Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Imagination (Przeczytany 124045 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: Imagination
Odpowiedź #240
wracamy do czasów pralkowych

Gengetsu

  • Drewko
  • [*]
Odp: Imagination
Odpowiedź #241
O... coś fajnego :3
Blondynka, jasnobrązowe oczy, raczej młoda ale nie loli...
Kremowa suknia z brązową kamizelką, na głowie i piersi czerwone kokardy. Znakiem charakterystycznym są wielkie, majestatyczne skrzydła które pomimo demonicznej natury Gengetsu tworzą iście anielskie wrażenie :P

Spoiler (pokaż/ukryj)
  • Ostatnia zmiana: Luty 18, 2013, 10:49:14 przez Drewko
Does it hurt, Fenice? I'm sorry. But I didn't build you to be put on a shelf for display. I built you to win! The Gunpla I made... My Wing Gundam Fenice... I made you to show the world that you're the strongest! So... Just hang in there a little longer. Okay, partner?"

Odp: Imagination
Odpowiedź #242
pstryk-pstryk, mam nadzieję, że teraz więcej osób się wypowie~

Hatate Himekaidou

Odp: Imagination
Odpowiedź #243
Ubrania jak na obrazkach, z tym, że wyobrażam ją sobie ze skrzydłami (tak jak w przypadku Ayi)
Spoiler (pokaż/ukryj)


fioletowe oczy, lekko spiczaste uszy, długie, brązowe włosy związane w kucyki z fioletowymi kokardkami, buty tengu i nieodłączny rekwizyt -telefon w żółto czarną kratkę

Odp: Imagination
Odpowiedź #244
Touhou - Aya x Hatate Fresh Dawn PV {1080p}
Coś w ten deseń jeśli chodzi o wygląd ogólny oraz ekspresje emocji, tylko ze spódnicą w szachownicę fioletowo czarną.

Odp: Imagination
Odpowiedź #245
W przeciwieństwie do Ai, Hatate raczej ze skrzydłami nie kojarzę, charakterystyczna komórka, sukienka w fioletowo-purpurową kratę i dwa lekko falowane kucyki. Uszy raczej szpiczaste.

Tyle ładnych grafik jest z Hatate, a tu trzeba wybrać 3.

Spoiler (pokaż/ukryj)


ten art taki bardziej podobny do zunowego
--------
PS. Trochę więcej fajnych artów Hatate ode mnie w RPT: szukaj Hatate

  • Ostatnia zmiana: Luty 21, 2013, 04:18:03 przez h-collector


  • Tora
  • [*]
Odp: Imagination
Odpowiedź #246
btw. Siema Tora-chan *hug*
Cześć słodki kawałku martwej natury :* Widzę, że żyjesz?

Hatate
Jedna z najładniejszych dziewczyn jakie ZUN zaprojektował. Piękne kucyki, lekko falujące kucki, cudowna minispódniczka w kratkę, zadziorna minka i TE NOGI.
Co do przedstawienia jej na dziele sztuki, wybór był prosty - praca mistrzyni:
Spoiler (pokaż/ukryj)

Hatate jest mało kochana przez fandom (nie wiem czy Hata-tan to znak sympatii)
W jakim sensie? Jej popularność jest niewielka, bo to w miarę młoda postać oraz trzeba się namęczyć by ją odblokować. Co np. nie zmienia faktu, że pomimo posiadania trzykrotnie mniejszej ilości artów niż np. Momiji (6k vs 18k), jest obecnie chętniej wyszukiwaną postacią (średnio ~35k vs 25k wyświetleń na dzień).

Coś w ten deseń jeśli chodzi o wygląd ogólny
Obie na tym klipie są urocze :3 Choć artysta raczej mocno przynależy do nurtu chibi, kilka razy narysował full Hatate, ale efekt był imo średni.
May your eyes be able to see things better, even if just a little.

Odp: Imagination
Odpowiedź #247
Dobra, najpierw spóźnione.

