Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [sesje] Offtop (Przeczytany 324946 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 8 Goście przegląda ten temat.
  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #810
Hm. Tak się zastanawiam między położeniem Wioski Ludzi, Lasu Magii i Świątyni Hakurei. Górę Youkai zawsze będzie widać, nieważne jaki punkt w Gensokyo.

Fajna PVka. Mniej więcej tak sobie wyobrażałem Gensokyo w zimę. Sesje zimowe when. ;_; Trail on Powdery Snow

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #811
Myślałem, że dzisiaj coś wymyślę, ale przez ziewanie mogę się tylko zwarzywnić czynnościami nie wymagającymi myślenia. Odpisy jutro.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #812
Polecam kawę :v

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #813
Nah. Nie piję kawy. W sumie nie powinienem wtedy pić herbaty, ale co tam. Za godzinę trening. Po nim nie będę w ogóle myślał. xD

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #814
Welp... ja swego czasu lubiłem poranne potórjne przebudzenie, czyli:
-> parzę kawę i herbatę
-> biorę kawę i wypalam do niej papierosa,
-> jak skończę z kawą i papierosę, wypjam herbatę.


Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #815
W zimną pogodę wystarczy prysznic i wyjście na dwór. Zimno jest dużo bardziej pobudzające od jakiejkolwiek kawy.

Powiem tak, jestem wielkim miłośnikiem dobrego majonezu.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #816
Słyszałem opowieści o kimś tutaj wychodzącym rano na waleta na plac w swojej mieścinie. Nie pamiętam tylko kto to był.

  • Tremirenes
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #817
Ja o ludziach na nowy rok tarzających się w zaspach.

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #818
Spróbowałbym fińskiej sauny, ale nie w Polsce. Dzisiaj jest wyjątkowo zimno, jak na jesień. Przemarzłem.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #819
U mnie jest ciepło i słonecznie :v
No... było słonecznie, teraz jest ciemno i lekki chłodek (sry, dla mnie dodatnie temperatury to nie jest zimno, a mróz to od -20 stopni xD).

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #820
Jest ciepło tak długo jak nie ma temperatury poniżej zera. Ale i wtedy się nie zamarznie, bo ciało ludzkie jest zbyt ciepłe więc...
Aprobuję ktulu i jego -20.

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #821
Dzisiaj na uczelnię poszedłem bez czapki i szalika, a po siedemnastej tak zzimniło, jakbym miał u siebie około zero stopni. I was not prepared.

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #822
Czapka i szalik? W styczniu pewnie będę ich szukał, ale na razie ich nie potrzebuję :v

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #823
Dobra, trochę czekaliście na odpis. Musiałem sobie poukładać priorytety.

Tak teraz piszę i widzę, że z niewiadomych powodów mieszam dla Raiona drugą osobę z trzecią. Zaraz skoryguję wszystko do trzeciej. Cholera, następna sesja będzie prowadzona w drugiej. xD

Odp: [sesje] Offtop
Odpowiedź #824
Ja bardzo często sam też mieszam osoby.
Najprawdopodobniej nawet nie zwrócę uwagi jak je pomieszasz ^^"
So, nawet jak nagle zaczniesz pisać w innej to nawet nie powinienem zauważyć... przynajmniej ja.