Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 385645 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 9 Goście przegląda ten temat.
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #840
"...i nagle gdy uchylił się w lewo spadła na niego taka wielka lodówka..."

A na poważnie, masz do pomocy bogów, więc teoretycznie masz dość spory wygar... no i pewno maszs jeszcze swoje własne osobiste danmaku ; p
Czy to my mamy grejzować pociski Potworołaka, czy on będzie grejzował nasze?
Nitori jest hitboxem?

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #841
Napij się kawy, bo znowu rzeczy które piszesz i do których się odwołujesz mają niewiele wspólnego.

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #842
Już wróciłem ^^"
Od czasu do czasu robię sobie przerwę od nołlajfowania ;<

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #843
Pytanko:
Sulejowi najprawdopodobniej się popierdzieliło ale, dla pewności spytam; Nitori wciąż jest w duchu? >.>

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #844
no i pewno maszs jeszcze swoje własne osobiste danmaku ; p
No właśnie Cristiano jest zwykłym człowiekiem bez żadnej własnej mocy i dlatego doskonali summony. Poza tym spora część ataków to support/defensywa (Lustro świtu, Jadeitowa skorupa, poniekąd Odbicie pełni) i nie mają być overpowered, a wręcz przeciwnie. Jedyna technika overpowered wymaga długiego zaklęcia, ciągnie energię jak odkurzacz i może być niebezpieczna dla Critza.

No chyba że w twoim świecie przedstawionym każdy kto umie walczyć na danmaku może wystrzelić jakieś tam podstawowe pociski (wewnętrzna energia danmaku and shit), to wtedy git majonez :p.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2011, 02:37:09 przez Critz

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #845
Napij się kawy, bo znowu rzeczy które piszesz i do których się odwołujesz mają niewiele wspólnego.
Pytanko:
Sulejowi najprawdopodobniej się popierdzieliło
Eh, czuję fail mocno.

Jakoś trudno uwierzyć, że to tak łatwo poszło, że kappę wyrwało. Powiedzmy owszem, że krzyknąłem to w chwili, gdy Phor wyrywał Nitori ze środka.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #846
No chyba że w twoim świecie przedstawionym każdy kto umie walczyć na danmaku może wystrzelić jakieś tam podstawowe pociski (wewnętrzna energia danmaku and shit), to wtedy git majonez :p.

Tak na logikę - ludzie z Gensokyo są silniejsi niż Ci na zewnątrz ze względu na wszechogarniającą magię. Są silniejsi od wróżek i części Youkai... + twoja postać ma chody u bogów... myślę, że ty możesz też mieć jakieś zwykłe danmaku.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #847
Może jest po prostu wyjątkowo słabym człowiekiem. :<
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #848
-Uhh... muszę nauczyć się jakiegoś zaklęcia namierzającego... Tak, jak tylko to się skończy to czegoś poszukam.
^To
Jacob researchował, ale jakiś potwor mu przeszkodził xP

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #849
Mam wolnego slota na spellcarde, więc już wiem, jak go wykorzystam :)

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #850
Wolne sloty to, wolne sloty tamto.
A moja postac sie ladnie usmiecha!

Parsee Mode ON

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #851
To, że ładniej, nie znaczy że ładnie ;]

  • Ignuss
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #852
Niech zacznie myć zęby, to może dziewczyny będą mogły na jego uśmiech patrzeć xD

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #853
Wybacz Chris, bycie Johnnym Bravo ma swoje wady w społeczeństwie. podobnie jak bycie flantardem.

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #854
Juhu! Nabiliśmy 20 stronę :P Panowie, odpisywać w 3.1, bo zaraz MG skończą się pomysły na zapychacze, a chyba chce skończyć razem wszystkie sesje xDD