Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13 - Ten Desires (Przeczytany 235786 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 3 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #45
Jak wyczytałam z Gensokyo.org, gdzie był temat z tłumaczeniem wypowiedzi ZUN'a (http://www.gensokyo.org/archives/1713) prawdopodobnie nie będzie można strzelac na focusie. (No przynajmniej na Youmu, nie wiem jak z innymi). O rany, te 3 dni to dla mnie too much T_T
  • Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2011, 19:05:50 przez Tonia

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #46
Skoro głównym tematem gry są dusze, to spodziewam się powrotu Mimy (duch), Tenshi (celestianka zbierająca temperament od dusz) albo Komachi (shinigami), gdyż żadna z nich nie pojawiła się w głównych grach single-player z gier na Windows. Czwórka bohaterów może również oznaczać kolejną rundę vs Reimu/Marisa. W każdym razie mam nadzieje, że ZUN zrozumiał, że dyndanie marchewką przed nosami graczy wkurza - UFO ma od cholery nawiązań do gier z PC-98 (http://dizzy.pestermom.com/?p=pc98ufo), ale mimo iż gra miała miejsce w Makai, nie było ani śladu po Shinki prócz Devil's Recitation ani wyjaśnienia która wersja pochodzenia Alice jest prawdziwa. Fanom to się nie spodobało.

Cytuj
* Cannot shoot during focused movement.
Że co @$#@!$!? "(standing?) Lotus Slash" to na 99% alternatywny skill Lotus Stance Cut z SWR (nawet kanji wygląda tak samo, chociaż mała rozdzielczość przeszkadza) - taka krzyżowa fala energii z ostrza Youmu. Bomba - Six-Root Cleansing to natomiast fizyczny kontratak z Hisoutensoku. Jak to u licha będzie działać?
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2011, 17:07:57 przez Maluetar

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #47
Jeśli ktoś nie oglądał strony głównej ani wiadomości: z powodu znacznego trzęsienia ziemi na północy Japonii Reitaisai zostało przesunięte na nieokreślony termin.

Touhou o pechowym numerze i takie nieszczęście - interesujący zbieg okoliczności.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #48
miejmy tylko nadzieję, że na `desires` się nie skończy

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #49
Swoją droga, spore dyskusje wywołuje nowa fryzura Youmu. nie podoba mi się osobiście ten rozczochrany fryz, wolałem równo przyciętą grzywkę loli-samuraja.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #50
wygląda dzięki temu ciut starzaj, jest spoko

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #51
Najprawdopodobniej demo jednak wyjdzie maju , mam tylko nadzieję że moje przypuszczenia się nie sprawdzą i następny comiket , a tym samym pełna wersja Touhou 13 będzie bez poślizgu ^^' .

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #52
Zun miał przygotowane th 13 na tamten nieszczęsny weekend :/

Ciekawe czy miał płyty na cona z tym i co się z nimi stało...

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #53
Ja jednakowóż wrócę do tematu włosów Youmu. Wolałem równo ostrzyżoną, niż obecną rozczochraną.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #54
A mi się nowy fryz Youmu bardziej podoba :'p
A z tego co piszę na Wikii o fabule TH13 to też charakter tej postaci może ulec zmianie.
Nie będzie już raczej "PPP*" Yuyuko a sama będzie potrafiła podjąć decyzje.

*Przynieś, podaj,pozamiataj (w wolnej chwili se polataj xD)

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #55
Na jednym z screen'ów podanych na blogu ZUN'a widać w tle scenerię , wyglądającą na .... kosmos O_o

Możliwe że to tylko jakiś efekt towarzyszący jakiemuś spellcard'owi .
Jeśli jednak rzeczywiście jest to sceneria kosmiczna ... jakieś pomysły ? ^^'

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #56
Nie ma bossa - nie spellcard. Imo któreś z królestw odrodzenia.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #57
Na jednym z screen'ów podanych na blogu ZUN'a widać w tle scenerię , wyglądającą na .... kosmos O_o
Możliwe że to tylko jakiś efekt towarzyszący jakiemuś spellcard'owi .
Jeśli jednak rzeczywiście jest to sceneria kosmiczna ... jakieś pomysły ? ^^'
Dla mnie to bardziej przypomina jakiś wir czy tunel... ale już było tak, że tło nie znikało po walce z midbossem (walka z Keine w IN, gdy jest midbossem pojawia się tło, które potem nie znikło).

bardziej mnie ciekawi, czym są te radosne barwne kuleczki i co oznacza czaszka w rogu? Bo obawiam się, że kulki będą nową wariacją do małych latających skurwysynów z UFO.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #58
Moim zdaniem to kosmos; prawy dolny róg wygląda wybitnie jak jakas mgławica. Może wybierzemy się na księżyc?

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #59
Czy to ja źle widzę, czy Marisa jest RÓŻOWA?