Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Ulubione Postacie v.2 (Przeczytany 99460 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Geminorum
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #60
A tak bardziej do tematu, to zaczelam lubic Tojiko i Futo :3
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2012, 02:06:15 przez Maluetar

Random Saint here.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #61
BARDZO LUBIĘ TOYOSATOMIMI NO MIKO, MONONOBE NO FUTO, KYOUKO KASODANI, MIYAKO YOSHIKĘ, KAKU SEIGĘ, SOGA NO TOJIKO. i PRZEDW WSZYSTKIM FUTATSUIWA MAMIZOU JEST SUPER.

*czeka na oburzenie z oczywistej strony* :]

  • Ignuss
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #62
Lub se kogo tam chcesz. Dla mnie głównie Patchy, i Shinki-sama, bo jest epicka.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #63
BARDZO LUBIĘ TOYOSATOMIMI NO MIKO, MONONOBE NO FUTO, KYOUKO KASODANI, MIYAKO YOSHIKĘ, KAKU SEIGĘ, SOGA NO TOJIKO. i PRZEDW WSZYSTKIM FUTATSUIWA MAMIZOU JEST SUPER.

*czeka na oburzenie z oczywistej strony* :]

apart from these, reszta mi lata, ale ogólnie rzecz biorąc, postacie z TD nie są złe; na pewno to jakiś powiew świeżości, jeśli chodzi o projekty ^^

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #64
Mamizou nie jest w sumie taka zła. Ma całkiem przyjemny theme i podoba mi się jej podejście do walki xD (patrz nazwa jednego z jej spellcardów w której wprost nazywa Reimu głupią.) To chyba póki co najzabawniejszy EX Boss jakiego stworzył ZUN.

A wracając do tematu...
Spoiler (pokaż/ukryj)
I LOVE WRIGGLE NIGHTBUG!

Oficjalny Wrigglefag

  • Geminorum
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #65
Seiga NyanNyan jest taka slodziutka jak sie ja pobije ** xD ma fajna mine, just. Poza tym, ze niebieskie wlosy sa pro i mam na ich punkcie pewnego rodzaju fiola.
Ladne czapky byly w TD. No, hm, nazwijmy to nakrycia glowy, bo lisc u Mamizou ciezko nazwac czapka xD

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #66
Będzie obrzydliwie standardowo i nie wybijająco się ponad normy. Mam tabelkę z 85 postaciami, ale sensu zamieszczania jej poprostu nie widzę. Ograniczę się do dziesięciu, chociaż lubię czterdzieści.

1. Patchouli. Ponieważ to chyba najlepsza themka, ponieważ fioletowe włosy, ponieważ jej spojrzenie, ponieważ to do niej doszedłem grając pierwszy raz w touhou i wypaliłem się z continue. I chyba jest najlepiej narysowana z całego EoSD.
Spojrzenie? Jakie spojrzenie?
2. Nitori. Ponieważ to zajebista kappappa. Bardzo przypadł mi do gustu story z jej udziałem w SA.
3. Yuuka. No bo kto inny schodzi do Makai z nudów, szukając kogoś do zabawy? No właśnie. No i 4a. Suika. Pijana lolita rzucająca skałami i gibająca się z lewa na prawą. Przekomiczne wrażenie jak się dochodziło do final stage w IaMP, a przed tobą ukazywało się to:
Spoiler (pokaż/ukryj)
No i dodatkowo jedna z najwspanialszych themek (IaMP).
4b. Satori. Ja nie wiem, ale to chyba efekt różowo/fioletowych włosów. Jakieś zawsze dobre wrażenie na mnie robią. ZNowu, 4. stage z zajebistą muzyką, której ostatnio używam do raidowania w World of Warcraft. Fan-art Satori bez rumieńca to niepełny fanart.
6. Flandre. Ponieważ EoSD. Syndrom przepotężnej młodszej siostry i kolejna fenomenalna muzyka. Prawdopodobieństwo, że zostałem tą postacią zarażony przez kogoś innego jest dość wysoka.
Spoiler (pokaż/ukryj)
I nie był to Sulejman, o nie.
7. Ran. Czy po za tym, że przez nią można być uważanym za "furciotę"(co dla niektórych to znacząca obelga), jest w niej COKOLWIEK czego można w niej nie lubić? Jeśli tak... ja tego nie potrafię dostrzec.
8. Mima. Na wznoszącej fali. Ponieważ Mystic Square. Udało jej się wmówić Shinki, że jest boginią "świata ludzi". No i jeszcze 9. Mononobe. Nie dlatego, że łódka. Bliżej wsłuchałem się w jej theme jak roznosiłem ulotki. Pasowało (ale czy to aby na pewno dobrze?). No i to chyba jedyna postać używająca staro-japońskiego w swoich dialogach (a jeśli były też inne, to tłumacze zawiedli w przenoszeniu na staro angielski).
10. Shinki. Za podejście do tego, że "mieszkańcy" jej domeny dostawali się do ludzi.
Spoiler (pokaż/ukryj)
Hm... That's just because a civilian travel agency is arranging tours...
Unfortunately, I have no say in the matter.
Chyba jedna z najbardziej kolorowych postaci w stawce, nie było dialogu z jej udziałem, który by mnie nie rozbawił.

