Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13 - Ten Desires (Przeczytany 236032 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 4 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #360
THAT WAS FAST
DOWNLOADAN WITH THE SPEED OF THOUSAND SUNS

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #361
Patch 1.00c: http://www16.big.or.jp/~zun/data/soft/th13_ver100c_update.exe
Tak, ZUN wydał dwie aktualizacje w tym samym dniu...

Po instalacji tego patcha replaye zrobione w poprzedniej wersji nie będą działać.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2011, 18:12:55 przez deFco247

  • Kaito
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #362
THAT WAS FAST
DOWNLOADAN WITH THE SPEED OF THOUSAND SUNS

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #363
Testował ktoś grę w wersji 1.00 C ?
Jakie są zmiany w porównaniu do wersji pierwszej ?

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #364
A nie ma już loga przetłumaczonego?

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #365
a True Administrator to najbardziej dynamiczny i jednocześnie epicki final boss theme od czasów Border of Life (powtarzam się, ale inne słowo mi nie pasuje).

jak Border of life jest dynamiczna to chyba mamy inne pojęcia słowa "dynamizm" :) ale oczywiście, True administrator wpada w ucho...zatem w przypadku TD, wg mnie jakoś muzyki można zobrazowac za pomocą sinusoidy ;) ale EX stage boss theme i tak roxi :)

also, przyłączam się do pytania Sephiego

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #366
Przynajmniej grając Youmu żadnych zmian nie zauważyłem. Być może patche po prostu fixują wykrzaczanie się gry. Mi się jeszcze nie wykrzaczyła, nawet bez patchy, więc w sumie róznicy nie widze na razie żadnej.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #367
Z tego co na MotKu wyczytałem to "b" poprawia bugi w spell practice (wiem chyba który, ale nie potrafię tego odpowiednio w słowa ubrać. Kończąc stage nie-Reimu, gdy wracało się do wyboru Stage'y, wybraną postacią była właśnie Reimu i odblokowywał się dany stage dla wszystkich postaci) i Extra Stage (survival card już jest ukańczalna). Brak danych o tym czy Yoshika nadal krzaczy gierkę. "C" tylko poprawia jakieś mniejsze błędy w displayu.

edit: Zdobyte info dot. extra. Już nie krzaczy na survivalu.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2011, 20:49:40 przez Tilval

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #368
Pytanie do osób , które przeszły lub chociaż doszły do boss'a na extra .
- Czy extra stage jest też tak łatwy jak reszta gry ?
- Czy spell'e Tanuki wyróżniają się jakoś na tle poprzednich części , czy też prezentują poziom " typowego " extra stage boss'a ?
- Wiem że to są złudne nadzieje , ale nie ma żadnego info o ewentualnym phantasm stage ? ( Mima  ._. )

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #369
Pytanie do osób , które przeszły lub chociaż doszły do boss'a na extra .
- Czy spell'e Tanuki wyróżniają się jakoś na tle poprzednich części , czy też prezentują poziom " typowego " extra stage boss'a ?
- Wiem że to są złudne nadzieje , ale nie ma żadnego info o ewentualnym phantasm stage ? ( Mima  ._. )

ja nie dotarłem jeszcze...ale mogę ci spokojnie powiedzieć (po tym co widziałem w replayach na yt), że z pozycji oglądającego spelle nie są aż tak trudne, i powiedziałbym, że nawet oryginalnie wymyślone (te zwierzęce spirity (?))...i nie wydaje mi się, żeby była jakakolwiek szansa na jakieś phantasm stage (nawet jeżeli miałoby się to inaczej nazywać), no ale niech się wypowiedzą ci, co zagrali... :)

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #370
Fantasmu ni będzie, byłoby w spell practice albo jakieś video. Są tylko overdrive, czyli specjalne wersje jednej z kart każdej z przeciwniczek poza Kogasą i Nue, aby odblokować trzeba złapać każdą prostszą odmianę danej karty w spell practice (od easy do lunatic lub mniej jeśli nie istnieją na niższych poziomach, jest też jedna na extra). Fajny akcent z jego strony jak ktoś lubi się pomęczyć nad bardzo wymagającym wzorem.
Podobno ZUN twierdził że extra ciężkie, miałem na razie jedno podejście i dosięgłem 4 karty Mamizou, więc jakoś mu nie wierze (w SA musiałem się nieco nagrać by móc powiedzieć to samo, ale nie mam clear to nie wiem jak potem).
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2011, 20:37:35 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #371
Mamizou ma fajne transformujące sie kolorowe zwierzątka zamiast danmaku czasami (nie żebym doszedł, widziałem na You Tube, naturalnie)

  • Rebellion
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #372
Wszyscy mówią iż gre posiadają, moge spytać skąd zassana, nigdzie znaleźć nie moge.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #373
Wszyscy mówią iż gre posiadają, moge spytać skąd zassana, nigdzie znaleźć nie moge.
Stąd

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #374
Wszyscy mówią iż gre posiadają, moge spytać skąd zassana, nigdzie znaleźć nie moge.
Radzę czytać wątek uważniej. (aczkolwiek nie wiem, jak z zawirusowaniem tychże plików xD)
plus patche (deFco zamieścił linki gdzieś wcześniej)
http://www16.big.or.jp/~zun/data/soft/th13_ver100b_update.exe <-do wersji 1.00b
http://www16.big.or.jp/~zun/data/soft/th13_ver100c_update.exe <- do wersji 1.00c

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.