Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Imagination (Przeczytany 123989 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 4 Goście przegląda ten temat.
Odp: Imagination
Odpowiedź #165
No z Ellen kilka razy już się przewinęła w Zgadnij jaka to dziewczynka, że już sporo bardziej obeznana dla mnie postać niż Elis :D
Pierwszy art to se już przekopiuję z wymienionego powyżej tematu
Ellen from Hatarakimono by Izumi TAKEMOTO

Spoiler (pokaż/ukryj)


Dokładnie jak na obrazku powyżej: niewysoka blondwłosa (puszyce długie włosy) dziewczynka w czerwonej sukience na białej podszewce z białym fartuszkiem, czerwonej kamizelce i białej koszulce, z czerwoną opaską i kokardą we włosach, z nieodłącznym białym kotem Sokratesem i (mimo Alzheimera) z płomiennym uśmiechem na twarzy.


Odp: Imagination
Odpowiedź #166
Ponieważ nigdzie nie znalazłem lepiej odzwierciedlających wygląd obrazków to posłużę się tymi od h-c ;D


Podobnie z opisem. Wiecznie uśmiechnięta młoda czarownica z długimi puszystymi blond włosami. Ubranie widać dokładnie na załączonych wyżej obrazkach =)



H-c: bardzo lubię obrazki od fushigi ebi. Ten styl rysowania jest niesamowity.
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2013, 02:23:26 przez Maluetar
Rucham psa jak sra

Odp: Imagination
Odpowiedź #167
Myślę że ten opis który dał h-collector wystarczy :3 Co do obrazków to może to:

Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2013, 07:46:58 przez arhus

Odp: Imagination
Odpowiedź #168
z jakiegoś powodu Ellen kojarzy mi się od niedawna z blondwłosą wersją Koishi... Może przez te serduszka xD (i tu pasują te grafiki od Arhus)
A konkretniej jak skrzyżowanie Marisy i Koishi... welp
Spoiler (pokaż/ukryj)

Opis myślę, że ten od hc jest wystarczający :3

Odp: Imagination
Odpowiedź #169
Postnąłbym, ale Maluetar i Piscilla już dali xD.

Ellenka needs more love. Co ja bym dał za angielską wersję Hatarakimono.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Imagination
Odpowiedź #170
nadal pierzemy w pralce~

Elly

Odp: Imagination
Odpowiedź #171
1. Spójrz na obrazek

2. Wytnij dziewczynkę i zostaw kosę.
3. ...
4. PROFIT

Elly to random. Ale jej kosa jest zajebista.
No może tak nie do końca random, kojarzę jej wygląd. Jej imię. Jej stage. Kapelusz też ma fajny. Ogólnie to wyobrażam ją sobie jako uśmiechniętą dziewczynkę z kosą o takim ogólnie rzecz biorąc "wyrafinowanym" wyglądzie.
Ta jej krzywa kosa jest taka awwwww

Odp: Imagination
Odpowiedź #172
Imo bardzo ładna pani, elegancka w całkiem znośny sposób (bez przesad typu Yukari).
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: Imagination
Odpowiedź #173
Elly, Kolejna blondwłosa dziewczyna.
Włosy kręcone koloru blond do szyji w specyficznym stylu (nie znam nazwy). Zółte oczy, różowy dość duży kapelusz z czerwoną kokardą, Czerwono różowa sukienka, raczej czerwone botki(choć tu się waham nad np. brązem lub czernią). Specyficzna zakręcona kosa. Mimo dość dziecinnego wyglądu na zunarcie dość wysoka, dojrzała z widocznym biustem.
2D art


Zamieniłem art, bo jednak bardziej pasuje portret jednoosobowy :D
Elly MMD

Trochę tylko ciemniejsza i dłuższa sukienka i może niekoniecznie rajstopy i tak zakręcone botki :D
  • Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2013, 14:23:57 przez h-collector

Odp: Imagination
Odpowiedź #174
^ Nie chce mi się dawać własnego opisu. Ten od h-c jest dobry xd

Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)

Odp: Imagination
Odpowiedź #175
Niestety z uwagi na mnóstwo secondary artów pokazujących, że jej kosa ma ostrze od wewnętrznej strony to ciężko mi jest znaleźć jakikolwiek dobry art. Najbardziej trafny jest oficjalny, ale ponieważ już był postowany to wrzucę kilka innych które udało mi się wykopać na pixivie, a są fajne.











  • Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2013, 14:46:00 przez Maluetar

Odp: Imagination
Odpowiedź #176
Spoiler (pokaż/ukryj)
;D

Odp: Imagination
Odpowiedź #177
^gdyby nie prosta kosa, to najlepszy art. do tej pory :3

Odp: Imagination
Odpowiedź #178
Tak bardzo mi przypomina Kotourę, nie wiem czemu.

Ogólnie moje wyobrażenie nie różni się wiele od ZUNartu. Może tylko tym, że ta jej kiecka nie jest taka prosta, że ma więcej dodatków. Włosy jasny blond, podkręcone zaraz nad ramionami. No i cyc co najmniej B+ :)

Odp: Imagination
Odpowiedź #179
Ode mnie to
Spoiler (pokaż/ukryj)

Elly nie kojarzy mi się z małą dziewczynką, a raczej z elegancką młodą kobietą... Na dodatek z deka "groźną" (coś w stylu Yuuki... tylko mniej)...  ale to pewnie tylko moje wrażenie, welp...
Średniego wzrostu, wygląd jak widać, cyc widoczny, ale też nie za duży (między B, a C)
Kosa faktycznie rzadko kiedy jest przedstawiona poprawnie, ale w myślach zawsze ją sobie "poprawiam" na odpowiednią