Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Imagination (Przeczytany 124227 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Imagination
Odpowiedź #90
Tak losowy wybór postaci, że aż napiszę.
Mała, drobna nastolatka o blond włosach związanych w dwa kucyki z tępym wyrazem twarzy, który zaprzecza jej wiedzy. Nosi sporo za mały mundur żeglarski ze spódnicą, bo na ZUNarcie na szorty to jest raczej za szerokie. Generalnie wygląda jakby zatrzymała się w rozwoju psychicznym na wieku 7 lat i pilnie potrzebowała pomocy psychiatry. Co do sylwetki i kształtów to kompletna deska.

Odp: Imagination
Odpowiedź #91
Spoiler (pokaż/ukryj)

Dość niska blondynka o niebieskich oczach. Raczej jeszcze dziecko.

Chociaż...
Spoiler (pokaż/ukryj)

Odp: Imagination
Odpowiedź #92
Nic nowego nie napisze - aparycja dziewczyny między podstawówką a gimnazjum, bardzo jasne blond włosy upięte w dwa kucyki, jasnoniebieskie oczy i mundurek żeglarski (ja z kolei sadzę, że to spodnie, w przeciwieństwie do Murasy). Dziecięce lub młodo-nastoletnie ciało, dość chude ręce (na pewno nie takie jak na pierwszym rysunku Piscilli xD), w głowie pstro - ot Chiyuri. Ale dziecięcego uroku odebrać jej nie można na pewno :) Taka Lucy Heartfilia, tylko, że inne oczy i niemalże płaska.

Spoiler (pokaż/ukryj)

^ to jest bardziej nastoletnie niż dziecięce, ale najbliższe mojemu wyobrażeniu;
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2013, 18:44:57 przez Mayuki

Odp: Imagination
Odpowiedź #93
Chiyuri mi przypomina Roxiee 8 DDDDD
Małe, szczuple, pocieszne. Z tym, że Chiyuri skora do psto i ma ciekawy blysk w oku 8 D
Dziękuję za uwagę i miłego wieczoru!
Ten ogień z dna nie wiem

Odp: Imagination
Odpowiedź #94
Chiyuri mi przypomina Roxiee 8 DDDDD

od Nejiro ;3 pamiętam jeszcze to pytanie na wiedzówce, ha ha ha

Małe, szczuple, pocieszne. Z tym, że Chiyuri skora do psot i ma ciekawy blysk w oku 8 D

Rox też taka jest xD

Odp: Imagination
Odpowiedź #95
Wow. Chiyuri. Postać, na którą niemal nic w necie nie ma.
No, nic. Wyobrażam ją sobie jako płaską, niską dziewczynę. Zarozumiałą, pewną siebie, ale w obliczu porażki tchórzliwą. Taki trochę typowy sidekick głównego czarnego charakteru.
Arta brak.

Odp: Imagination
Odpowiedź #96
Ayayaya, nie zdążyłem na Chen.

Chiyuri wyobrażam sobie jako zwykłą 15-letnią cały czas uśmiechniętą, skorą do psot, niezbyt wysoką dziewczynę z długimi włosami spiętymi w twintailsy oraz niewykształconymi jeszcze kobiecymi kształtami, małymi piersiami etc.

Nie mogłem znaleźć dobrego rysunku, ale chyba:
Spoiler (pokaż/ukryj)
będzie dobry.
Rucham psa jak sra

  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: Imagination
Odpowiedź #97
Chiyuri... Dziewczna średniego wzrostu, w moe blond kitkach z kapitańską czapką. Ma niebieskie,duże oczy. Zawsze się uśmiecha.

Spoiler (pokaż/ukryj)

Spoiler (pokaż/ukryj)

Odp: Imagination
Odpowiedź #98
Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)

Niespecjalnie chce mi się ją komentować i niespecjalnie mam zdanie za pomocą którego mógłbym, więc po prostu wrzucam jedne z IMO ładniejszych jej artów, może przekażą zadziorność i bezpośredniość które u niej widzę (pierwszy jest bardziej moe, ale tylko dlatego że jej do twarzy).

Also, to nie już czas by iść dalej?

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Imagination
Odpowiedź #99
^ ten trzeci art wczoraj znalazł się w moim fapfolderze - Chiyuri tam jest taaaaka naaaajs :3

Ciekawe, właśnie sobie przypomniałem o tym temacie. Then, without delay:

Czas na odmóżdżenie i trochę lodów, bo analizujemy...

Cirno
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2013, 18:17:04 przez Mayuki

Odp: Imagination
Odpowiedź #100
Wyobrażam sobie Cirno jako małą wróżkę u której na twarzy wypisane jest to, że jest bardzo zadziorna. Aczkolwiek ciężko mi znaleźć odpowiedniego arta dla niej, bo w fandomie Cirno posiada gigantycznego raka, i większość jej artów nie przypomina jej wyrazu twarzy. Na większości artów jest albo przesłodzona, albo jest grubym mężczyzną. Ewentualnie ma głupi wyraz twarzy jak np. tutaj.

Wg mnie, najlepiej ukazanym jej wyglądem jest:


I na fanartach czasami zdarza się, by wyglądała tak jak tutaj. Ale jakoś nie mogę na teraz odpowiedniego nic znaleźć.

Odp: Imagination
Odpowiedź #101
Bardzo mała dziewczynka. Fizycznie jeszcze dziecko. Ma krótkie włosy w kolorze błękitu pruskiego. Nosi wiszącą na niej sukienkę, która z pewnością nie jest tak krótka jak na artach. Nie wygląda i nie zachowuje się zbyt dziewczęco, gdyby nie sukienka byłaby bardziej męska od Wriggle.

  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: Imagination
Odpowiedź #102
Wg mnie to mała dziewczynka,która uwielbia trollować innych. Moe niebieska kokarda na włosach i jasnoniebieskie włosy.

Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)

Odp: Imagination
Odpowiedź #103
Z racji popularności dobrych artów z nią jest obfitość. A więc:

Normal outfit
Ładna twarzyczka ze zdrowym uśmiechem zainteresowania i rumieńcami oraz jej klasyczna sukienka nie tylko dobrze pasująca do jej dziecinnej budowy ale i pokazująca bardzo zgrabne nogi. Zręczne użycie akwareli dodaje cudownego charakteru.

Cute
Kolejny piękny uśmiech, tym razem szeroki i radosnym, wyjątkowo do twarzy jej z nim. Proporcje akurat do tulenia, kolorystyka koi oczy, sweter jej bardzo pasuje, a nagie stopy podkreślają jej podejście do natury i beztroskę, dodając odrobinę figlarności.

Elegant
Charyzmatyczna wróżka w swoim królestwie. Nieobecne spojrzenie, jej standardowa sukienka połączona z podwiązkami i pończochami oraz deser którym się zajada dają klimat drobnej, wiktoriańskiej lalki. Ładna kreska i kolorystyka dopełniają jakości.
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2013, 19:34:49 przez critz

Odp: Imagination
Odpowiedź #104
Cirno?
130-140cm wzrostu, włosy do żuchwy lub maksymalnie do ramion (preferuję proste), ciemnoniebieska kokarda we włosach i sukienka do kolan. Pewna siebie dziewucha, która czasem nie grzeszy intelektem. Wesoły, mały berbeć lubiący sobie stroić żarty z innych i niezbyt dostawać adekwatny do nich wpierdol od osoby strollowanej.

Spoiler (pokaż/ukryj)
plus jako bonus 3. grafika od Oli-chan
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2013, 19:46:29 przez fretka

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.