Przejdź do głównej treści

Aktualności

  • Atak spam-botów... i po co...
    W razie problemów w rejestracji prosimy i info na IRC.
  • Rejestracja tymczasowo włączona (prosimy także o kontakt na IRC) ...

Temat: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz? (Przeczytany 43006 razy) poprzedni temat - następny temat

0 Użytkownicy i 1 Gość przegląda ten temat.
Odp: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #60
Bijatyki ftw! Zajebiste zawsze i wszędzie. Urok Phantasmagorii do mnie nie trafia.

gdzieś już to pisałem, ale dla mnie bijatyki w th...mijają się z sensem; dla mnie bijatyka to t3 lub DoA...mnóstwo ciosów, mnóstwo kombinacji, realistyczne i w ogóle...po prostu nie podchodzą mi one szczególnie

PoFV ma jedną wadę... ta gra nie jest na myślenie, to praktycznie czysta zręcznościówka.
W normalnych danmaku, a szczególnie w StB/DS wiele spelli to takie minizagadki logiczne. Trzeba trochę rozkminić co i jak bo w wielu przypadkach nie da się bazować tylko na refleksie.

dlatego właśnie lubię PoFV - tu nie da się cwaniakować, że pamięta się patterny, stanie się w jednym miejscu i jest się kozak na safespocie
inna sprawa, że mnie trudno przychodzi pamiętanie patternów, więc PoFV to gra dla mnie a to co do tej pory przeszedłem w th to wszystko refleks i fart...no, parę tam patternów pamiętam, bez przesady, ale z naciskiem na parę

  • Tora
  • [*]
Odp: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #61
Flejm ma sens tylko w 4 oczy :P

gdzieś już to pisałem, ale dla mnie bijatyki w th...mijają się z sensem; dla mnie bijatyka to t3 lub DoA...mnóstwo ciosów, mnóstwo kombinacji, realistyczne i w ogóle...po prostu nie podchodzą mi one szczególnie
No patrz, a ja uważam że jest zupełnie na odwrót :P

May your eyes be able to see things better, even if just a little.

Odp: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #62
Ani w PoFV ani w PoDD nie rozumiem o co chodzi tak właściwie. Mimo to obie uważam za strawne, a grywalna Udonge w PoFV cieszy mnie niezmiernie.
Jeśli mam coś pojechać, to całą trzecią generację TH, może za wyjątkiem świetnego SA.
MoF jest dla mnie niegrywalne, a jedna Nitori nie ratuje sytuacji. Gra jest wykastrowana, grazing został praktycznie usunięty, soundtrack nie wpada za specjalnie w ucho, może poza motywem pewnej kappy, generalnie jest łatwa i nudna.
UFO? Pokazuje że ZUN zamiast eksperymentować powinien przelewać swą kreatywność na lepsze soundtracki a nie badziewne eksperymenty z gameplayem.
TD? Soundtrack w porządku, postacie też wydają się fajne, jednak znowu nietrafiony pomysł z "urozmaiceniem" gameplayu. Jeszcze jakby duszki spadały niczym normalne znajdźki to bym się nie przejmował. W PCB punkty cherry spadały, time itemy w IN takoż.

Bijatyki generalnie są dla mnie kiepskie bo i ja kiepski jestem w ten gatunek. UNL ma genialny soundtrack i to tyle. Da się tam wogóle grać kim innym niż Sanae (której nie trawię delikatnie mówiąc)?

В бой, защитники Монолита! В бой! Отомстим за падших братьев наших!

  • awesome
  • [*]
Odp: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #63
Da się tam wogóle grać kim innym niż Sanae (której nie trawię delikatnie mówiąc)?

Cirno, trolololo.
Brak grazingu w MOF tak bardzo do bani.

  • JCD
  • [*]
Odp: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #64
>Granie w bijatyki dla samego story mode

Nom, a danmaku się przechodzi na czas.

Odp: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #65
UFO? Pokazuje że ZUN zamiast eksperymentować powinien przelewać swą kreatywność na lepsze soundtracki a nie badziewne eksperymenty z gameplayem.
TD? Soundtrack w porządku, postacie też wydają się fajne, jednak znowu nietrafiony pomysł z "urozmaiceniem" gameplayu. Jeszcze jakby duszki spadały niczym normalne znajdźki to bym się nie przejmował. W PCB punkty cherry spadały, time itemy w IN takoż.

@UFO - narzekasz na MoF że banalny a w UFO narzekasz na ufoki, które ewidentnie są utrudnieniem...coś mi tu nie pasuje ?
@TD - cherry petals spadają, widziałeś kiedyś ducha który spada ?

