Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: [Sesja 1.3] Hand of Twilight (Przeczytany 15499 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: [Sesja 1.3] Hand of Twilight
Odpowiedź #45
Lars

- Potrafię emitować strumienie energii i tworzyć z nich pociski o bliżej nieokreślonych kształtach, dają dużo światła, ale robią też trochę hałasu - odpowiedział beznamiętnie. - Jeśli o takie fajerwerki ci chodzi, to czemu nie - dodał z głupia frant, święcie przekonany, że jednak nie o to chodziło. - Tak w ogóle to musimy ustalić, czy chcemy wypędzić to coś z wioski jakąś sztuczką, bez potrzeby kontaktu z czymś, co nam zagraża, czy chcemy je złapać i unicestwić. To z kolei da nam konkretny wachlarz środków, za pomocą których może dojść do oczekiwanej akcji i rozwiązania całego problemu. - mędrkował, chodząc powoli w kółko po pokoju. - Pani Reimu, pani Keine ?

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: [Sesja 1.3] Hand of Twilight
Odpowiedź #46
Wszyscy

-Światło... zdawało się wręcz to żywić światłem
-Jak to?-Dopytała Keine
-Gdy wpierw chciałam to wyegzorcyzmować, rzuciło się to jak pies na mięso do moich pieczęci. Szybko się jednak nauczyło, by je unikać. Dawno nie widziałam takiej eksplozji...
-Ale to by tez znaczyło, że nie wie zbyt dużo... jakby nie patrzeć, nawet wróżki nie pchają się prosto pod Twoje pieczęcie... przynajmniej nie w celu ich konsumpcji...-Chwila ciszy jeszcze potrwała. Usłyszeli pukanie. Jakby ktoś smagał biczem drzwi wejściowe od domku, w którym się znajdowali.
-Chyba nas znalazło. Jakiś plan?-Zapytała Reimu
-Trzeba się tego pozbyć póki trzyma bariera. Inaczej to ucieknie i następnym razem może nie dać się złapać. Nikt tutaj przypadkiem nie potrafi "wyłączyć" światła?-Dopytała nauczycielka. Uderzenia stawały się coraz bardziej natarczywe.