Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13 - Ten Desires (Przeczytany 235885 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #15
dobra, dopiero teraz obczaiłem screeny; napaliłem się na grafikę, to mi wystarczy; DO WANT

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #16
Fappable... mam tylko nadzieje, że nie będzie jakiś dziwacznych utrudnień w stylu małych latających... chociaż pierwszy screen napawa mnie obawą...

...nah

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #17
Tak poza tym jest już artykuł na THWiki: http://en.touhouwiki.net/wiki/Ten_Desires
O bossach na razie cisza.
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2011, 16:31:42 przez Maluetar

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #18
>No Sakuya

Srsly, robicie z tego straszną aferę - jedni się podniecają, że jej nie ma, a za to jest Youmu i dostają spazmów od wielokrotnego orgazmu i już spermy im brakuje, bo nie mogą się tym nacieszyć, a z drugiej strony niektórzy robią z tego big deal, masowy butthurt i tylko karmią w ten sposób trolli. Just stfu, bo jeśli coś jest tu wkurzającego, to raczej takie właśnie robienie hałasu o coś, co zdrowo myślących ludzi nie powinno ruszać.

Now I mad.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #19
Tło w pokazanych screenach zajeżdża mi grobową atmosferą, gdzie przy jednym (ten z timerem) jest takie cosmic feeling. Wiosnowato tam, więc natura wraca do życia, zmarli wychodzą z ziemi na małe ugi bugi... Mam nadzieję, że pojawi się Mima. Zastanawiałem się nad potencjalnymi bossami i o takich ghost & ghouls myślałem.

Orin powysyła trochę dusz i ożywi ich :P A grobowa atmosfera to akurat coś co tygryski lubią najbardziej ;)

I ogólnie nie rozumiem tego bezsensownego dialogu z Sakuyą i Youmu w tle...nie ta, to inna, jejku, chyba nie spodziewaliście się, że będzie powtórka PoFV gdzie każdy mógł sobie pofapać do swojej ulubionej...

  • Mataha
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #20
Nic ciekawego.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #21
Hoho, dobrze wiedzieć, że Zun-arty zostały na swoim miejscu

  • JCD
  • [*]
TH 13 - oczekiwania co do dziewczynek
Odpowiedź #22
Była dziewczynka-kotek, dziewczynka-mysz, dziewczynka-Jezus, dziewczynka-wiaderko czy nawet nuklearna dziewczynka z pałą.

Macie jakieś swoje szczególne oczekiwania co do kolejnych lolitek? A może liczycie na jakiś wielki come back którejś z postaci?

Odp: TH 13 - oczekiwania co do dziewczynek
Odpowiedź #23
Mima come baaaaaaack =(

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #24


ZUN chce zrobić coś podobnego do Hypera z Dondonpachi?

  • JCD
  • [*]
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #25
Te dziwne, kolorowe, gwiazdko-podobne cuś (widoczne też w menu głównym) mnie niepokoi.

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #26
Mam nadzieje ze powery nie beda znow 1 power = 0.01....

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #27
Mam nadzieje ze powery nie beda znow 1 power = 0.01....

Ten pan mądrze prawi. Piwo dla niego!

Oficjalny Wrigglefag

Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #28
Wriggle niestety jest za słaba ^^ z "lil fries" wzięli tylko Cirno...

Jakby Cię obsiadło stado afrykańskich Pszczół to byś uju jeden tak nie pisał ;<<<

no afrykańskich to może nie, i nie stado...ale w zeszłe wakacje użądliły mnie 3 pszczoły na raz ^^ dobrze, że pozbyłem się wrażliwości na ich jad w dzieciństwie bo by było ciekawie; ale widzisz - owady silne tylko w roju; w każdym razie chodzi mi o to, że w IN Wriggle została przedstawiona jako słaba postać i tyle, trza się z tym pogodzić :3

Była dziewczynka-kotek, dziewczynka-mysz, dziewczynka-Jezus, dziewczynka-wiaderko czy nawet nuklearna dziewczynka z pałą.

Macie jakieś swoje szczególne oczekiwania co do kolejnych lolitek? A może liczycie na jakiś wielki come back którejś z postaci?

kcem dziewczynę-typową gotycką lolitkę a co do come backów...chciałbym Yuukę i Yuyuko :3
  • Ostatnia zmiana: Luty 28, 2011, 23:35:45 przez Mayuki

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: Touhou 13 - Ten Desires
Odpowiedź #29
Nie zapominać o mimie :P