Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13 - Ten Desires (Przeczytany 236022 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #345
Poza tym Mononobe no Futo to oczywisty transfer Shingyoku z Highly Responsive to Prayers xD

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #346
Poza tym Mononobe no Futo to oczywisty transfer Shingyoku z Highly Responsive to Prayers xD

Troszkę podobny outfit do męskiej formy Shingyoku i w sumie tyle...xP

Oficjalny Wrigglefag

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #347
Jasne, jasne ;P
PC-98 po cichu powraca!

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #348
Jasne, jasne ;P
PC-98 po cichu powraca!
Aj tam aj gadasz...

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #349
Zastanawiam się czy podobnie jak w EoSD i PCB boss 5 stage zostanie grywalną postacią w kolejnej części Touhou .
Jest to o tyle prawdopodobne że ZUN jako nowe grywalne postacie daje przede wszystkim ludzi ( jak to było z Sakuyą , Youmu i Sanae ) a z tego co wiadomo Futo też jest człowiekiem , więc może będzie nową grywalną postacią w Touhou 14 ( np. na miejsce Sanae ? :P )

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #350
Hitler byłby zawiedziund z dalszego braku Sakkyun.
Hitler and Touhou 12

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #351
Cytuj
np. na miejsce Sanae ? :P
Not a chance. Jeśli nie zrobi jej fanom (ze mną włącznie) specjalnie na złość, to wnioskując z jej roli raczej zostanie jako trzecia główna postać :3. Co nie oznacza, że nie będzie więcej grywalnych postaci czy powrotów, chociaż nie wiem, czy shikaisen to aby na pewno człowiek dla ZUNa. Chociaż jeśli wg. IN Youmu jest człowiekiem, to pewnie tak :>.

W każdym razie, muszę jeszcze pograć (czytaj przejść 1cc Normal...) żeby określić się co do danmaku, ale muzyka wybitnie ZUNowi wyszła. Od S4 każdy stage theme wpada mi w ucho jak torpeda (zupełnie jak w MoF), z s6 na czele - ZUN wreszcie sięgnął po bassy, które do złowrogiej melodii tworzą wejście na final bossa epickością równe nawet Grave of Being z MoFa, a True Administrator to najbardziej dynamiczny i jednocześnie epicki final boss theme od czasów Border of Life (powtarzam się, ale inne słowo mi nie pasuje).

EDIT: Ogarnąłem backstory i muszę przyznać że tym razem ZUN się postarał przy tworzeniu nieco poważniejszej i głębszej historii niż np. SA i chwała mu za to. Może bywalcy MotK mają rację i na 14 dostaniemy Phantasmagoria of Holy War, bo na to się zanosi :V. Albo może bijatyka - Seiga kontrolująca Yoshikę jak lalkę a la Carl / Relius z BlazBlue czy zwierzątka z danmaku Mamizou = do want.
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2011, 21:40:57 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #352
a True Administrator to najbardziej dynamiczny i jednocześnie epicki final boss theme od czasów Border of Life (powtarzam się, ale inne słowo mi nie pasuje).

chyba pominąłeś kilka części...

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #353
True Administrator jest świetny...
Nie przesadzajmy jednak że jest najlepszym utworem od czasów Border of Life bo pomiędzy też się znajduje sporo epickich kawałków. (Chociażby całe SA które ma IMO najlepszą oprawę muzyczną)

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #354
'True Administrator' właśnie najmniej ze wszystkich motywów mi się spodobał... jakoś tak średnio wpada w ucho, jak na motyw final bossa. Jest niezły, ale jakoś za mało w nim magii. Już wolałem motywy 4. i 5. bossa.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #355
Cytuj
chyba pominąłeś kilka części...
OK, oddaję honor tematom Suiki, Shikieiki, Kaguyi i Kanako, ale mi chodziło o najlepszy final boss theme od BoL, nie tylko zajebisty. Ale cały soundtrack do TD ma szansę zrównać się z tym z MoF :3. Zresztą walka z Miko jest na tyle boska (7 kart to póki co rekord na finałowej walce, a patterny wymagające i przemyślane jednocześnie), że raczej żadny theme by nie zepsuł, a już na pewno nie TA. Ale S6 theme... kurwa, nie mogę przestać słuchać. Dat bass. Nie zapomne live streama jak tysiące luda zaciskało poślady wspólnie okrzykując "Mima! Mima!" :V.

Ogólnie gra extra, takie ulepszone UFO z dodatkami z IN i odświeżającymi pomysłami na patterny. Tylko czemu tak kuhva derpię (no 1tsetse normal lul)? Może to przez bogate tła, albo na przykład ruchome w S4, albo przez nakurwianie po duszki gdy nie powinieniem połączone z powyższymi dwoma. Zawalam patterny, które ktoś o moim stopniu wtajemniczenia powinien przechodzić z palcem w dupie...Tak, to musi być to...
  • Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2011, 01:46:37 przez critz

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #356
Według mnie gra graficznie i gameplayowo jest zajebista, ale muzycznie i nowopostaciowo posysa

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #357
Według mnie gra graficznie i gameplayowo jest zajebista, ale muzycznie i nowopostaciowo posysa

mniej więcej się zgodzę, aczkolwiek ja mam często tak, że na początku mało co mi się podoba jeśli idzie o gry, muzykę (nie tylko z gier), dlatego ja nie wygłaszam zbyt dosadnych opinii...poczekam aż się bardziej oswoję z grą ;)

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #358
Według mnie gra graficznie i gameplayowo jest zajebista, ale muzycznie i nowopostaciowo posysa

Skromnie powiem że mam zupełnie inne zdanie. Gameplay jest dziurawy (Ci co odblokowali już EX i doszli do przedostatniego Spella Mamizou pozdro). Grafika jest ładna ale no...nie ZUNowa imo. Muzyka i nowe postacie to już czysto ZUNowska klasa...

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #359
Wyszedł patch aktualizujący grę do wersji 1.00b: http://www16.big.or.jp/~zun/data/soft/th13_ver100b_update.exe