Odp: ZUNart
Odpowiedź #16
Z rysunkami ZUN-a jest jak z jego muzyką, tylko jeszcze gorzej. ;) Podobają mi się bardzo, bardzo nieliczne jego arty w grach (a to i tak tylko od szyi w górę, cała reszta jest zawsze koszmarna), z pamięci mogę wymienić Marisę z PoDD i Reimu z LLS.

Najlepsze portrety postaci są w SoEW, bo są najmniejsze, ha ha.

Odp: ZUNart
Odpowiedź #17
ze swojej strony mogę powiedzieć, że lubię styl postaci w PoFV, aczkolwiek nie chciałbym zobaczyć go w następnej jakiejś odsłonie, i nie dlatego, że Cirno osiwiała, po prostu bis repetia non placent...
Dla mnie tam Cirno w PoFV miała japę żołnierza Waffen-SS, imo zdecydowanie najgorszy jej portret. Tutaj pierwszy raz można ją nazwać chłopczycą.
Prócz tego większość postaci miała takie same twarze tylko inny ubiór.

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!

Odp: ZUNart
Odpowiedź #18
Od siebie bym tylko dodał , że o ile jego rysunki w TD naprawdę trzymają poziom i są solidnie wykonane , tak sposób , w jaki narysował Marise w tej części jest kompletnie nie do przyjęcia i uważam za wypadek przy pracy >_< .
( fakt że Miko ma ten słynny problem z dłonią , jednak całościowe wykonanie jej artu w całości rekompensuje te niedociągnięcie ^^ ) .

Odp: ZUNart
Odpowiedź #19
ZUN rysuje srajset razy lepiej niż ja, więc już z samego tego powodu czuje podziw do tego co robi.

Oficjalny Wrigglefag

Odp: ZUNart
Odpowiedź #20
Moim zdaniem ZUN ładnie dobiera kolory, ma ciekawe pomysły, ale jego zdolności ni chuja nie pozwalają mu oddać tego w pełni.
Powinien zainwestować w porządne lekcje rysowania.
Moim zdaniem najgorzej wykonane projekty to Satori z 11, Sakuya z 8, Aya z 12.5 i Toyosatomimi. Najładniejszym artem moim zdaniem jest art Nitori.
Najładniejsze moim zdaniem są w 7 i 12. No, niektóre postaci mogły by mieć jeden kolor oczu cały czas (np. Alice)

@ Pookyo: ZUN ma swój styl; cienka szyja, bardzo okrągłe twarze (pozbawione kości policzkowych, co widać po profilach XD), nieproporcjonalnie małe stopy, zestawienia kolorów.

Odp: ZUNart
Odpowiedź #21
moim zdaniem najładniejszy kolorystycznie projekt to Toyosatomimi, najładniejszy overall - Byakuren
najgorszy zaś to Marisa z 11, Satori, Sakuya z 9

Odp: ZUNart
Odpowiedź #22
W 9 chyba ta sama co w 8.
Also Toyosato ma ciekaey strój, ale włosy, rąsia i stópki niszczą efekt.

Odp: ZUNart
Odpowiedź #23
włosy są właśnie oryginalne...wygląda jak wiedźma :D trochę podstarzała (siwizna ?)...w końcu była w tym mauzoleum ładny kawał czasu (tak jak Futo)
a stóp nie dopatrzyłem się...

Odp: ZUNart
Odpowiedź #24
oryginalne nie znaczy ładne
ale ten, no w Gensokyo inaczej czas płynie w końcu

Odp: ZUNart
Odpowiedź #25
W 9 chyba ta sama co w 8.
Also Toyosato ma ciekaey strój, ale włosy, rąsia i stópki niszczą efekt.
Co sądzisz o jej słuchawkach ?
Mi bardzo przypadły do gustu , ciekawie komponuje się taki futurystyczny akcent w tym świecie pełnym magii ^^ .
co do samego rysunku , o ile zgodzę się co do ręki tak nie rozumiem co wg ciebie jest nie tak z jej stopami ?
Przecież z tego co wiadomo ZUN od zawsze rysował bardzo słabo stopy , więc nie rozumiem czemu ci aż tak przeszkadzają .

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: ZUNart
Odpowiedź #26
sephi
Spoiler (pokaż/ukryj)
te słuchawki NIE są zajebiste
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2012, 21:33:52 przez Maluetar

Odp: ZUNart
Odpowiedź #27
Spoiler (pokaż/ukryj)
te słuchawki NIE są zajebiste

gdyby nie kojarzyły się z vocaloidami, były by fajniejsze

Odp: ZUNart
Odpowiedź #28
Spoiler (pokaż/ukryj)
te słuchawki NIE są zajebiste

gdyby nie kojarzyły się z vocaloidami, były by fajniejsze
Ja tam akurat lubię vocaloidy oraz klimaty z pogranicza techno-magic , więc mi to nie przeszkadza ;) .

  • Blanchefleur
  • [*]
Odp: ZUNart
Odpowiedź #29
Czy ZUN powinien zmienić swój styl czy zachować obecny , co czyni jego styl takim wyjątkowym i dlaczego są tak skrajne opinie na jego temat ?

Styl ZUNa z Touhou 5, 6, 7, 8 najlepszym ZUNowym stylem. Powinien trwac nieprzerwanie w kolejnych odslonach tego danmaku.
Jest wyjatkowy, bo jest beznadziejny. Seriously. Ale majac odpowiednie podejscie polubisz go.
Jest tyle opinii, bo ludzie nie wiedza jak glupie jest ocenianie i odrzucanie/akceptowanie czegos. Niektorzy robia jedno, inni drugie.

Odpowiedzialem na to tylko po to, by powiedziec
Spoiler (pokaż/ukryj)
Vocaloid ftw.
Haters gonna hate etc.

A sluchawki Toyosatomimi no Miko nie sa niczym specjalnym, ale jak ktos ich (i w zwiazku z tym jej) nie lubi ze wzgledu na skojarzenia z Vocaloidem to niech przestanie o nim myslec i krzywdzic biedna Miko swoja niepoprawna opinia ;_;
  • Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2011, 20:58:15 przez Modrzej

Drewko> Spierdalaj, Twoje prawdziwe nazwisko brzmi Houraisan i to jest powód dla którego nie mam zamiaru Ciebie słuchać :<
how cool is that