Evil Eye Sigma:



The Five Magic Stones:

Trzeba pamiętać, że to nie są same kamienie, ale platforma na której stoją też jest ich częścią.
Ci co grali to wiedzą ^^


Flandre Scarlet:

Nie byłem w stanie znaleźć nic lepszego co by pokazywało dobre kolory kryształów w dobrej kolejności i kucyk z dobrej strony.
Rucham psa jak sra

Odp: Imagination
Odpowiedź #248
Ciąg dalszy.

Fujiwara no Mokou:



Gengetsu:


Limit obrazków więc daje link.

Tak, jest to mała niewinna dziewczynka która razem ze swoją młodszą siostrą została bezpodstawnie napadnięta przez Reimu/Marisę.
Mugetsu mogę też uznać za zaliczoną.

Odp: Imagination
Odpowiedź #249
Double post, my bad. O, już triple.

Hatate Himekaidou:

Raczej bez skrzydeł, dłuższe kucyki i te zakolanówki powinny być opadnięte do poziomu kolan.


Znów dłuższe kucyki powinny być xD


Kolejny obrazek, ale NSFW więc odsyłam do threada 18+

Odp: Imagination
Odpowiedź #250
Ode mnie to:

Spoiler (pokaż/ukryj)





Odp: Imagination
Odpowiedź #251
Let the wheel of misfortune whirl...

Hina Kagiyama

Odp: Imagination
Odpowiedź #252
Wreszcie Hina-chan :3.


Spoiler (pokaż/ukryj)
Moje generalne wyobrażenie o niej. Cudowna, śliczna dziewczynka z przemiłym charakterem gdy nie musi nikogo obrzucać klątwą. Z wyglądu i charakteru zawsze miałem ją za prawie młodszą siostrzyczkę Sanae w MoF-owej rodzinie. Znalezione w tym remixie.


Spoiler (pokaż/ukryj)
Zmęczona kręceniem. Zniechęcona mina, ta zabawa palcem po jeziorze i śliczna nóżka. Taką piękność tylko przytulić.


Spoiler (pokaż/ukryj)
Osobista fanaberia, przyrównanie jej do Wriggle. Co prawda nie miałem wyboru jak użyć dorosłej wersji, ale musi wystarczyć na oddanie przepysznej idei zestawienia tej dwójki jako podobnych pod względem miłego i uczynnego charakteru, ale odmiennego stylu bycia (gotowa do działania chłopczyca i wychowane dziewcze w lalkowatym stroju, także niczym zielonowłose rodzeństwo).
  • Ostatnia zmiana: Luty 23, 2013, 01:47:54 przez critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Imagination
Odpowiedź #253
Hina zawsze wydaje mi się być dość wysoką dziewczyną. Aczkolwiek ciężko mi idzie zapamiętanie elementów jej stroju, poza oczywiście gigantyczną kokardą na głowie, i tą którą ma spięte włosy.

Najbardziej odpowiadający memu wyobrażeniu wygląd jest przedstawiony tutaj:
Nitori no Uta (Kappa Nitori) ~ English Sub & Romaji (V2.0)

Ciężko mi znaleźć art z odpowiednim wyrazem twarzy, ale ten jest w miarę dobry:
Spoiler (pokaż/ukryj)
Często też Hina wpasowuje mi się jako postać Chibi, lub bardzo moe. Nie wiem dlaczego, jakoś tak po prostu:
Spoiler (pokaż/ukryj)

Odp: Imagination
Odpowiedź #254
Kolejna ulubiona postać :3 Hinę wyobrażam sobie jako dość wysoką, miłą i uprzejmą, zielono włosą dziewczynę. Włosy u góry i u dołu są związane kokardą. Górna część sukienki jest ciemno brązowa, natomiast dolna czerwona z zielonym zawijasem. Nosi długie brązowe buty, z wyglądu trochę przypominają mi glany. Na lewej ręce ma zawiązaną kolejną kokardę. To teraz moje ulubione grafiki z nią (ciężko było wybrać):

Spoiler (pokaż/ukryj)