Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesje] Offtop (Przeczytany 385411 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
  • Kosiek
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1770
Widzę, że w temacie informacyjnym jakoś nie zwraca na siebie uwagi info o kanale na IRC, zatem jeszcze powiem o nim tutaj: #thplrpg. Zapraszam, jak ktoś chce za siebie poturlać, mieć na bieżąco info, albo o coś pomęczyć GMów/GMa.
Players Wanted:
- TH Sky Arena
- Online RPG sessions (via skype)
- TH 12.3

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1771
Postaram sie tam w miarę regularnie włazić, tyle z mojej strony.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1772
Tak dla pewności, bo nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem swoją umiejętność.
Chodzi o to, że dosłownie znikam na chwilę (ile dokładnie to jest do ustalenia, może być nawet kilka sekund jeśli zdolność sama w sobie jest mocno overpowered) ze świata i ląduję w całkowitej pustce, nad którą mam jakąś ograniczoną kontrolą. Ten alternatywny świat jest bardzo niestabilny i w każdej chwili może mnie z niego wyrzucić jeśli przesadzę z jego modyfikacją lub ktoś kto znajdzie się tam razem ze mną zrani mnie. Nie zawsze działa na życzenie. W przypadku zagrożenia np. gdy coś leci w moim kierunku i jestem pewien, że mogę tego nie przeżyć i nie zdołam zrobić uniku to mimowolnie używam tego by nie ucierpieć. Jak ląduję z powrotem w prawdziwym świecie to jestem wyczerpany na tyle, że potrzebuję (dłuższej?) chwili by dojść do siebie. Jeśli używam tego zgodnie z własną wolą to jest jeszcze bardziej niestabilny, przynajmniej na początku dopóki po kilku(nastu) użyciach nie zacznę tego ogarniać.
Jakby była potrzeba to można to wpisać do mojej karty po ewentualnych dokonaniu paru ograniczeń.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1773
Były bardziej potencjalnie potężne umiejętności i akceptowałem. Poza tym - świadomy sen - z tego opisu oraz w karcie postaci sądziłem, iż izolujesz umysł swój oraz przeciwnika na określony czas, i lądujesz w swojej krainie Morfeusza. Chyba, że gdzieś to jeszcze opisywałeś. Jak tak, to podaj mi post.
Tak czy owak, generalnie... odpowiednio użyta umiejętność w tej sesji BARDZO sie przyda, nawet z Twoim opisem, bo i tak powinieneś osiągnąć to co sie przyda.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1774
Jako, że mi się okropnie nudziło narysowałam sobie Shijimę... (jakością nie powala, ale jest)
Mogę prosić o dodanie tego do jej wyglądu?

Spoiler (pokaż/ukryj)

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1775
Zrobione

Generalna, bardzo od serca rada do wszystkich graczy. Jeżeli MG pisze, że np. ledwo co uniknęliście zderzenia z pociągiem i podmuch odrzucił was do tyłu, nie dopisujcie, że przy okazji trzepnęliście się o słup. Jest to wykraczanie poza wasze kompetencje, a jeżeli chcecie się dowiedzieć jakiś szczegółów bądź rozwiać wątpliwości, to pytajcie albo w offtopie, albo na PW (Offtop pewniejszy). W innym przypadku takie dopełnianie sobie fabuły boleśnie się skończy, gdyż jestem na tym punkcie pioruńsko przewrażliwiony.

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1776
Ekkusu - to GM nie może jak za starych, dobrych czasów pierdzielnąć delikwenta lodówką? ;p

  • Kosiek
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1777
Może. I jak najbardziej to uczyni. Ale jest to pierwszy rzut sesji, więc staramy się tegoż uniknąć i co poniektórych zabrać jeszcze raz do podstawówki na lekcje czytania ze zrozumieniem.
Btw. Ja nie mam nic przeciwko toporom. I celuję w nogi.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1778
Btw. Ja nie mam nic przeciwko toporom. I celuję w nogi.

A czy ja coś mam? Chyba jednak wiesz jak to się kończy, gdy za bardzo wczuję się w rolę szalejącego mongoła :<

  • Kosiek
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1779
A czy ja coś mam? Chyba jednak wiesz jak to się kończy, gdy za bardzo wczuję się w rolę szalejącego mongoła :<

Khornici są zabawniejsi.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1780
Co kto lubi.

  • Zhearrimst
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1781
Kurganie są GAR.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1782
ha ha ha, tak w ogóle nasza sesja skojarzyła mi się z "Search and Caved"

  • Kosiek
  • [*]
Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1783
You're not even close to being this lucky.

Odp: [Sesje] Offtop
Odpowiedź #1784
MOKOU, MOKOU, TASUKETE MOKOU!