Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13 - Ten Desires (Przeczytany 235817 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #315
Z MotK:
Spoiler (pokaż/ukryj)
PMiSS contained a section devoted to describing species that had yet to make an appearance in the series. Such wonderous species as kappa, the eight million gods, celestials, and now hermits and divine spirits have all made their appearances in games now. The only one left?

Dragons.
:V

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #316
Smok jest jeden i jest tam najwyższym bogiem. w Gensokyo pojawił się tylko raz, w momencie powstania bariery.
Wiesć niesie, ze pojawi się gdy Gensokyo będzie w głębokiej potrzebie jego obecności. Koniec.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2011, 15:12:15 przez Smoku

  • Maririn
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #317
oh well, w końcu się wypowiem, że... rozczarowałam się. te nowe postacie są co najmniej... err, dziwne.
tak jak pisałam już gdzieniegdzie, napiszę i tu - ZUN się zestarzał XD nie umie tworzyć już niczego tak zajebiście jak kiedyś.
o ile w TH14 nie powrócą żadne stare postacie, to moim zdaniem powinien dać sobie już spokój z danmaku :V a fandom i tak będzie się rozwijał, po czo nowe dziwne części.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #318
Za dużo robi tych cąłych postaci, ja bym to lepiej tolerował, jakby zamiast tony nowych dawał zaledwie kilka nowych i żeby stare powracały, zwłaszcza te z pc-98, ale on jest jaki jest i tego nie zrobi.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #319
Na moje jest dobrze do momentu kiedy nie zacznie robić loli z jakiś naprawdę dziwnych rzeczy...
(Wiecie...loli-Shirime* etc)
*

Youkai z okiem zamiast odbytu...

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #320
Spoiler (pokaż/ukryj)

Youkai z okiem zamiast odbytu...

Spoiler (pokaż/ukryj)
>Mfw loli version

Also poziom trudności w TD. W końcu coś nie tak przejebanego jak SA, a jednocześnie trudnego na tyle, by się nie nudzić. Fuck yeah. Jak ja dawno nie przeszedłem gry na continue, pokonując stage 6 bossa.

  • Maririn
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #321
Za dużo robi tych cąłych postaci, ja bym to lepiej tolerował, jakby zamiast tony nowych dawał zaledwie kilka nowych i żeby stare powracały, zwłaszcza te z pc-98, ale on jest jaki jest i tego nie zrobi.
ja się zgadzam... cóż, raczej zdecydowana większość fandomu chce, żeby właśnie robił z ten sposób, tworząc nowe części - czemu nie pójdzie fanom na rękę? trolling lol?

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #322
oh well, w końcu się wypowiem, że... rozczarowałam się. te nowe postacie są co najmniej... err, dziwne.
tak jak pisałam już gdzieniegdzie, napiszę i tu - ZUN się zestarzał XD nie umie tworzyć już niczego tak zajebiście jak kiedyś.
o ile w TH14 nie powrócą żadne stare postacie, to moim zdaniem powinien dać sobie już spokój z danmaku :V a fandom i tak będzie się rozwijał, po czo nowe dziwne części.

Proste i nieco pozbawione finezji układy pocisków wcale nie muszą być nudne i łatwe (Patrz: Hibachi z Dodonpachi), jeśli się dobrze użyje. Pseudo-skomplikowane karty są czasami najbardziej bezużyteczne ze wszystkich.

Tylko większość przeciwników po prostu strzela ich za mało (wyjątek: Yoshika, choć jej karty są dość proste).

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #323
@Misuzu: Bo powrót starej postaci jest na tyle dobrym chwytem, że gdyby korzystał zeń zbyt często, fanów w końcu przestałoby to bawić. Jeśli zrobi tak raz na 5-10 gier, i fani będą zadowoleni, i ZUN, bo ta sztuczka zapewni mu tymczasowy zastrzyk szacunku i popularności w fandomie za przywrócenie kogoś, kogo już fani wcześniej widzieli.

  • Maririn
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #324
nie wiem, możliwe. ale i tak jak dla mnie TH14 to będzie dobra pora, żeby kogoś przywrócić, naprawdę.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #325
W sumie słyszałem, że w TD extra pojawiła się Nue, więc nie sądzę, by w Touhou 14 miał miejsce kolejny powrót. Chyba że znowu jakiś playable char, znany z poprzednich części jako boss (playable Nitori? Suika? Cirno? Patchouli?)

  • Maririn
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #326
>Patchy
want.

tyle że, hm. chodzi mi akurat o PC-98. no bo niby co dało to, że ZUN umieścił postać z poprzedniej części w następnej? o_o

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #327
Ja liczę na to że fabuła Touhou 14 będzie się działa wokoło demonów. Wszak jednego już poznaliśmy (Koakuma) ale na tyle słabo że wiadomo tylko że jej rasa jest jedną z najpotężniejszych w Gensokyo i...tyle? Nawet nie wiadomo czemu akurat Koakuma nie ma tak wielkiej mocy jak reszta demonów o których wspominał ZUN w jednym z wywiadów...

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #328
Co do PC-98, podobno ZUN ma jakieś problemy prawne z tymi postaciami. Chyba dlatego tak ciężko mu je przenieść do kolejnych części.

  • Maririn
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #329
@Drewko - heee, to by było dobre. takie Mugetsu & Gengetsu come back? ;_; wiem, marzę. ZUN i tak by prędzej wymyślił jakieś kolejne dziwne postacie XD"

@PookyFan - tak, ale wcześniej udało mu się przez zmianę wyglądu postaci, to czemu teraz miałoby się nie udać? :P