Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 385348 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #390
Luz Serv, nie opuszczaj nas tak nagle więcej ;_;

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #391
Naprawdę bardzo mi przykro, ale pewna Pomarańcza się nad mną znęca ;_; mam nadzieję, że nic takiego się więcej niestanie...

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #392
No spoko, w razie czego wiemy gdzie wysłać pogróżki...

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #393
Sesje... <3

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #394
Wychodzę do marketu, będę za... najpóźniej o 18. Jutro jadę do Zgierza na cały dzień... ale może uda mi się od czasu do czasu odpisać. To tak dla waszej informacji.

  • HERUBIM
  • [*]
  • Hakugyokuro Guard
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #395
HERUBIM has sad

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #396
Dobra ;_;

@Chris, będziesz robił jeszcze odpisy przed wyjazdem? Niedziela jest za dwa dni ^^

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #397

Łojej, a ja myślałem, że to dzisiaj... tak czy siak, czekam na ojca, więc jeszcze przed 18 trochę posiedzę. Jak się poszczęści/będzie pechowo to będę dzisiaj cały dzień.

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #398
Twoja roślinka ma niesamowity fart, skoro trafiła kogoś kogo umiejętnością jest zauważanie poruszających się przedmiotów xD
http://en.touhouwiki.net/wiki/Perfect_Memento:_Star_Sapphire

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #399
Twoja roślinka ma niesamowity fart, skoro trafiła kogoś kogo umiejętnością jest zauważanie poruszających się przedmiotów xD
http://en.touhouwiki.net/wiki/Perfect_Memento:_Star_Sapphire
Roślinka się nie rusza i jest niewyczuwalna? nie łapię

  • Servish
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #400
Nie, postać Ekkusu jest humanoidalną roślinką i rzuciła kamieniem w Star Sapphire i trafiła, choć nie powinna, bo Star Sapphire ma umiejętność wykrywania ruchu ;P

Chyba to zmienię xP

ed. zmienione, ale efekt ten sam ;]
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2011, 18:12:09 przez Servish

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #401
A ja kombinuję z odpisem. Bo zastanawiam się, co by było, gdyby potraktować tytuł sesji dosłownie... Ale wtedy w najgorszym wypadku straę duszę, ciało czy w inny sposób utracę postać... :/

Z drugiej strony if "It's only fun if they run" to czyżby "If they are not running, there is bored" i sesja się zakończy sukcesem?
Z tego powodu lekkie oczekiwanie z postem z mojej strony

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #402
Phor, jak się będziesz za bardzo ociągał to potraktuje to tak, jakby i twoja postać spędziła trochę za dużo parę cennych sekund na zastanowienie się...

A ja nie piszę postów jakby moja postać wiedziała o co kaman... ona nic nie wie, to i "ja nic nie wiem"

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #403
Dałoby radę jakoś mnie wbić do niedzieli/poniedziałku? Nie ponaglam czy coś w ten deseń, bezczelny nie jestem. Pytam bardziej kontrolnie. ;)
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #404
Postaram się ogarnąć, może was wrzucę do którejś z tamtych sesji, może od razu zrobię nową. POMYŚLĘ.