Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu) (Przeczytany 54857 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #15
...*uśmiechnął się szczerze i przyjaźnie*
- 50 pompek

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #16
-Ale ja naprawdę się wywaliłam! Byś spróbował biegać z takim dzwonem przy nogach... dajże spokój...-Można by wątpić w szczerość tych słów, ale mniejsza... po tej chwili jednostronnej dyskusji pod ciężarem CHOLERNIE przyjaznego wzroku spasowała.
-Męskich czy damskich?-I jak powiedział, tak zrobiła... chociaż zapewne przy męskich by dość mocno kręciła nosem...
-No. Już. Co teraz?-Prychnęła siedząc na ziemi

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #17
*przyjaźnie potarmosił ją po głowie*
- No już, już wstawaj... teraz zrobimy coś co może ci się spodobać... Pomedytujemy pod wodospadem... za 5 minut przyjdę po ciebie więc lepiej żebyś była gotowa... zaraz czy przydzielono ci kwaterę?

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #18
-No jeszcze nie, zdrzemnełyśmy się z panią Yuyuko a potem pogoniła mnie Youmu...-I to w sumie tyle co na ten temat odpowiedziała. Lekko się zdziwiła gdy Saito potarmosił ją po głowie, ale nic na to nie powiedziała.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #19
- w takim razie ja przeniosę sie do namiotu, a ty zamieszkasz u mnie... Chodź, pokarzę ci co i jak i wezmę moje rzeczy... *ruszył w kierunku domu*

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #20
-Nie no, nie gadaj, aż mi głupio... może coś się znajdzie? W końcu to miejsce jest całkiem spore...-Komachi chyba się zakłopotała, chociaż w sumie... jakby bardzo nalegał, to chyba spasuje.
-Albo jak chcesz. Nie chce mi się Ciebie przekonywać. To mogłoby być męczące

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #21
- Tyle że jak bedziesz mieszkac w domostwie to bedzie mi trudniej cie przypilnować... zresztą chodźmy to ustalić z Youmu i panią Yuyuko...
*ruszył*

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #22
Ona też ruszyła... pierwszą osobą która spotkali była Yuyuko, ale ona jeszcze spała po posiłku, więc wielu rzeczy nie ustalą...  więc będa musieli iść do ogrodu, gdzie Youmu mogła robić dwie rzeczy... o ile oczywiście tam jest.
Ale była. I pielęgnowała ogród.
-Co, już się poddajesz?-Zapytała żartobliwie Youmu

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #23
- Nie, po prostu musimy ustalić gdzie będzie mieszkać Komachi, oraz jak się będziemy zmieniać przy jej treningu.
- Jak narazie był pomysł aby mieszkała u mnie, ale to raczej kiepski pomysł...
*popatrzył się Youmu głęboko w oczy*
- Jakieś pomysły?

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #24
-Może mieszkać u mnie. Masz jakieś rzeczy?
-Nie... właściwie to Shiki-chan wysłała mnie z wielkim hukiem. Nie zdążyłam wziąć rzeczy
-Jutro kupimy Ci jakieś ubrania na zmianę. Może jeszcze dzisiaj... Saito?-Zapytała patrząc się na chłopaka
-Ja tam mogę z nim iść... wolę zdać się na swój gust niż na jego, bez urazy!-Komachi szturchnęła parę razy łokciem chłopaka. Chyba już jej sie poprawiło po tej krótkiej rozgrzewce.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #25
- Dobrze, w takim razie idziemy do kourindo, Youmu przygotujesz jej pokój? Jak wrócę omówimy jej trening...


  • Ostatnia zmiana: Maj 31, 2011, 18:54:33 przez HERUBIM

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #26
-Pewnie-Youmu poszła do środka, a Saito z Komachi na zewnątrz.
-W Kourindou? Ubrania? Chcesz mnie ubrać w jakieś dziwne kółka, kulki i bloki? Parę razy tam byłam... dziwne miejsce. Ale Shiki spodobało sie tam jedno urządzenie. Budzik. Kupiła mi go na urodziny

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #27
- W takim razie możemy iść do ciebie, weźmiesz swoje rzeczy... i weź budzik

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #28
-No dobra, dobra, Kourindou w sumie nie brzmi aż tak źle!-Dziwne, przestraszyła się trochę. No ale dotarli do Kourindow, zapytali się o ubrania... i dostali parę kimon po promocyjnej cenie.

***

Saito i Komachi znaleźli się przed wodospadami niedaleko Hakugyokurou. Nie były one tak okazała jej przy górze Youkai, ale winny wystarczyć.
-No, a teraz sprecyzuj co miałeś na myśli przez "medytacja"

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesja 3.3] Shinigami Down (POL: Shinigami w ogniu)
Odpowiedź #29
- Będziemy hartować ciało i ducha... Usiądziemy w pozycji kwiatu lotosu i smagani wodą skupimy się na swoim wewnętrznym ja... Przemyśl czemu tu jesteś i co powinnaś zmienić w swoim postępowaniu
*usiadł na kamieniu pod wodospadem*
- Gotowa? Zaczynamy


  • Ostatnia zmiana: Maj 31, 2011, 22:27:37 przez HERUBIM