Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 385529 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 10 Goście przegląda ten temat.
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1065
^
Co masz na myśli?

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1066
^
^
Bym dodał teraz parę dodatkowych punktów, ale już tam nie jestem MG więc sie nie będę wysilał. I nie wiem niby z jakiej paki masz takie wnioski, Servish.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1067
Kompletnie nie rozumiem...

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1068
EQS jest dobrym GMem przeca :P

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1069
To fakt.

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1070
Po prostu czytałem sobie tamte sesje i trochę różną się od naszych.
Chodzi mi o to, ze to MY jako GRACZE nie spełniamy niektórych warunków(np. rozbudowane posty) i wg. tego powinieneś nas już  dawno olać :p Ale jak tak to spoko ^^ Po prostu przestraszyłem się, ze coś Ci się może nie podoba w naszym odgrywaniu.


  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1071
Cytuj
-Skoro już jesteśmy przy tym czego wymagam od gracza. Przede wszystkim tego by się starał. Mam to do siebie, że dostosowuje się do poziomu tego, któremu prowadzę. Twoje posty są mało porywające? Licz się z tym że i ja się nie będę wysilał.

A tego to chyba pan nie doczytał... najbardziej mnie jednak wkutwia fakt, że część z was opisywała charakter "Chaotycznie obsrany" i sądził, że jest to już wystarczające. Ta KP co teraz dałem była robiona z myślą o tym forum z którego jest ten spis regułek, ale że odwalili mi dość nieprzyjemny numer to nie mogłem zrealizować tego pomysłu...

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1072
To może napisz czego wymagasz od graczy na tutejszym forum? Bo mi osobiście bardzo zależy mi na tych sesjach. Najzwyczajniej uważam je za super i bardzo dobrze się bawię. Zatem dobrze by było, gdybyś napisał co Ci nie odpowiada, co zmienić i co zostawić jak jest, żeby lepiej Ci się z nami grało ;]
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2011, 13:32:21 przez Servish

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1073
W wolnej chwili coś takiego machnę

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1074
najbardziej mnie jednak wkutwia fakt, że część z was opisywała charakter "Chaotycznie obsrany" i sądził, że jest to już wystarczające

Jeśli trzeba coś rozwinąć czy poprawić to wal. Ja uznałem, że tak czy siak sporo faktów dotyczących charakteru postaci warto wyciągnąć z tego, jak się zachowa podczas sesji, a w karcie należy wpisać ogólny zarys, a nie podać wszystkie schematy zachowań na talerzu. Mojego poziomu doświadczenia w tych sprawach jednak nie ma nawet co porównywać do Twojego, więc jeśli mój tok rozumowania był błędny, to daj znać, proszę. Przepraszam za kłopot. ;<
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2011, 16:29:50 przez von Suzumien
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1075
Jak te pierdolone sesje wyłączyć ? Mnie jako studenta strasznie wkurwia, jak wchodze na forum i mam pierdylion sesji.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1076
Klikasz opcję "Panda 3"

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1077
Chryste Panie...
Może niedługo przygotuje poradnik dla potencjalnych Mistrzów Gry? Kto wie...[/spoiler]
...zrób to, proszę...

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1078
najbardziej mnie jednak wkutwia fakt, że część z was opisywała charakter "Chaotycznie obsrany" i sądził, że jest to już wystarczające

Jeśli trzeba coś rozwinąć czy poprawić to wal. Ja uznałem, że tak czy siak sporo faktów dotyczących charakteru postaci warto wyciągnąć z tego, jak się zachowa podczas sesji, a w karcie należy wpisać ogólny zarys, a nie podać wszystkie schematy zachowań na talerzu. Mojego poziomu doświadczenia w tych sprawach jednak nie ma nawet co porównywać do Twojego, więc jeśli mój tok rozumowania był błędny, to daj znać, proszę. Przepraszam za kłopot. ;<

Wszystkiego nie da się opisać, ale mimo wszystko opis podejścia do życia postaci, jego usposobienie należałoby podać w miarę porządnie, don't you think? Nie mówię by przedstawić spis zachowań w każdej sytuacji, ale określenie "neutralnie dobry" jest zbyt ogólne. Zresztą, DnD jest systemem nastawionym ewidentnie na młóckę.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1079
Termin z DnD chciałbym zostawić, jeśli można. W każdym razie w wolnej chwili rozwinę tę kartę i podeślę, jeśli można. Wrzucić tutaj, czy lepiej na priv?