Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Najtrudniejszy boss? (Przeczytany 36153 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #45
Cytuj
ale... ona, ta jedna jedyna Koishi
Nic mi nie mów, jestem przez nią chory na constant rage od września.

Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #46
Jeśli sygna Drewka oznacza to co myśle, to jakże ulga że nie jestem jedyny, który uważa że Koishi przegina. Prawie rozjebana klawiatura mi starczy, dobrze że od poprzednich wakacji za mną, to teraz gra się nawet-nawet. Teraz Mamizou się na mnie uwzięła. Raz na styk sucz skończyłem... A Nue po prostu mi zwisa. Zero motywacji na nią. Też tak macie? To pewnie przez system UFO.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #47
Jeśli sygna Drewka oznacza to co myśle, to jakże ulga że nie jestem jedyny, który uważa że Koishi przegina.

Cóż, jej pierwsze pięć spelli zajęły mi dwa miechy, zanim się przebiłem przez nie dalej...
Poza tym teraz wpadłem w najgorszy okres, kiedy już widziałem parę razy jej last spell i mam teraz goal, coby w końcu zrobić ten clear - i zacząłem grać nie treningowo już, a na poważnie. I przez to zbyt bardzo się spinam i tracę za dużo żyć i nie mogę zrobić tego stage. Arrrrgh.

Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #48
Nue i Koishi - podobne poziomy trudności, z lekką przewagą młodej Komeiji. A sama plansza trudniejsza w UFO. Kogasy, tylko pierwszy spell jako midbossa jest irytujący, pozostałe 2 da się ogarnąc. Sanae z kolei 3 spell taki do dupy. Reszta meh...
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

  • Apatyczny
  • [*]
Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #49
Jakakolwiek w Subterranean Animism.

  • awesome
  • [*]
Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #50
Jakakolwiek w Subterranean Animism.

Nah. Każda jest trudna, owszem, ale dopóki się nie znajdzie na nią sposobu.
Mnie akurat w SA cały czas tam denerwuje Yuugi. Opcjonanie Satori w wersji Reimu+Suika.

Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #51
Koishi, I...

  • SuperIceKick
  • [*]
Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #52
Yyyyy...
MS: Shinki  i Alicja (obie wersje D:)
EOSD: Stage Patchy (Sama Patchy jest niespecjalnie trudna...),Sakuya (Imho Remillia jest łatwiejsza)
PCB : Cały stage 4 wraz z bossem x_x No I Yuyuko za survival spell x_x
IN: Kaguya ^^"
MF: Nie wiem D: Nie grałem w to zbyt dużo.
SA: Stage 5 cały + boss
UFO : Ichirin & Unzan = najtrudniejszy duet evah D: Nie jestem w stanie ograjnąć tych piąstek >_< Czysty bombspam
5 stage boss - W miarę łatwa do przedostatniego spella D: Ten laser mnie dobija T_T
Byakuren - Imho nie lubie jej za kradzież spella Shinki -_- I ogólnie najtrudniejszy last boss. Nie jestem w stanie jej pokonać nawet z continue D:
TD = Hermitka - za zasłanianie się zombiaczką
Miko - ^^"...Zajebiście trudna

Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #53
To akurat jedyny boss, którego umiem pokonać bez utraty życia. :|

Starałam się pokonać Byakuren i Remilie... Nie udało się.

  • Oli-chan
  • [*]
  • Ayatard
Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #54
EoSD: Remilia
PCB: Youmu i Yuyuko
IN: Reisen (pomijając Eirin i Kaguyę)
PoFV: Yamada, Aya
MoF: Kanako i Sanae
SA: Orin
UFO: Ichirin&Unzam, Byakuren
Spoiler (pokaż/ukryj)
pomijam TD, bo nie za bardzo gram


  • Seina
  • [*]
Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #55
EoSD : Flan ;_;
PCB : Prismriverki, Ran
IN : Keine na midzie w ex ;_;
PoFV : Shikieiki, Reimu
MoF : Kanako, Aya
SA : Orin, Koishi, Sanae
UFO : Nue, Ichirin

Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #56
Elly i jej cholerna bumerangowa kosa

  • Feris
  • [*]
Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #57
Z exstage'ów każda boss jest dla mnie trudna (bump), poza nimi imho najgorsza jest Byakuren. Zupełnie nie ogarniam jej spelli z paroma wyjątkami potwierdzającymi regułę. Rotfl.

Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #58
a ja się tu przyznam bez bicia, że jeśli chodzi o Byakuren to zawsze, ale to zawsze obrywam/bombuję Star Maelstrom, nie zdarzyło się jeszcze, żebym przeszedł UFO na normalu bez utraty bomby/życia na tym spellu...

Spoiler (pokaż/ukryj)
nigdy się nie zdarzyło...ta karta mnie prześladuje, mogę przejść całe UFO bez utraty życia, tylko bombiąc, przejść nawet cholerne lasery Shou, Flying Fantastica, ale Star Maelstrom nadal nie złapany :C

  • Seina
  • [*]
Odp: Najtrudniejszy boss?
Odpowiedź #59
^ Ja też. Nienawidzę tego spella.

Aczkolwiek podobny Nue, bodajże jej 3 jakoś przeszłam.