Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade (Przeczytany 198801 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 5 Goście przegląda ten temat.
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #150
Tłumaczenie tytułów postaci:

- Reimu Hakurei - "Speaker for the Eight Million Gods"
- Marisa Kirisame - "The Magician Representing Humanity"

Są gdzieś dostępne tytuły wszystkich po japońsku ?

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #151
Jakby znane były wszystkie postacie, już bym Ci podał te tytuły...
Perhaps nobody will mind if I beat a terrible person like you <3

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #152
Jakby znane były wszystkie postacie, już bym Ci podał te tytuły...

spoko, chcę poćwiczyć dżapoński po prostu

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #153

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #154
Małyszeq, nie można hotlinkować z pixiva. 403 forbidden

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #155

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #156
Fejk, o wiele gorsza jakość niż zaprezentowana na oficjalnym trailerze.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #157
Wygląda jak podrasowana wersja z touhoumonów.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #158
Witam w pierwszym poście, zazwyczaj nie wcinam się dyskusję, ale nowa gra z Touhou się aż o to prosi.

Jakoś nowa bijatyka z Tołciu nie zyskuje mojej sympatii na starcie. Sam fakt że rozgrywka będzie w 100% w powietrzu średnio mnie przekonuje, ale krytykować nie będę dopóki nie zagram... Co innego grafika. Sprite'y postaci może i wyglądają ładnie, ale portrety dziewczynek podczas włączania spella są... Nie powiem że okropne (bo widziałam gorsze rysunki), ale po prostu w porównaniu do tych z poprzednich bijatyk są słabe (ręka Marisy, uh. ).

Nic, pozostaje tylko czekać, w końcu zostało mało czasu.

  • Ekkusu
  • [*]
Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #159
Witam w pierwszym poście, zazwyczaj nie wcinam się dyskusję, ale nowa gra z Touhou się aż o to prosi.

Jakoś nowa bijatyka z Tołciu nie zyskuje mojej sympatii na starcie. Sam fakt że rozgrywka będzie w 100% w powietrzu średnio mnie przekonuje, ale krytykować nie będę dopóki nie zagram... Co innego grafika. Sprite'y postaci może i wyglądają ładnie, ale portrety dziewczynek podczas włączania spella są... Nie powiem że okropne (bo widziałam gorsze rysunki), ale po prostu w porównaniu do tych z poprzednich bijatyk są słabe (ręka Marisy, uh. ).

Nic, pozostaje tylko czekać, w końcu zostało mało czasu.

Tak jak wcześniej stwierdziłem, mi to nie wygląda na aż tak bardzo niestandardowe rozwiązanie - ot, w stanie spoczynku postacie będą na jednym poziomie, i w zależności od tego czy postać będzie chciała "skakać" czy "kucać", będzie ten poziom zmieniać (OFC mogę się mylić, to tylko moje obserwacje). Pytanie tylko w jakim stopniu będzie to zależeć od pocisków, bo jak jeszcze bardziej niż w przypadku poprzednich tytułów to się chyba pochlastam.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #160
Ja osobiście mam bardzo pozytywne myślenie co do Touhou 13.5. Zauważyłem to samo co Ekkusu jeśli chodzi o te stanie na jednym poziomie jeśli się nie porusza postać itd. I wydaje mi się, to bardzo dobrym rozwiązaniem na walkę, ponad to w standardowym touhou także dziewczynki walczą cały czas w powietrzu więc to pasowałoby do reszty serii.
Ogółem gameplay wydaje mi się, że będzie dobry choć nie specjalnie podoba mi się wygląd postaci, jakoś styl poprzednich bijatyk podobał się bardziej.
Ogólnie spodziewam się czegoś bardzo dobrego patrząc na to co już widziałem. Zwłaszcza jeśli właśnie chodzi o gameplay i muzykę. Oby tylko fabuła nie była zrąbana, ale wątpię też, że to się stanie.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #161
Tak jak wcześniej stwierdziłem, mi to nie wygląda na aż tak bardzo niestandardowe rozwiązanie - ot, w stanie spoczynku postacie będą na jednym poziomie, i w zależności od tego czy postać będzie chciała "skakać" czy "kucać", będzie ten poziom zmieniać (OFC mogę się mylić, to tylko moje obserwacje). Pytanie tylko w jakim stopniu będzie to zależeć od pocisków, bo jak jeszcze bardziej niż w przypadku poprzednich tytułów to się chyba pochlastam.

Ależ ja nie mówię że to jakieś bardzo niestandardowe rozwiązanie, widziałam dużo bijatyk w tym stylu i nie przekreślam tego jeszcze przed wydaniem nawet dema, może się okazać że jest to lepsze rozwiązanie niż dotychczasowa walka na ziemi. Jednak staram się za bardzo nie ufać tym wszystkim opcjom, może się okazać że Tasofro spieprzy, a ja się zawiodę, więc wolę podchodzić do tego z dystansem.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #162
Nie wiem czemu, też podchodzę nieco sceptycznie do 13.5 - jakoś zwyczajnie nie przekonują mnie te wszystkie te innowacje: walka w powietrzu, zmiana stylu graficznego, system atencji (derp)... Suma summarum, póki co jedynym elementem, który wydaje mi się w miarę spoko, to muzyka, i to i tak nie mogę być pewien na 100%, bo ile tej muzyki dano nam niby usłyszeć. Cóż, pożyjemy, poczekamy, pogramy - zobaczymy.

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #163
Leaving you guys with that:

Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)
Spoiler (pokaż/ukryj)

W demie są dostępne tylko Reimu, Marisa oraz... Ichirin, complete with brofisting. Grywalne są 2 plansze, poza Świątynią mamy także Statek Palankin na którym gra (podobny do oryginału) temat Ichirin, zaś na widowni mamy Prismriverki, Nazrin, Nue, Minamitsu oraz... Lily. Systemu kart nie rozgryzłem, ale wygląda obiecująco, z trzema opcjami/profilami? na postać, pewnie jak w UNLu.

W chwili gdy to czytacie demo powinno być dostępne: http://whereismynewtouhou.info/

Odp: Touhou 13.5 Hopeless Masquerade
Odpowiedź #164
Jeszcze tylko 2godziny i 57minut do możliwości ściągnięcia gry... Cóż, nie wyśpię się dziś...

Ichirin... Czego jak czego, ale tego się nie spodziewałem... Byćmoże w końcu postać przestanie być taka nijaka (przynajmniej dla mnie). Na screenach wygląda dużo ładniej niż w UFO.

EDIT (moje wrażenia na ten moment):
Sterowanie jest dzikie, bardzo dzikie. Już widzę, że trzeba wiele czasu spędzić by wszystko opanować.

Ni w cholerę nie wiem kiedy mam możliwość użycia spellcardy ale klikając klawisze na oślep grając Ichirin wychodziło mi czasem...

W sumie to tak jak się spodziewałem, jest zajebiste. Muzyka, grafika, gameplay. 9/10 A to tylko demo.
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2012, 09:35:10 przez Raion