Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Liga UNL (Sezon 03) (Przeczytany 17510 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 2 Goście przegląda ten temat.
  • Kaito
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #30

Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #31
Dopiszta mnie.

Dobra... Jeszcze tak:

Osoby zajmujące się liga. Max dwie - zapraszam do mnie na gadu w godzinach 18-20 lub 01-03 w nocy.

Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #32
Gram ofc :D.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #33
Ok. Napiszę jeszcze dziś, jeśli z von Suzumienem określimy, kto jest "główną osobą" od spraw ligi.

Zakładam na chwilę obecną koncepcję lig składających się z 6-12 osób jakby co. Czyli jeśli będzie minimum 13 chętnych, będa "grupy kwalifikacyjne".
Zastanawiam się też, czy ustalić coś dotyczącego ligi. to zwiększyć frekwencję w ligach, choć z drugiej strony  - przymuszanie zawodników niekoniecznie musiałoby się zawodnikom podobać...
zastanawia mnie też czas (długość sezonu) rozgrywania ligi - ma być dłuższy? krótszy? Teoretycznie ciekawie wyglądałaby sytuacja z jednym sezonem w miesiącu...

...ale dostosuję się do decyzji graczy :)

Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #34
Ja też jestem chętny, oczywiście. Co do "głównej osoby", to Kreton przecież chciał to robić po swojemu, adminowi nie odmówisz. :3
ВОРУЙ УБИВАЙ | PERFECT FREEZE

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #35
Mogę grać. *Counter Mode.*
A czy chcesz? ;]
Jakbyś nie chciał, to pisz, bo już wpisałem na listę.

Lista uczestników
1. Phor Cillic
2. fretka
3. Kaito
4. クレトン³
5. Critz
6. von Suzumien
7. Deviol
8. Hunetr
9. JCD
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
...
N.
  • Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2011, 13:57:34 przez Phor Cillic

  • Hunter
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #36
...osoby, które dotychczas brały udział w lidze też muszą potwierdzić swój udział...
Potwierdzam.

Swoją drogą, koncept sezonu trwającego miesiąc jest dość ciekawy.  Z jednej strony, każdy będzie miał dość czasu, żeby powalczyć ze wszystkimi(wliczając w to różne wypadki losowe itp.), z drugiej zaś, miesiąc czasu w takich sprawach to kupa czasu; bardzo wiele może się przez taki czas zmienić i możliwe, że jakiejś części odechce się nawet grać.
Proponuję optymalne, dynamiczne rozwiązanie: przy słabym zainteresowaniu ze strony graczy, liga trwa normalnie, do miesiąca. Jednak jeśli zainteresowanie ze strony graczy byłoby duże(np. wszystkie walki rozegrane w tydzień), to proponuję od razu po rozegraniu ostatniej walki zamknąć sezon i skrócić przerwę do rozpoczęcia kolejnego. Długość przerwy byłaby proporcjonalna, do długości trwania zakończonego przed nią sezonu.

Z innej beczki, oficjalności i rozgłosu dodało by na pewno jakieś info na stronce. Już nie mówię o bannerku, którego treść można by co ligę zmieniać, ale chociaż jakiś newsik.

  • JCD
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #37
Rozgłos... hohoho

Potwierdzam swój udział. Ja dosyć często mam prawie całe dnie wolne, niestety, muszę się jednak zgrać z kaprysami radiówki.

  • Phor Cillic
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #38
Ok. Hunter i JCD zapisani :)

  • Kosiek
  • [*]
Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #39
Necroposting ftw.
Dałoby się rozważyć reaktywację ligi?
Players Wanted:
- TH Sky Arena
- Online RPG sessions (via skype)
- TH 12.3

Odp: Liga UNL (Sezon 03)
Odpowiedź #40
Zainteresowanych ligą odsyłam do tej bardziej aktualnej, a co do reaktywacji to całkiem możliwe.

http://www.touhou.pl/4um/index.php?topic=509.0