Odp: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #66
Cytat: HERUBIM
Jebac Grazing!

Weź nie mów Jebać Grejzing! Po prostu grejzuj więcej!

Cytat: Towarzysz Lenek
W PCB punkty cherry spadały, time itemy w IN takoż.

Dzie ci w IN time orby spadały? Były automatycznie przyciągane. To różnica.
  • Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2011, 23:39:32 przez クレトン³

Odp: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #67
HA! Jak dobrze wytimowałeś i zginąłeś kiedy miały zostać przyciągane to spadały XDDDD


A grazing w MoFie jest jak wszedzie (mylicie pojęcia bo jak nazwa wskazuje "grazing" to czynność) tylko nie ma wyswietlonej liczby wygrejzowanych pocisków co sprawia też, że nic nie dodaje się do scora.
Rucham psa jak sra

Odp: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #68
Cytat: Maluetar
HA! Jak dobrze wytimowałeś i zginąłeś kiedy miały zostać przyciągane to spadały XDDDD

In case of death. Ale mówimy o normalnym momencie, nie gdy zginiemy.

  • awesome
  • [*]
Odp: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #69
A grazing w MoFie jest jak wszedzie (mylicie pojęcia bo jak nazwa wskazuje "grazing" to czynność) tylko nie ma wyswietlonej liczby wygrejzowanych pocisków co sprawia też, że nic nie dodaje się do scora.

No niby jest i nawet to tam słychać, ale licznika brak D:

Odp: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #70
A grazing w MoFie jest jak wszedzie (mylicie pojęcia bo jak nazwa wskazuje "grazing" to czynność) tylko nie ma wyswietlonej liczby wygrejzowanych pocisków co sprawia też, że nic nie dodaje się do scora.

No niby jest i nawet to tam słychać, ale licznika brak D:
Po kij licznik, skoro nie wpływa to na wynik? Jeśli naprawdę ktoś chce licznik do MoF to można pobrać go z tej strony.

  • awesome
  • [*]
Odp: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #71
Ja akurat bardzo lubię grazing i brak licznika w MOF trochę mi przeszkadza. Czasem po prostu mam ochotę zerknąć na wynik, w sumie niby to znacząco na cokolwiek nie wpływa, ale takie przyzwyczajenie i już.

Ogromne dzięki za linka, zerknę :3

Odp: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #72
Cytuj
UNL ma genialny soundtrack i to tyle. Da się tam wogóle grać kim innym niż Sanae (której nie trawię delikatnie mówiąc)?
How casual :v. Jak nie umiesz, to masz jeszcze 19 postaci. Go on, choose... see what I care...

A IaMP trudniejsze, bardziej sytuacyjne kombosy no i zabawa z aktywacją. A Melty kilka dni temu wyszło najnowsza wersja na PC, Actress Again Current Code 1.07, i niedługo bedzie full. Od miesiąca tylko słysze na roku fapanie :V. Poza tym BlazBlue jeszcze miażdzy system, ale tępe chuje zapomniały o PC od czasu pierwszej gry :T.
A UNL zajebiste. Powiedziałbym że jest przynajmniej na równi z powyższymi, gdyż względną prostotę walki nadrabia ogromnymi możliwościami systemu kart.

Official Husbando of Sanae-chan. || Z naszym miotaczem danmaku Ty też możesz bezkarnie strzelać do małych dziewczynek!

Odp: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #73
Cytuj
UNL ma genialny soundtrack i to tyle. Da się tam wogóle grać kim innym niż Sanae (której nie trawię delikatnie mówiąc)?
How casual :v. Jak nie umiesz, to masz jeszcze 19 postaci. Go on, choose... see what I care...
Jak podepniesz UNL pod SWR, to i 19. W samym UNL jest 5 postaci. Story przejdziesz tylko tymi pięcioma pod warunkiem, że je odblokujesz.
  • Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2012, 19:12:33 przez Maluetar

Losowa sygnatura tak bardzo losowa.

  • JCD
  • [*]
Odp: Którą część najmniej lubisz/nienawidzisz?
Odpowiedź #74
W samym UNL jest 5 postaci. Story przejdziesz tylko tymi pięcioma pod warunkiem, że je odblokujesz.


TACY_ZNAFCY.jpg

Na "dzień dobry" masz 5 postaci. Przechodząc kolejne story mode Sanae, Cirno i Chiną (3 w sumie) odblokowujesz Okuu Suwako Alice Patchouli, co daje nam łącznie 9 postaci.