Ale takie listy ciągle ulegają zmianom, więc i tej na pewno się to przydarzy. Tłumaczenia banalne, ale wychodzę z założenia, że lepsze niż żadne.

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #67
Seiga NyanNyan jest taka slodziutka jak sie ja pobije ** xD ma fajna mine, just. Poza tym, ze niebieskie wlosy sa pro i mam na ich punkcie pewnego rodzaju fiola.
Ladne czapky byly w TD. No, hm, nazwijmy to nakrycia glowy, bo lisc u Mamizou ciezko nazwac czapka xD

wsiadł do tramwaju youkai z liściem na głowie... ;3

owszem, jest słodziutka, dlatego smutam jak ją pobiję ^^' *początkujący SeigaFan*

niebieskie włosy - ogólnie niebieski jest pro :)

  • Maririn
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #68
Seiga jest jedną z najfajniejszych nowych postaci, moim zdaniem. fajny design, jej całokształt i TŁO Z JEJ STEJDŻA XD"""

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #69
Seiga jest jedną z najfajniejszych nowych postaci, moim zdaniem. fajny design, jej całokształt i TŁO Z JEJ STEJDŻA XD"""

Zgadzam się + do tego Desire Drive i...ech, chciałbym tam być...
*obecnie szuka jakiegoś fajnego arrange z DD*

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #70
Seiga jest jedną z najfajniejszych nowych postaci, moim zdaniem. fajny design, jej całokształt i TŁO Z JEJ STEJDŻA XD"""

Zgadzam się + do tego Desire Drive i...ech, chciałbym tam być...
*obecnie szuka jakiegoś fajnego arrange z DD*
Podpisuję się pod waszymi słowami ^^
Kiedy pierwszy raz przechodziłem TD zaraz po pierwszym ujrzeniu Seigi pomyślałem ( " ciekawy i fajny projekt , tu ZUN się postarał ^^ " )
Natomiast sam wygląd stage także zrobił na mnie ogromnie wrażenie ^^ .
  • Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2011, 02:09:22 przez Sephi

  • Geminorum
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #71
Seiga byla wlasciwie pierwsza postacia w TD, przy ktorej powiedzialam: "o kutfa, jest naprawde ladna". Also stage fajny i theme jedno z moich ulubionych, aczkolwiek tlo kiedy lecimy... Pod koniec poziomu nie odrozniam, co jest wrozka, co jest tlem, co pociskiem a co dropem.

A odnosnie Tojiko: nie rzuca sie za bardzo w oczy, ale jak sie lepiej przyjrzec, to przeciez jest super :'D prosty dizajn i fajna poza w oryginalnym rysunku, mowiaca wedlug mnie 'the force is with meh' xD

  • BuraQ
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #72
Top grupa, kolejność wg pojawienia się w serii:
-Konpaku Youmu
-Saigyouji Yuyuko
-Kamishirasawa Keine
-Fujiwara no Mokou

Funfact: wszystkie 4 spotykają się w jednym stage'u xD
. .

  • Geminorum
  • [*]
Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #73
~~Polubiłam Shou

<we have to be sneaky liek her lejzerz~~>

Odp: Ulubione Postacie v.2
Odpowiedź #74
Shou...
Jedna z tych postaci których nie trawie...Tak bardzo przypomina mi z wyglądu nauczycielkę od Anglika ;____;'